Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Bridge to Nirvana.” Gemengde techniek. Gesigneerd. Gedateerd ‘66.
Goswin

“Bridge to Nirvana.” Gemengde techniek. Gesigneerd. Gedateerd ‘66.

”Pont vers le Nirvana”. Techniques mixtes. Signée et datée ‘66.
Dim. 50 x 88 cm
SKU: 1906180492.
Auction day: 20 June 2018 19:00
Catalogue #492
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #330

    Twee 18 karaats geel gouden hangers in de vorm van een hondje en Donald Duck.

    Deux pendentifs en or jaune 18 ct. dont un en forme de chien et l’autre de Donald Duck.
    No longer available
    Dim. 5,85 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #537

    Een paard en een geisha van meerkleurig terracotta. Chinees werk naar voorbeeld van de T’angdynastie.

    Un cheval et une geisha et terre cuite polychrome. Travail chinois d’après la Dynastie T’ang.
    No longer available
    Dim. h: 42 & 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #278

    Een vaasje van meerkleurig porselein met een bloemendecor en versierd met een vrouwelijk naakt van brons.

    Un petit vase en porcelaine polychrome, décor floral et un nu féminin en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #282
    P. Kielsing

    “Bijbels tafereel”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 1864.

    ”Scène biblique”. Une étude au crayon sur papier. Signé et daté 1864.
    No longer available
    Dim. 23 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #337

    Een brievenhouder van hout en messing.

    Un porte-lettres en bois et laiton.
    No longer available
    Dim. l: 66 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #773

    Een reeks van tien konische glazen met geslepen decor in de stijl van de jaren ‘20.

    Suite de dix verres coniques avec un décor gravé dans un style des années ‘20.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #417

    Een lot bestaande uit drie oude puzzels van The Queensway Press met Engelse zichten (Twee met een ontbrekend stukje), twee oude puzzels van sneeuwwitje, een miniatuur schaakspel en een spel pim-pam-pet.

    Un lot comprenant trois anciens puzzles de ‘The Queensway Press’ avec des vues anglaises ( deux puzzles avec une pièce manquante), deux anciens puzzles en relation avec Blanche Neige, un jeu d'échecs miniature et un jeu ‘pim-pam-pet.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #357

    Een vaas van zwart glas met reclame voor ‘Perfect pils’ van brouwerij Het Sas/Ecluse.

    Un vase en verre noir, publicité pour ‘Perfect Pils’, brasserie Het Sas/Ecluse.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #6

    Een houten naaikastje, versierd met inlegwerk. Onderaan een compartiment met twee openklappende deurtjes.

    Un nécessaire de couture, petit meuble en bois, décoration d’incrustations. En dessous se trouve un compartiment à deux petites portes.
    No longer available
    Dim. 74 x 52 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #260

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.

    Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 7,20 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #711

    Een paar boekensteunen in speksteen.

    Une paire de serre-livres en pierre de lard.
    No longer available
    Dim. h.13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #322

    Een reeks van elf Franstalige uitgaven van verhalen van Jules Vernes. Ed. Hetzel, Parijs. Eind XIXe eeuw. We voegen er een uitgave van ‘Le magasin d’education & de recreation’ uit 1897, uitgegeven bij Lebeque te Brussel aan toe.

    Une série de onze éditions en français des histoires par Jules Verne. Ed. Hetzel, Paris. Fin XIXième siècle. Nous ajoutons une édition de ‘Le magasin d’éducation & de recréation’, 1897, parution chez Lebeque, Bruxelles.
    No longer available
    Estimate: € 55 / 75
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More