Similar lots by type
-
#356Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.
Une bibliothèque en chêne à deux corps, style Renaissance.No longer availableDim. 235 x 120 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#52Mak Rina (?)Schetsboek met 26 potloodschetsen. Met een klevertje van “A la Palette de Raphael” te Sint-Petersburg. Einde XIXde eeuw.
Carnet de croquis, contenant 26 dessins en crayon.No longer availableDim. 14 x 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#613Een overwegend gele schotel van Chinees porselein.
Plat en porcelaine de Chine de couleur majoritaire jaune.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 270 / 300 -
#620Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een levensboom.
Tapis persan en laine représentant un arbre de vie. Noué main.No longer availableDim. 226 x 138 cmEstimate: € 200 / 300 -
#591Een porseleinen achthoekige cachepot op acht krulpootjes en met blauw en witte decoratie van landschappen in acht uitsparingen. Chinees werk XIXde eeuw.
Cache-pot octogonal en porcelaine sur huit petit pieds volutes et décoré en bleu et blanc de paysages dans huit cartouches. Travail chinois, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 37,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#500Een hanger van zilver met een grote, commerciële rood-purperen robijn. Met certificaat. Ontwerp: Sebastian, Beverly Hills.
Pendentif en argent avec un très grand rubis commercial rouge-pourpre. avec certificat. Marque Sebastian, Beverly Hills.No longer availableDim. 80,30 gEstimate: € 500 / 700 -
#139Een raamvoorzet van gebeeldhouwd hout. Centraal een monogram ‘M.A.’ onder een hertogelijke kroon. Omstreeks 1800.
Devant de fenêtre en bois sculpté. Avec un monogramme M.A. en dessous d’une couronne ducale dans le centre. Vers 1800.No longer availableDim. 78 x 116 cmEstimate: € 400 / 600 -
#265Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een Byzantijnse munt met beeldenaar van Justinus I.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pièce de monnaie byzantine à l’effigie de Justin I.No longer availableDim. 9,50 gEstimate: € 250 / 350 -
#703Vaas van blauw en wit porselein met een decor van personages in een landschap. Chinees werk.
Un vase en porcelaine bleue et blanche à décor de personnages dans un paysage. Travail chinois.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#355Een 18 karaats geel gouden ketting en hanger met voorstelling van een stierenkop.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif au signe astrologique de taurus.No longer availableDim. 5,66 gEstimate: € 150 / 200 -
#628Een porseleinen kopje en schoteltje met twee oren en met een decor van dieren in een landschap. Chinees werk, XVIIIde eeuw.
Tasse et soucoupe en porcelaine à deux anses et décor d’animaux dans un paysage. Travail chinois, XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 250 / 350
Other lots in this auction
-
#596Een gefineerde bonheur-du-jour in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie. Eén messingen versiering bovenaan manco. XIXe eeuw.
Un bonheur-du-jour en bois de placage style Louis XV, décoration de marqueterie florale.No longer availableDim. 92 x 60 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#836KazakEen handgeknoopt wollen karpet. Te reinigen.
Carpette persane en laine nouée main. A nettoyer.No longer availableDim. 207 x 154 cmEstimate: € 40 / 60 -
#330OmegaEen 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et de diamants marquise ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 29,40 gEstimate: € 2800 / 3200 -
#493Lot postzegels in 4 albums en een map: varia van de hele wereld. In het bijzonder een oud, deels losbladig en interessant album met internationale zegels vanaf de jaren 1860 tot de jaren 1930. Griekse eilanden, Turkije, Levant, Liechtenstein, Monaco, San Marino, Oost-Europa (Turkestan, ex-Joegoslavië) enz. enz.
Lot de timbres postes dans quatre albums et une farde: timbres de tous les pays, principalement un album aux feuilles partiellement amovibles contenant des timbres internationaux entre 1860 et 1930. Iles grecques, Turquie, Levant, Liechtenstein, Monaco, San Marino, Europe de l’Est (Turkestan, états de la Yougoslavie, etc.).No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#649Een gotisch beeldhouwwerk met een voorstelling van een monnik.
Sculpture gotique représentant un moine.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 400 / 600 -
#279Robert Emil Stübner“Duitse boer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysan allemand”. Huie sur toile. Signée.No longer availableDim. 21 x 18 cmEstimate: € 50 / 60 -
#487RitzenhoffEen reeks van zeven bierglazen op voet. Speciale uitgaven met decors van verschillende kunstenaars. Gemerkt.
Suite de sept chopes sur pied. Editions spéciales avec décors de différents artistes. Avec marque.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 50 / 60 -
#227Een bronzen panter.
Panthère en bronze.No longer availableDim. 18 x 47 cmEstimate: € 450 / 550 -
#55Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,27 gEstimate: € 250 / 350 -
#123“Engel als symbool van de vrijheid”. Een bronzen beeld op onyxen voetstuk.
“Ange symbolisant la Liberté”. Sculpture en bronze sur base en onyx.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#353Kleine muziekdoos met platen.
Petite boîte à musique avec disques.No longer availableDim. B. 32,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#586Een paar kandelaars van grijsgepatineerd hout.
Une paire de candélabres en bois patiné gris.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 120




