Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Brandweerman met gered meisje”. Een bronzen beeld op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Brandweerman met gered meisje”. Een bronzen beeld op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Brandweerman met gered meisje”. Een bronzen beeld op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Brandweerman met gered meisje”. Een bronzen beeld op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Brandweerman met gered meisje”. Een bronzen beeld op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.
Edmont De Valeriola
Period: 1877 - 1956

“Brandweerman met gered meisje”. Een bronzen beeld op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.

Pompier avec fille sauvée . Une statue en bronze sur un socle en marbre vert. Signé.
Dim. h: 42 + 6 cm
SKU: 9903210183.
Categories: Beeld, Brons, Marmer.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #183
Estimate: € 320 / 360
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #262
    Goebel & Märklin

    “Full speed ahead”. Een groepje van meerkleurig biscuit met houten locomotiefje uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. Speciale uitgave No. 2157.

    À toute vitesse . Groupe en biscuit multicolore avec locomotive en bois de la série M. I. Hummel. Marqué en bas. Edition spéciale n ° 2157.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #518

    “Tapijtenhandelaar”. Een bronzen beeldje met meerkleurig patina. Naar een werk van Franz Bergman.

    Marchand de tapis . Une statue en bronze à patine multicolore. D'après une œuvre de Franz Bergman.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #577

    Een boeddha-hoofd van zandsteen in Khmer-stijl, Cambodia. Op sokkel.

    Une tête de Bouddha en grès de style khmer, Cambodge. Sur piédestal.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #538

    Een verguld bronzen Thaise Boeddha.

    Un Bouddha thaï en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #124

    Een gepolychromeerd beeld van Maria met slang onder haar voet. Met zilveren kroontje.

    Une statue polychrome de Marie avec un serpent sous le pied. Avec une couronne en argent.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #448

    Twee bronzen Boeddhahoofden.

    Deux têtes de Bouddha en bronze.
    No longer available
    Dim. (h: 17 & 23 cm)
    Estimate: € 120 / 200
  • #589

    Een arduinen vide-poche met een meerkleurig gepatineerd bronzen jachthondje.

    Une vide-poche en pierre bleue avec un chien de chasse en bronze patiné multicolore.
    No longer available
    Dim. Ø: 13 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #213

    Een bronzen schouwpendule, gedragen door een olifant en getooid met een man met parasol. Parijs.

    Une pendule de cheminée en bronze, portée par un éléphant et ornée d'un homme avec un parasol. Paris.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #173
    Eugène Marioton
    Period: 1854 - 1933

    “Belluaire”. Een bruingepatineerd bronzen beeld. Gesigeerd.

    Belluaire . Une statue en bronze patiné brun. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 1900 / 2300
  • #197

    “Kleine ballerina”. Een bronzen beeld naar een werk van Dégas. Op arduinen voetstuk.

    Petite ballerine . Une statue en bronze d'après une œuvre de Dégas. Sur un piédestal en pierre bleue.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 240 / 260
  • #154

    “De bronstijd”. Een bronzen beeld naar een werk van Rodin op beige marmeren sokkel.

    L'âge du bronze . Une statue en bronze d'après une œuvre de Rodin sur un socle en marbre beige.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #537

    Een kunststof gorilla in Pop-Artstijl.

    Un gorille en plastique de style Pop Art.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #164

    “Jong vrouwelijk naakt”. Een donkergepatineerd bronzen beeld naar een werk van Jozef Cantré.

    Jeune femme nue . Une statue en bronze patiné foncé d'après une œuvre de Jozef Cantré.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #536

    Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.

    Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #540

    Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.

    Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #528

    “Musicerende Sater”. Een beeld van bruingepatineerd brons.

    Satyre musicien . Une sculpture en bronze brun patiné.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #504

    Een Afrikaans houten beeld met metalen beslag.

    Sculpture africaine en bois ornée de clous.
    No longer available
    Dim. h: 97 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #405

    Een gekleurd Venetiaans glazen cobra.

