#611
Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
#657
Twee zittende figuren van gebeeldhouwd hout. Laos. Enkele barsten.
Deux figures assises en bois sculpté. Laos. Quelques craquelures.No longer availableDim. h: 68 & 64 cmEstimate: € 160/200 -
#489Karel Jan Van den Heuvel
“Hooiende boeren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermiers au foin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 120/200 -
#12
Een vergulde houten ronde spiegel met houten zonnestralen.
#168
“Herenportret met blauwe jas circa 1840.” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
”Portrait d’homme au manteau bleu vers 1840”. Huile sur panneau. Signature illisible.No longer availableDim. 27 x 32 cmEstimate: € 220/240 -
#63
#488
Een Chinese Wijze op fo-hond in Blanc de Chine.
#51
#689Jules DuboisPeriod: 1888 - 1958
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de femme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 42 x 34 cmEstimate: € 100/120 -
#281
“Madonna met kind”. Een beeld van monochroom wit biscuit.
#775
Een Antiek Pakistaans karpetje.
#211
Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.