Similar lots by type
-
#123Een partij kaders bestaande uit grafiek, tekeningen en offset reproducties.
A lot of frames consisting of prints, drawings, and offset reproductions. -
#178T. Schaekels‘Geisha’s’, een paar tekeningen in Chinese inkt. Getekend T. Schaekels ‘69 en ‘71.
'Geishas', a pair of drawings in Chinese ink. Drawn by T. Schaekels in '69 and '71. -
#230“Abstracte compositie in pasteltinten”, gemengde techniek op papier, gesigneerd Jos Blomme.
"Abstract composition in pastel tones", mixed media on paper, signed by Jos Blomme. -
#122Een partij kader bestaande uit drie schilderijen en drie aquarellen.
A lot of frames consisting of three paintings and three watercolors. -
#213“Twee landschappen”. Aquarel op papier. De ene (20 x27 cm) gesigneerd S.V. André, de andere (27 x 40 cm) gesigneerd D. Toussaint en d.d. 1944.
"Two landscapes". Watercolor on paper. One (20 x 27 cm) signed SV André, the other (27 x 40 cm) signed D. Toussaint and dated 1944. -
#130Twee landschapjes, aquarel op papier. Onleesbaar getekend.
Two landscapes, watercolor on paper. Unreadable signature. -
#216L Velter“Heren bij de fiets”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Gentlemen by the bicycle." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom. -
#231‘Venetië’, potloodtekening. Getekend; Karel van Seben, ‘59.
'Venice', pencil drawing. Signed: Karel van Seben, '59. -
#163Silhouettekening van een man met bril.
Silhouette drawing of a man with glasses. -
#128‘Hoevezicht’, aquarel op papier. Onleesbaar getekend.
‘Hoevezicht’, watercolor on paper. Signed illegibly. -
#223Period: 1981‘Neufvilles’, een aquarel. Getekend, met opdracht ‘Ter herinnering aan uw huwelijk’, 27.2.’82.
'Neufvilles', a watercolor. Signed, with dedication 'In memory of your wedding', 27.2.'82. -
#226Juliaan SeverinPeriod: 1888 - 1975“Hoevezicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Severin.
"Farmstead view", a drawing, pastel on paper, signed J. Severin. -
#241Maria SegersPeriod: 1922 - 1979“Het huwelijksaanzoek”, een tekening, potlood en inkt op papier, gesigneerd.
"The Marriage Proposal," a drawing in pencil and ink on paper, signed. -
#260Lagye“Begijnhof.” Aquarel op papier. Draagt handtekening.
“Beguinage.” Watercolor on paper. Bears signature.
Other lots in this auction
-
#120Een lot van Chinees porselein: drie dekselvazen, een kraagvaas famille verte en een kandelaar met western wapenschild.
A lot of Chinese porcelain: three covered vases, a famille verte collar vase, and a candlestick with a Western coat of arms. -
#148Een lot van 4 vintage keramische vazen in rood/oranje tinten.
A set of 4 vintage ceramic vases in red/orange tones. -
#124Een partij van vier kaders, twee aquarellen en twee offset prints.
A lot of four frames, two watercolors, and two offset prints. -
#60Een toestel om diamant te snijden.
A device for cutting diamonds. -
#189Hergé, Jacobs, LoriouxEen lot van 4 strips en een prentenboek bestaande uit: Blake & Mortimer, Le Mystère de la grande Pyramide, 1954, Les aventures de Jo, Zette et Jocko: Le testament de M. Pump, 1952, L’éruption du Karamako, 1958, Le Manitobe ne répond plus, 1958 en Fables de la Fontaine, Dessins de Félix Lorioux.
A lot of 4 comic books and a picture book consisting of: Blake & Mortimer, The Mystery of the Great Pyramid, 1954, The Adventures of Jo, Zette and Jocko: Mr. Pump's Will, 1952, The Eruption of Karamako, 1958, Manitobe Doesn't Answer Anymore, 1958, and Fables of La Fontaine, Drawings by Félix Lorioux. -
#6Twee bolvormige dekselvaasjes van meerkleurig Chinees porselein. Met een decor van bloemen en insecten.
Two globular lidded vases made of multi-colored Chinese porcelain. Decorated with flowers and insects. -
#306Diane BijlDrie landschapsschilderijen, getekend D. Bijl. Olieverf op doek.
Three landscape paintings, signed D. Bijl. Oil on canvas. -
#85Een paar boekensteunen met vogeltjes van zamac op een zwart marmeren voet.
A pair of bookends with bird figures in zamak on a black marble base. -
#256“De lezende Sultan”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"The Reading Sultan", a painting on silk, in a mat. Originated from India. -
#58‘Madonna met kind’, een beeld van polychroom beschilderd plaaster.
'Madonna with child', a sculpture of polychrome painted plaster. -
#307Twee ingekaderde prenten van fregatten, naar het werk van Chapelet.
Two framed prints of frigates, after the work of Chapelet. -
#9Een lot van twee Chinese koperen vaasjes in cloisonné stijl en ook een gelijkaardig dekselvaasje. Met decor van bloemen en vogels.
A lot of two Chinese copper vases in cloissoné style and a similar covered vase. Decorated with flowers and birds.