    Un cobra de verre vénitien coloré.
    No longer available
    Dim. (h: 73 cm)
    Estimate: € 100 / 150
  • #137

    “Leeuwin”. Een gepatineerd messingen beeld op sokkel van albast, marmer en onyx. Tijdperk art deco

    Lionne . Statue en laiton patiné sur socle en albâtre, marbre et onyx. Epoque Art Déco
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #576

    Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.

    Une grande lanterne suspendue en bronze avec verre convexe.
    No longer available
    Dim. l: 105 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #547

    “Vrouwelijk naakt op berenvel”. Een groepje van Weens brons met tweekleurig patina. Recent werk.

    Nu féminin sur peau d'ours . Un groupe de bronze viennois à patine bicolore. Travail récent.
    No longer available
    Dim. 5 x 20 x 13 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #174

    Een bronzen vrouwentorso met donker patina.

    Un torse de femme en bronze à patine sombre.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #249

    Een verguld bronzen mazarinluchter met acht lichtarmen, bovenaan versierd met hermenfiguren.

    Lustre Mazarin en bronze doré à huit branches lumineuses, le dessus décoré de hermès.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #544

    Een Afrikaans houten beeld met kraaltjes/schelpjes.

    Sculpture africain en bois ornée de petites perles et coquilles.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #665
    Longwy, France

    Een lot van zeventien visborden, waarbij vijf met roze en twaalf met grijs decor. Onderaan gemerkt.

    Un lot de dix-sept assiettes à poisson, cinq avec un décor rose et douze à décor gris. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #480

    1 gouden munt van 100 zaire. “Conservation”. Au 900/1000. Zaire 1975. Recto: Moboetoe, verso: luipaard. Zeer kleine oplage.

    1 pièce d'or de 100 zaïres. Conservation . Au 900/1000. Zaïre 1975. Recto: Moboetoe, verso: léopard. Edition très limitée.
    No longer available
    Dim. (33,43 g)
    Estimate: € 2700 / 4000
  • #237

    Een paar gegoten wandkandelaars naar barok voorbeeld.

    Paire d'appliques murales moulées baroques.
    No longer available
    Dim. L. 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #437

    Een uit een slagtand gesculpteerde siervaas. Congo, jaren ‘30.

    Un vase décoratif sculpté dans une défense. Congo, années 1930.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #510

    1 gouden munt “Conservation” van 100.000 Rupiahs. Verso: varaan. Au 900/1000. Indonesië 1974.

    1 pièce d'or Conservation de 100 000 roupies. Verso: varan. Au 900/1000. Indonésie 1974.
    No longer available
    Dim. (33,43 g)
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #320

    Drie gouden munten 22 K. Eén van 20 Franse Frank. En twee van 20 Zwitserse Frank.

    Trois pièces en or 22 K, dont un e de 20 FRF et deux de 20 SFR.
    No longer available
    Dim. 19,25 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #626

    Een paar gepolychromeerde smeedijzeren bijzettafeltjes in de vorm van korenhalmen en met ronde glazen blaadjes.

    Paire de tables d'appoint en fer forgé polychrome en forme de tiges de blé et avec des tablettes rondes en verre.
    No longer available
    Dim. Ø: 50 cm - H. 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #84
    R. Belstein

    “Bomen bij een poort”. Inkttekening op papier. Gesigneerd.

    Des arbres près d'une porte . Dessin à l'encre sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 59 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #559

    Een bronzen sac-a-perles in Lodewijk XVI-stijl met kristallen pendeloques.

    Sac-à-perles en bronze de style Louis XVI aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #654

    Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker.

    Un masque en bois africain polychrome.
    No longer available
    Dim. (h: 71 cm)
    Estimate: € 50 / 70
  • #573

    Een gepolychromeerd breed vogelmasker. West-Afrika.

    Un large masque d'oiseau polychrome. Afrique de l'Ouest.
    No longer available
    Dim. b: 118 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #116

    Een paar kleine ladetafeltjes in de geest van Boulle.

    Une paire de petites tables à tiroirs dans l'esprit Boulle.
    No longer available
    Dim. 79 x 59 x 42 cm
    Estimate: € 380 / 400
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More