Similar lots by type
-
#19Frans Van Immerseel“Siet, wij schenken U t’ saemen een teer clijn lammeken...”, aquarel ingekleurde houtsnede, onderaan getiteld en gesigneerd met monogram in de plaat, Ingelijst, gebruind.
“Siet, wij schenken U t’ saemen een teer clijn lammeken...”. Watercolour coloured woodcut, titled at the bottom and signed with monogram in the plate, framed, browned.No longer availableDim. 22,5 x 20cmEstimate: € 80 / 100 -
#389“Abstracte compositie.” Collage met aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
“Abstract composition.” Collage with watercolour on paper. Indistinctly signed.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 120 / 180 -
#402“Monochroom abstract in raster.” Een paar werken inkt, gemengde techniek op papier. Draagt monogram.
“Monochrome abstract in grid.” A few works ink, mixed media on paper. Wears monogram.No longer availableDim. 49 x 49 x 2Estimate: € 550 / 650 -
#632Constant De Swerts“Vaas met strobloemen”. Een aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1954.
"Vase of straw flowers". A watercolor. Signed and dated 1954.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#289Period: Mortsel 1924 - 2006Schilderij aquarel op papier, Dame met hoed, mogelijk gesigneerd Van Dongen.
Painting watercolour on paper, Lady with hat, possibly signed Van Dongen.No longer availableDim. 30cm x 19cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#318Lot stripverhalen. Willy Vandersteen. Willy & Wanda en Bob & Bobette (5 albums in kleur). Paling en Ko, Lefranc, Michel Vaillant, Jo, Suus en Jokko, Bob Morane, Witte Horizon enz. 27 stuks, redelijke tot goede staat.
Lot of comic strips. Willy Vandersteen. Willy & Wanda and Bob & Bobette (5 colour albums). Paling en Ko, Lefranc, Michel Vaillant, Jo, Suus en Jokko, Bob Morane, Witte Horizon etc. 27 pieces, fair to good condition.No longer availableEstimate: € 45 / 55 -
#297A.M. De Jong en George van Raemdonck. “De Wereldreis van Bulletje en Boonestaak”. Nummers 1, 6, 8, 21, 22, 23, 24, 25, 29 en 32. Ed. Boumaar, Zutphen, 2001-2006. Als nieuw.
AM De Jong and George van Raemdonck. “De Wereldreis van Bulletje en Boonestaak”. Numbers 1, 6, 8, 21, 22, 23, 24, 25, 29 and 32. Ed. Boumaar, Zutphen, 2001-2006. Like New.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#13Sandro MaggioniEen lot van 3 biscuit beeldjes, Jongen met fruitmand op rug en meisje met cadeau en mand, kindje met hond, allen op vergulde voet en onderaan gemarkeerd met letter “N” en kroon.
A lot of 3 biscuit figurines, boy with fruit basket on back and girl with gift and basket, child with dog, all on gilt base and marked at the bottom with letter "N" and crown.No longer availableDim. h26cmEstimate: € 40 / 50 -
#266Een Provençaalse broodkast van notenhout. XIXde eeuw.
A Provencal bread cabinet made of walnut. XIXth century.No longer availableDim. 82 x 98 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#366Een goudkleurige jardinièrestaander met lila vlechtwerk.
A gold-coloured jardinière stand with lilac-coloured wickerwork.No longer availableDim. h 93, Ø 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#672Een grote messing lampadaire met diverse ornamenten en staande op drie poten. Organische elementen en gezichten in het reliëf. Lampenkap uit vermoedelijk varkenshuid met flosjes onderaan.
large brass lampadaire with various ornaments and standing on three legs. Organic elements and faces in relief. Lampshade presumably made of pigskin with tassels at the bottom.No longer availableDim. 180cmEstimate: € 50 / 100 -
#206Een notenhouten commode met drie laden. Stijlen met klauwpoten. Marmeren blad. Tijdperk Empire.
A walnut chest of drawers with three drawers. Styles with claw feet. Marble leaf. Empire period.No longer availableDim. 89 x 117 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#552DeknudtEen Louis XV stijl spiegel in hout gesculpteerd en verguld. Snijwerk en geslepen spiegelglas, gefabriceerd door Deknudt Mirrors.
A Louis XV style mirror carved in wood and gilded. Carving and ground mirror glass, manufactured by Deknudt Mirrors.No longer availableDim. 93 x 46cmEstimate: € 75 / 125 -
#342Frans NackaertsPeriod: 1884-1948“Boerenkoppel op het land”. Een linosnede, gemonogrammeerd.
"Peasant couple on the land". A linocut, monogrammed.No longer availableDim. 26 - 38 cmEstimate: € 20 / 30 -
#196Een Hollands eikenhouten buffet met twee deuren. Gesigneerd en gedateerd: 1721. ‘Cordt. Hinrick Vreügdt. Anno 1721. Den. 13. Mai. M. I.H.L.F’
A Dutch oak buffet with two doors. Signed and dated: 1721. 'Cordt. Hinrick Vreügdt. Anno 1721. Den. 13. Mai. MIHLF'No longer availableDim. 115 x 174 x 51 cmEstimate: € 200 / 300 -
#656Een lot van drie kleine handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes, waarbij een bidkleedje (met lichte slijtage).
A lot of three small hand-knotted Oriental wool carpets, including a prayer mat (with light wear).No longer availableDim. 67 x 54; 58 x 60 & 95 x 65 cmEstimate: € 40 / 80 -
#593John Nowill & SonsEen Bowie-knife met lederen schede. Gemarkeerd “J. Nowill & Sons, Sheffield, England”.
A Bowie knife with leather sheath. Marked "J. Nowill & Sons, Sheffield, England”.No longer availableDim. 42 x 8cmEstimate: € 100 / 150

