#402“Monochroom abstract in raster.” Een paar werken inkt, gemengde techniek op papier. Draagt monogram.
“Abstract composition.” Collage with watercolour on paper. Indistinctly signed.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 120 / 180
#395Een mahoniehouten armstoel bekleed met gebloemd fluweel. Tijdperk Louis-Philippe.
A mahogany armchair upholstered in floral velvet. Era Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#314Een verzilverd metalen koffie-en theeservies: koffie-, thee-, melk- en suikerpot. Made in Sheffield. We voegen er een dienblad aan toe met een ander motief.
#385Twee meubeltjes met klapblad voor aanmaakhout en/of-papier. Omstreeks 1900. Eén als zitbankje met kussen.
Two pieces of furniture with folding top for kindling and/or paper. Around 1900. One as a bench with cushion.No longer availableDim. H: 55 & 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#260“Olympische spelen Moskou 1980. Een collectie zilveren munten in 4 etuis. 11 van 10 roebel, 10 van 5 roebel. 900‰.
#667Een paar Chinese, Wen Chang pagode toren, wierookbranders uit speksteen.
#149Henri Van der Hecht“Dorpstafereel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Village scene.” Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 48 x 65 cmEstimate: € 350 / 400 -
#98lot van 3 stuks Naams aardewerk, bestaande uit theepot, roompot en suikerpot, eind 18e begin 19e eeuw.
Lot of 3 pieces of Namur earthenware, consisting of a teapot, cream pot and sugar bowl, late 18th early 19th century.No longer availableDim. h16cmEstimate: € 100 / 140 -
#265Bestek gemerkt International Sterling Pat’d: 12 grote en 6 kleine vorken, verder losse messen, lepeltjes en vorkjes. Evenals Christofle, Paris: 12 oestervorkjes (in doosje), een slabestek en een sauslepel. Verder twee reeksen kreeftenhaken.
Cutlery marked International Sterling Pat'd: 12 large and 6 small forks, further loose knives, spoons and forks. As well as Christofle, Paris: 12 oyster forks (in a box), a salad cutlery and a sauce ladle. Furthermore, two sets of lobster hooks.No longer availableEstimate: € 220 / 360 -
“Flower still life with Delft blue.” Oil on canvas. Signed and dated 1955.No longer availableDim. 45 x 65 cmEstimate: € 80 / 120