Similar lots by type
-
#199Anton MauvePeriod: 1838 - 1888“Weide aan de bosrand met kar”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
"Prairie à l'orée de la forêt avec charrette". Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 70 x 110 cmEstimate: € 200 / 300 -
#189Ward“Het burengesprek”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
La Conversation des Voisins. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#204F. Beaufort“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 cm x 91 cmEstimate: € 60 / 100 -
#182Een spotprent uit de Eerste Wereldoorlog. Olieverf op doek. Afgebeeld staat Paus Benedictus XV, gezeten op een gouden kalf op de Ark van het Heilige Verbond, gedragen door vooraan Keizer Wilhelm II naast de overleden Keizer Wilhem I die op zijn beurt Keizer Karel I van Oostenrijk aan de hand houdt. Achteraan Sultan Mehmet V met afgehakte Christenenhoofden in de hand en naast hem de duivel. In de achtergrond gesneuvelde en stervende soldaten op de flank van de berg Golgotha en met brand in de ver(..)
Un dessin animé de la Première Guerre Mondiale. Huile sur toile. Représenté est le pape Benoît XV, assis sur un veau d'or sur l'Arche de la Sainte Alliance, porté par l'empereur Guillaume II devant à côté de feu l'empereur Guillaume Ier qui à son tour tient l'empereur Charles Ier d'Autriche dans la main. À l'arrière, le sultan Mehmet V avec des têtes chrétiennes coupées à la main et à côté de lui le diable. En arrière-plan, des soldats tombés et mourants sur le flanc du mont Calvaire et avec du(..)No longer availableDim. 115 x 85 cmEstimate: € 300 / 500 -
#469“Rotskust bij valavond”. Pastel op papier. Draagt monogram.
"Côte rocheuse au crépuscule". Pastels sur papier. Porte un mongramme.No longer availableDim. 43 x 59 cmEstimate: € 100 / 200 -
#479“Kinderen op het strand”. Olieverf op board.
"Enfants sur la plage". Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#532Emile Joseph PatouxPeriod: 1893 - 1985“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Signée et datée '44.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#369“Blauw vlak”. Olieverf op board. Draagt toeschrijving op de verso.
“Surface bleue”. Huile sur carton. Porte une attribution au verso.No longer availableDim. 51 x 38 cmEstimate: € 250 / 350 -
#379“Baadster”. Olieverf op board. In de geest van Cassingeul.
« Baigneuse ». Huile à bord. Dans l'esprit de Cassingeul.No longer availableDim. 72 x 63 cmEstimate: € 60 / 100 -
#459“Huis tussen de bomen”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
"Maison parmi les arbres". Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#145Walter VaesPeriod: 1882 - 1985“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 750 / 850 -
#165“Muilezel en schapen”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Paulus Potter (1625 - 1654). Gerestaureerd en herdoekt.
"Mule et mouton". Huile sur toile. Attribuée à Paulus Potter (1625 - 1654). Restaurée et retoillée.No longer availableDim. 65 x 100 cmEstimate: € 250 / 400 -
#484“Kindjes tussen de bloemen”. Olieverf op doek.
"Enfants parmi les fleurs". Huile sur toile.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#192“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#472“Abstract”. Een dubbelzijdig olieverfschilderijtje op paneel.
"Abstrait". Une peinture à l'huile double face sur panneau.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#489“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
"Portrait d'une bourgeoise". Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 120 / 160 -
#620“Zicht op de kerk”. Olieverf op doek.
“Vue de l’église”. Huile sur toile.No longer availableDim. 73 cm x 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#474“Personages”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.
"Personnages". Peinture à l'huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#372“Abstract”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. Kleine beschadiging aan de linkerrand.
“Abstrait”. Huile sur panneau. Illisiblement signé. Petit dégât au bord gauche.No longer availableDim. 35 x 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#364“Koe”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vache”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#462“Abstract”. Olieverf op doek. Draagt monogram.
"Abstrait". Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#494“Abstract”. Olieverf op doek.
"Abstrait". Huile sur toile.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#202Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Vijver bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"L'étang d'une ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 cm x 79 cmEstimate: € 80 / 100 -
#492“Symbolische damesprofielen”. Olieverf op doek.
« Profils de femmes symboliques ». Huile sur toile.No longer availableDim. (70x50cm)x2Estimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#426Twee aan elkaar gezette handgeknoopte Oosterse wollen loper, waarbij de grootste ook uit twee delen bestaat.
Deux couloirs orientaux en laine noués à la main, dont le plus grand se compose également de deux parties.No longer availableDim. 998 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#46Een maanvormig bijzetmeubeltje van gefineerd hout met twee deurtjes, een lade en een beige marmeren blad.
Meuble d'appoint en forme de lune en bois plaqué à deux portes, un tiroir et un dessus en marbre beige.No longer availableDim. 92 x 77 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#284Fritz Van Luppen“Herfst in Park Den Brandt, Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1925.
"Automne au Park Den Brandt, Anvers". Huile sur toile. Signée et datée 1925.No longer availableDim. 46 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#79Bert AlersPeriod: 1891 - 1972“Moeder met kroost”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Mère avec progéniture". Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 250 -
#458Een Chinees porseleinen dekselvaas met een blauw op wit tuindecor.
Vase à couvercle en porcelaine de Chine à décor de jardin bleu et blanc.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50 / 80 -
#599Rufin StevensPeriod: 1926 - 2001“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#537Een Quan Yin van gesculpteerd wit marmer.
Un Guan Yin en marbre blanc sculpté.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 250 / 400 -
#621Een designvaas van meerkleurig Italiaans glas.
Un vase design en verre italien multicolore.No longer availableDim. h: 25 cm Ø: 18 cmEstimate: € 65 / 80 -
#443Maria Innocentia Hummel“Am Scheideweg”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 331.
"Suis Scheideweg". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 331.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#365“Zittende man met gebedskrans in de hand”. Een handgeschilderd Indisch werkje. Gesigneerd.
"Homme assis avec une couronne de prière à la main". Une œuvre indienne peinte à la main. Signée.No longer availableDim. 10 x 6,5 cùEstimate: € 40 / 60 -
#255Val Saint LambertEen vaas van groen kristal. Jaren ‘50. Gemerkt onderaan en met label. Gebruikssporen onderaan.
Un vase de cristal vert. années 1950. Marqué en bas et avec étiquette. Signes d'utilisation en bas.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#90Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en princesses met een gezamenlijk gewicht van +- 0,67 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants et de princesses d'un poids combiné de +- 0,67 ct.No longer availableDim. 5,37 gEstimate: € 650 / 750

