Other lots by Schaeken
#302A. SchaekenBoszicht met stroom, olieverf op doek, krassen op het doek. Gesigneerd.
#289A. SchaekenMeerzicht, olieverf op doek. Gesigneerd.
"Meerzicht" translates to "Lake view" in English. "Olieverf op doek" means "oil painting on canvas", and "Gesigneerd" means "signed".No longer availableDim. 54 x 69 cmEstimate: € 80 / 120
#492“Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Monogram “LK”.
#341Twee groepjes van veelkleurig biscuit. Portugees werk.
Two groups of multi-colored biscuit. Portuguese work.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 50 / 70 -
#281Een lot kunstboeken, bestaande uit; Paul Smolders, René Magritte, Khnopff x2, Spilleart, Van Gogh, Klimt, Lernout, Kunstschatten.
A lot of art books, consisting of; Paul Smolders, René Magritte, Khnopff x2, Spilleart, Van Gogh, Klimt, Lernout, Art Treasures.No longer availableDim. 34 x 26cmEstimate: € 150 / 200 -
#759“Hoeve achter de fruitbomen”. Olieverf op karton, , onleesbaar gesigneerd in vergulde kader.
#361Liebig ChromosEen lot van 8 Liebig Chromos albums met diverse thema’s.
A lot of 8 Liebig Chromos albums with various themes.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#588Een gietijzeren tuinvaas.
#101Comptoir General Mon H RiondetEen brons vergulde cartelklok, gemerkt comptoir general Mon H Riondet.
#470Een 18 karaats geelgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
An 18 karat yellow gold pendant set with antique-cut diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct.No longer availableDim. 1,32 gEstimate: € 600 / 700 -
#304Charles WateletPeriod: 1867 - 1954Damesportret, olieverf op doek. Gesigneerd.
Portrait of a lady, oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 54 x 68 cmEstimate: € 150 / 200 -
#577Mappin & WebbEen paar tafellampjes in George I stijl van verzilverd metaal. Oorspronkelijke elektrische bedradign en lampenkappen. Gemerkt.
A pair of table lamps in George I style made of silver-plated metal. Original electrical wiring and lampshades. Marked.No longer availableDim. H. 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
A wooden sculpted desk table with leather embedded in the surface. 1 drawer. Early 20th century, marked Lamb Manchester. Detail: missing edge on drawer side.No longer availableDim. 73 x 106 x 55cmEstimate: € 80 / 120