Similar lots by type
-
#33
Een damesbuste van wit marmer op een roze marmeren sokkel. Kleine beschadiging aan de strik.
Buste de dame en marbre blanc sur socle en marbre rose. Petit dégât au noeud.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200/240 -
#216J. Neutek
“De hardloper”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel. Gesigneerd.
“Le coureur”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. Signée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 220/260 -
#790
“Slangenbezweerder”. Beeld van donker gepatineerd brons op arduinen sokkel.
“Le charmeur de serpent”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. H 34 cmEstimate: € 120/140 -
#556
Een grote damesbuste van een XVIIIe eeuwse dame van composiet.
Grand buste de dame en composite, d’après le XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 220/300 -
#764
Een hexagonale hallantaarn van brons en glas.
Lanterne de vestibule hexagonale en bronze et verre.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 120/180 -
#774
Bronzen buste van een Chinese krijger op marmeren sokkel.
Buste en bronze d’un guerrier chinois. Sur socle en marbre.No longer availableDim. H 87 cmEstimate: € 1500/1600 -
#733
Een luipaard van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.
Léopard en bronze à patine foncée. Travail africain.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 140/200 -
#397
Een kleine beer van donker gepatineerd brons.
Petit ours en bronze à patine foncée.No longer availableDim. L 13 cmEstimate: € 60/100 -
#767
Een bronzen halluchter met zes lichtpunten in de geest van de barok.
Lustre de vestibule en bronze à six lumières. Style baroque.No longer availableDim. h: 105Estimate: € 90/110 -
#9
Een replica van een Oud-Griekse legerhelm van brons. Op een staander van plexiglas.
Réplique d’un casque antique grec en bronze. Sur piétement en plexi.No longer availableEstimate: € 110/130 -
#417
Een mannenhoofd van brons. NIgeria.
Tête d’homme en bronze. Nigeria.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#13
“Staand naakt”. Een bronzen beeldje op groen marmeren sokkel. “Getekend ‘Philippe’.
“Nu debout”. Statuette en bronze sur socle en marbre vert. Signée Philippe.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 220/240 -
#698
Een racewagen uit de jaren ‘20 van verzilverd brons.
Modèle d’une voiture de course des années ‘20 en bronze argenté.No longer availableDim. L 54 cmEstimate: € 160/180 -
#29
Een Mariabeeldje van gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.
Statuette de Marie en ivoire sculpté sur socle en bois. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120/200 -
#428
Buste van brons. Donker patina. Gemonogrammeerd WW.
Buste en bronze. Patine foncée. Monogramme WW.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 900/1000 -
#346E. Carlier
“De landbouwer”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Le paysan”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 280/320 -
#691Michel Hereman
“Geabstraheerd dierenfiguur”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrameerd.
“Animal abstrait”. Sculpture en faïence. Monogrammée.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/120 -
#408
Een paar bronzen wandornamenten in de vorm van Afrikaanse hoofden.
Paire d’ornements en bronze en forme de têtes africaines.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/100 -
#338
Een matador van donkergepatineerd brons op een arduinen sokkel.
Matador en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/180 -
#731
Een ram van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.
Bélier en bronze à patine foncée. Travail africain.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 400/500 -
#402
Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. H 61 cmEstimate: € 160/180 -
#727
Een paar bronzen kandelaars in art-decostijl met vier lichtpunten gedragen door een knielende naakte vrouw.
Paire de candélabres en bronze de style art déco à quatre lumières portées par une femme nue agenouillée.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 450/500 -
#738
“Omhelzing”. Beeld van donker gepatineerd brons. Naar een werk van A. Archipenko.
“L’étreinte”. Sculpture en bronze à patine foncée. D’après un oeuvre par Archipenko.No longer availableDim. H 70 cmEstimate: € 1300/1500 -
#693Michel Hereman
“Geabstraheerd dierenfiguur”. Een beeld van aardewerk. Gemonogrameerd.
“Animal abstraite”. Sculpture en faïence. Monogrammée.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#619Anne Verrassel
Een reeks van drie architecturale studies voor een woning. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
Suite de trois études architecturales. Aquarelle sur papier. Signées et datées ‘96.No longer availableDim. 34 x 99 cmEstimate: € 60/80 -
#490
Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van het hoofd van Nefertiti.
Pendentif en or jaune 18 ct en forme de la tête de Nefertité.No longer availableDim. 8,25 gEstimate: € 180/250 -
#57Pierre Cardin
Een handtas van zwart en rood leder.
Sac à main en cuir rouge et noir.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#441
Een bloemstuk van diverse soorten jade.
Bouquet de fleurs en différents sortes de jadéite.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#48James Greens & Nephew Ltd.
Een vierhoekig kannetje van geglazuurd aardewerk met reclame voor Johnnie Walker. Omstreeks 1960. onderaan gemerkt.
Verseuse carrée en faïence à la publicité de Johnny Walker. Vers 1960, avec marque sous la base.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 20/30 -
#19
Twaalf oude gravures met betrekking tot Namen.
Douze gravures anciennes aux vues de Namur.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#507
Een vaas van Japans porselein met decor van personages. Deksel en sokkel van gedraaid hout. Arita, XIXe eeuw.
Vase en porcelaine du Japon à décor de personnages. Couvercle et socle en bois tourné. Arita, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 150/220 -
#398
Een geelkoperen paraplubak, gehamerd en versierd met vier geciseleerde oren in de vorm van bladeren.
Bac à parapluies en cuivre jaune martelé et décoré de quatre feuilles ciselées servant comme anses.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 30/40 -
#645
Grote ovale mahoniehouten eettafel op centrale poot met vier klauwen en ramskoppen. Met zeven coulissen te verlengen tot minstens 14 plaatsen.
Grande table de dîner ovale en acajou sur pied central à quatre griffes et aux têtes de bélier. Sept coulisses l’allongent au moins à quatorze places.No longer availableDim. 162 x 140 cmEstimate: € 1500/2500 -
#316Jozef TilleuxPeriod: Antwerpen 1896 - 1978
“Boszicht met beek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ruisseau dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 96 cmEstimate: € 80/120 -
#465
Een halssnoer van parels, onyx en citrine met zilveren slot.
Collier de perles, d’onyx et de citrine au fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 350/450 -
#41
Een vaas van meerkleurig aardewerk in Art Nouveaustijl met een handgeschilderd bloemendecor. Omstreeks 1900. Met onduidelijke reliëfstempel.
Vase en faïence polychrome de style art nouveau au décor de fleurs peintes à la main. Vers 1900. Cachet en relief illisible.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 80/120