Similar lots by type
-
#580Een 18 karaats geel gouden halssnoer met hanger bezet met een Medusa hoofd, fantasiestenen en parels.
Collier en or jaune 18 ct et pendentif à la tête de Méduse, entourée de pierres de fantaisie et de perles.No longer availableDim. 25,93 gEstimate: € 500 / 600 -
#315Een 18 karaats tweekleurige gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bracelet d’esclave en or à deux couleurs 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 61,35 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#480Een paar 18 karaats tweekleurige geel gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune à deux tons 18 ct.No longer availableDim. 7,75 gEstimate: € 150 / 200 -
#605PontiacEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 23,54 gEstimate: € 400 / 500 -
#335Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer met bijpassende armband.
Collier à maillons en or jaune 18 ct et bracelet assorti.No longer availableDim. 43,05 gEstimate: € 850 / 950 -
#551,1Indisch wandtapijt met paillettes.
No longer availableDim. 85 x 130 cmEstimate: € 200 / 250 -
#345Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met fantasiestenen.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 13,33 gEstimate: € 260 / 350 -
#620Een 18 karaats geel gouden dameshorloge bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
Montre à bracelet de dame en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25. Bracelet à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 40,05 gEstimate: € 800 / 1000 -
#570Genève QuartzEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 68,88 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#565Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met een hanger in de vorm van een eikel.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct et un pendentif en forme de gland.No longer availableDim. 35,59 gEstimate: € 700 / 800 -
#560Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 24,68 gEstimate: € 450 / 550 -
#440Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.
Porte clefs en or jaune 18 ct au logo de Mercedes-Benz.No longer availableDim. 10,80 gEstimate: € 200 / 300 -
#550OrfinaEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 36,65 gEstimate: € 600 / 800 -
#379Een lot van twaalf diverse lijsten met grafisch werk.
Lot de 12 cadres contenant des oeuvres graphiques.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#360Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 53,80 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#340QuartzEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 36,60 gEstimate: € 800 / 1000 -
#350Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een munt van twenty dollers. 1895. Unites States of Amerika.
Pendentif en or jaune 18 ct tenant une pièce de monnaie de vingt dollar. Etats-Unis 1895.No longer availableDim. 44,60 gEstimate: € 900 / 1000 -
#325Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.
Porte clefs en or jaune 18 ct au logo de Mercedes-Benz.No longer availableDim. 19,80 gEstimate: € 400 / 500 -
#743RosenthalEen gedeeltelijk servies van wit porselein met vergulde rand.
No longer available -
#650Genève QuartzEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet dame en or jaune 18 ct. Bracelet à maillons en or jaune 18 ct également.No longer availableDim. 65,58 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#505Zes 22 karaats geel gouden munten. Napoleon III. 10 Francs. 1857. 1858. 1859 x 3 en 1864. Gemonteerd als hangertjes.
Six pièces de monnaie en or jaune 22 ct. Profil de Napoléon III, 1857, 1858, 3 x 1859 et 1864. Montées comme pendentifs.No longer availableDim. 19,43 gEstimate: € 500 / 650 -
#700QuartzEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 99,85 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#5109 Turkse muntjes van geel goud 22 ct: een iets grotere, van 100 Kurush uit 1916 en acht kleintjes van 50 Kurush met de beeldenaar van Kemal Attatürk uit 1998, 2000, 2003 en 2004. Gemonteerd als hangertjes.
9 pièces de monnaie turques en or jaune 22 ct: le plus grand de 100 Kurush de 1916, les autres de 50 Kurush au profil de Kemal Attatürk de 1998, 2000, 2003 et 2004. Montées comme pendentifs.No longer availableDim. 23,50 gEstimate: € 500 / 600 -
#495Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 37,60 gEstimate: € 750 / 850
Other lots in this auction
-
#566Een paar grote plantenbakken van terracotta, versierd met guirlandes en vrouwenhoofden.
Paire de grandes jardinières en terre cuite décorées de guirlandes et de têtes de femmes.No longer availableDim. Ø: 107 cmEstimate: € 3000 / 4000 -
#324Roger Hebbelinck“Stadszicht”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 132/300.
“Vue de ville”. Lithographie. Signée et numérotée 132/300.No longer availableDim. 50 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#437Een driedelig klokstel van arduin met marmeren accenten, bestaande uit een pendule met geelkoperen wijzerplaat en twee cassolettes in de vorm van platte schalen. Tijdperk Napoleon III.
Garniture de cheminée en pierre de taille aux accents en marbre, comprenant une pendule au cadran en laiton et deux cassolettes en forme de coupes aplaties. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 20°0 / 240 -
#366TilquinTwee sets van twaalf kleine en één van twaalf grote messen in etuis. Telkens met zilveren montuur en ivoren handvat. Begin XXste eeuw.
Deux suites de douze petits et une suite de douze grands couteaux dans leurs étuis. Chaque fois avec montures en argent et manches en ivoire. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#679M. Cockx“Vrouw met kat”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
“Femme au chat”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘91.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#338Een matador van donkergepatineerd brons op een arduinen sokkel.
Matador en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 180 -
#612Edgar Tytgat“La joie d’été”. Litho. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 11/200.
“La joie d’été”. Litho. Signée et numérotée 11/200 hors planche.No longer availableDim. 24,5 x 33 cmEstimate: € 100 / 140 -
#6Een achthoekige metalen hallantaarn.
Lanterne de vestibule octogonale en métal.No longer availableDim. H 42 cmEstimate: € 110 / 130 -
#464Joris HouwenEts. Gesigneerd binnen en buiten de plaat en “proef van de kunstenaar”. Eerste staat.
Eau-forte, épreuve d’artiste. Signée hors planche, premier état.No longer availableDim. 20 x 9 cmEstimate: € 50 / 80 -
#792Een mahoniehouten meesterstuk in de vorm van een trappenhuis in koepel.
Escalier dans un dôme en acajou.No longer availableDim. 41 x 46 cmEstimate: € 250 / 300 -
#22Val St. LambertEen lot kleurloos kristal bestaande uit een ijsemmertje, een pennendoos, een bekertje en een kleine hoed. Gemerkt.
Lot de cristaux incolores comprenant un seau à glace, une boîte à plumes, un gobelet et un petit chapeau. Avec marques.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#673Drie Chinese bootjes van gesculpteerd ivoor op houten sokkel.
Trois bateaux chinois en ivoire sculpté sur socle en bois.No longer availableDim. L 20, 13 en 7,5 cmEstimate: € 120 / 200

