#675
Henri II buffet van notenhout.
#300Dani Mor Quartz
Een roestvrij stalen polshorloge.
#103H. Kelck
”Vrouw met een kruik aan een bron”. Bronzen beeldje met marmeren voetstuk. Gesigneerd.
#704
Een miniatuur van een biddende vrouw. Gesigneerd.
Une miniature représentant une dame qui prie. Signée.No longer availableDim. 10 cmEstimate: € 40/50 -
#580
#49
“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
#57Capodimonte
“Kwajongens met ezel.” Een polychroom beeld uit biscuit. Gemerkt.
”Garnements et âne”. Une statue en biscuit polychrome.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 20/30 -
#507
Een vierkantige vaas van Chinees porselein met een gecraqueleerd glazuur
Un vase carré en porcelaine de Chine, glaçure craquelée.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120/140 -
#415
#615
Un secrétaire à abattant Louis Philippe en bois de placage acajou à deux portes pleines sous la tablette et un tiroir et une doucine sous la tablette.No longer availableDim. 153 x 105 cmEstimate: € 200/240 -
#709
Een paar Moghul - miniaturen op zijde, ingekaderd.
#276
Een gebeeldhouwd houten salontafel met een gecanneerd blad onder glas.
Une table de salon en bois sculpté et tablette cannée sous verre.No longer availableDim. Ø: 72 cmEstimate: € 30/40