Similar lots by type
-
#614
“Zicht op Keulen” & “Molenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Vue de Cologne” et “Moulin”. Huile sur panneau. Signé. Vers 1900.No longer availableDim. 20 x 29 cmEstimate: € 5à/80 -
#629
“Zeezicht”. Olieverf op paneel.
“Marine”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 28 x 37 cmEstimate: € 160/200 -
#14
“Stilleven met rozen in een Satsuma vaas”. Draagt een handtekening.
“Nature morte aux roses dans un vase de Satsuma”. Porte une signature.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 200/300 -
#282Palesse (?)
Twee marines. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
Deux marines. Huile sur toile. Signée. Vers 1900.No longer availableDim. 35 x 51 cmEstimate: € 80/100 -
#12
“Watervallen te Coo”. Olieverf op paneel.
“Cascades de Coo”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#39
“Landhuis”. Olieverf op board. Onduidelijk gesigneerd.
“Villa”. Huile sur carton. Illisiblement signé.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 200/240 -
#204P. Claes
“Dorpszicht met vee” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1852.
“Vue de village au bétail”. Huile sur toile. Signée et datée 1852.No longer availableDim. 90 x 115 cmEstimate: € 1200/1500 -
#702
“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Vue de ville”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 160/180 -
#179Noel (?)
“Neerhofscène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Scène de basse cour”. Huile sur panneau. Signé. XIXe siècle.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 30/50 -
#209Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et datée 1929.No longer availableDim. 102 x 80 cmEstimate: € 200/250 -
#222
“Bosbeek”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Ruisseau dans le bois”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 86 x 61 cmEstimate: € 200/240 -
#378
“Interieur met palmier en samovar”. Olieverf op doek.
“Intérieur aux palmier et samovar”. Huile sur toile.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#742
Een miniatuur met een afbeelding van een paar met een hond. Olieverf.
Miniature représentant un couple avec leur chien. Huile.No longer availableDim. 13 x 10 cmEstimate: € 30/50 -
#559
“Geabstraheerd figuur”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Figure abstraite”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 76 x 64 cmEstimate: € 120/180 -
#159
“Boereninterieur”. Olieverf op paneel. Naar een werk van Van Heemskerk. Vermoedelijk XVIIde eeuw.
“Intérieur paysan”. Huile sur panneau. D’après un oeuvre par Van Heemskerk. Probablement XVIIe siècle.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 200/300 -
#694
“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 38 x 38 cmEstimate: € 160/200 -
#29Jos. De Belder
“Begijnhof te Mechelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1903.
“Béguinage de Malines”. Huile sur panneau. Signé et daté 1903.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 50/80 -
#212Armand ApolPeriod: 1879-1950
“Binnenschepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.
“Péniches au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.No longer availableDim. 102 x 122 cmEstimate: € 400/600 -
#609Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#149Theodore Rousseau
“Woning aan een meer”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Maison au bord d’un lac”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 1000/1200 -
#352Edward MoerenhoutPeriod: 1801-1893
“Schepen op woelige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux sur une mer mouvementée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 200/240 -
#699
“Bergweggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin en montagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#669
“Dame in kamerjas”. Acryl op board. Draagt handtekening.
“Dame au peignoir”. Acrylique sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 120/160 -
#634
“Abstracte voorstelling met twee figuren”. Olieverf op doek.
“Composition abstraite avec deux personnages”. Huile sur toile.No longer availableDim. 77 x 51 cmEstimate: € 160/200
Other lots in this auction
-
#404
Armstoel van getorst eikenhout. Lodewijk XIII-stijl.
Fauteuil en chêne torsadé. Style Louis XIII.No longer availableDim. 55 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#398
Een gevarieerd lot aardewerk bestaande uit een coupe op hoge voet, een zoutvat, een kleine hangconsole en twee XIXde eeuwse Delftse tegels.
Lot varié de faïences comprenant une coupe sur piédouche, une salière, une petite console et deux carreaux de Delft du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#143
Een driedelig schouwgarnituur van meerkleurig aardewerk in art-nouveaustijl. Bestaande uit twee siervazen en een jardinière. Omstreeks 1900.
Garniture de cheminée en faïence polychrome de style art nouveau. Comprenant deux vases et une jardinière. Vers 1900.No longer availableDim. H 38 en 17 cmEstimate: € 5 -
#292
Vier appliques van messing in Lodewijk XIV-stijl. Telkens twee lichtpunten.
Quatre appliques en laiton de style Louis XIV. Chaque fois à deux lumières.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 160/240 -
#221Cartier
Een peper- en zoutvaatje van kleurloos kristal met sterling zilveren motief. Beiden met certificaat en in origineel etui.
Salière et poivrière en cristal incolore à motif en argent sterling. Les deux avec certificat et dans l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#819
Een kleine luchter van geel koper met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Petit lustre en cuivre jaune aux pendeloques en cristal. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40/60 -
#85
Een heren zegelring van 18 karaats geel goud.
Bague cachet en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 16,03 gEstimate: € 350/400 -
#581Willy Vandersteen
Suske en Wiske. Rode reeks, nummers 17 (1e druk, onvolledig), 19 (redelijk, 1964) 21 (redelijk, 1961) 33, 39 (1962, slecht), 45 (slecht, 1e druk), 48 (slechte rug, 1e druk 1963), 49 (slechte rug, 1e druk 1965 en een 2de met geloste kaft), 54 (slechte rug, 1e druk 1965), 57 (slechte rug, 1965), 67 (goede staat), 75, 80, 112, 133, 141, 145, 181, 202, 206, 217, 237, 244 (de gekleurde exemplaren erg gelezen). Plus 10 onvolledige exemplaren uit de jaren 50-60.
Suske en Wiske. Série rouge, numéros 17 (1e éd, incomplet), 19 (raisonnable, 1964) 21 (raisonnable, 1961) 33, 39 (1962, mauvais), 45 (mauvais, 1e éd.), 48 (mauvais dos, 1e éd. 1963), 49 (mauvais dos, 1e éd 1965 et un 2e à couverture décollée), 54 (mauvais dos, 1e éd. 1965), 57 (mauvais dos, 1965), 67 (bon état), 75, 80, 112, 133, 141, 145, 181, 202, 206, 217, 237, 244 (les exemplaires en couleur très usés). Plus 10 exemplaires incomplets des années 50-60.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#136
Een tweedeurskast in Louis-Philippestijl met een lade en doucine en klosvormige hoekstijlen. XIXe eeuw.
Meuble à deux portes ouvrant à un tiroir en doucine. Montants se terminant en toupies. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. h: 155 cmEstimate: € 80/120 -
#781
Een lot tin bestaande uit twee Chinese parfumvazen, een schenkkan, een terrine en een kamerpot.
Lot d’étains comprenant deux vases à parfum chinois, une verseuse, une terrine et un pot de chambre.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#746
Een eikenhouten eendeurskastje. XIXe eeuw.
Meuble à une port en chêne. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#508Lesney “Matchbox”
Vijf schaalmodellen van eind de jaren ‘60. In zeer goede staat en in originele doosjes:- No. 40 Hay trailer.- No. 44 Refrigerator truck.- No. 58 DAF Girder truck.- No. 70 Grit-spreading truck.- No. 72 Standard JEEP.
Cinq voitures miniatures des années 60. En très bon état et dans les boîtes d’origine:- No. 40 Hay trailer.- No. 44 Refrigerator truck.- No. 58 DAF Girder truck.- No. 70 Grit-spreading truck.- No. 72 Standard JEEP.No longer availableEstimate: € 40/60