Other lots by Dubois
#134Jules Dubois"Twee boten op het strand, een sloep op het strand bij valavond", olieverf op paneel. Gesigneerd.
#284Jules DuboisEen strandzicht, olieverf op paneel. Gesigneerd.
A beach view, oil on panel. Signed.No longer availableDim. 31 x 51 cmEstimate: € 80 / 120