Other lots in this auction
-
#285
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 8,43 gEstimate: € 900/1000 -
#298
Een Bretoens houten miniatuurkastje.
Une petite armoire miniature bretonne.No longer availableDim. H: 46 cm; B: 28 cmEstimate: € 60/100 -
#493
Vaas van Chinees porselein met decor van personages en een tekst.
Un vase en porcelaine de Chine, décor de personnages et texte.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 50/80 -
#93
“Madonna met kind”. Een beeld van meerkleurig en verguld aardewerk. Italiaans werk.
”Vierge à l’enfant”. Une statue en faïence polychrome et dorée. Travail italien.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 50/80 -
#650
Een Régence klapsecretaire van eikenhout met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Enkele losse trekkers en rechter achterpootje iets korter.
Un secrétaire régence en chêne avec deux petits et deux grands tiroirs en dessous de la tablette rabattable. Les pieds arrières sont un peu plus court que les pieds de devant, et quelques anses des tiroirs sont desserrées.No longer availableDim. b: 101 cmEstimate: € 120/200 -
#510Isfahan
Een Perzisch wollen karpet met een decor van ruiters.
Une carpette persane en laine, décor de cavaliers.No longer availableDim. 116 x 113 cmEstimate: € 200/240 -
#227
Ingebonden nummers van het weekblad Robbedoes (7 stuks tussen januari 1947 en maart 1949). Nummers 20, 22, 23, 24 (losse voorkaft, 1 los katern), 25 (1 los katern), 26, 27. Sletig, sporen van kleefband, kleine letsels.
Numéros reliés du magazine Robbedoes (7 pièces entre janvier 1947 et mars 1949). 20,22,23,24 (couverture et caterne détachées) 25 (1 caterne détachée) 26 et 27. Usures, traces de papier collant et petits dégâts.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#431
Houten koffertje met koperen slot. Chinees werk.
Un petit coffre en bois au fermoir en cuivre. Travail chinois.No longer availableDim. L. 36 cmEstimate: € 30/40 -
#539
“Compositie in de stijl van Vasarely.” Gemengde techniek op doek. Klein letsel.
”Composition dans le style de Vasarely”.No longer availableDim. 48 x 48 cmEstimate: € 150/180 -
#528
“Wijze op ezel”. Een beeldje van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
”Un sage sur un âne”. Une statue en porcelaine monochrome blanc d’après le blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/140 -
#769
Een kleine sac à perles luchter.
Petit sac à perles.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30/40 -
#112
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur panneau. Signature illisible.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 50/80