Other lots in this auction
-
#718
Een staande Guan-Yin van terracotta naar een voorbeeld uit de Tang en een pompoenvormig theepotje van aardewerk. Het tweede onderaan gesigneerd.
Un Guan Yin en position debout en terre cuite d’après un exemplaire Tang, et une théière en forme de potiron en faïence, signature à la base.No longer availableDim. h: 30 & 8 cmEstimate: € 80/120 -
#825
Een mahoniehouten banjobarometer.
Baromètre banjo en acajou.No longer availableDim. 70 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
#167
Twee vintage handtassen, resp. van slangen- en krokodillenleder.
Deux sacs-à-main ‘vintage’ en cuir de serpent et cuir de crocodile.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#29Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Stoelstraatje, Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 8/100 buiten de plaat.
”Stoelstraatje, Anvers”. Une eau-forte. Signée et numérotée 8/100 hors planche.No longer availableDim. 34,5 x 19 cmEstimate: € 32/38 -
#437
Een lot Chinees porselein, bestaande uit drie theepotjes en twee waterkommetjes. XIXe en XXe eeuw. Eén kommetje met haarscheur.
Un lot de porcelaine de Chine, comprenant trois théières et deux bols à eau. Un bol comporte des dégâts.No longer availableDim. h: 4 - 10 cmEstimate: € 40/60 -
#179
Porseleinen plaquette met handgeschilderde afbeelding van een bewening aan het kruis.
Une plaquette en porcelaine représentant des pleurants peints à la main.No longer availableDim. 24 x 24 cmEstimate: € 200/300 -
#96
Een bijzettafeltje met een gebeeldhouwde lade. Spanje, einde XVIIIe eeuw.
Une petite table d’appoint à tiroir sculpté. Espagne, fin XVIIIième siècle.No longer availableDim. 54 x 65 x 45 cmEstimate: € 120/200 -
#516
Een antieke buffetkast met twee laden boven twee paneeldeuren.
Buffet ancien ouvrant à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs.No longer availableDim. 92 x 130 x 59 cmEstimate: € 200/240 -
#824
“Stilleven met haringen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘De Kat’.
”Nature morte, harengs”. Huile sur panneau. Porte la signature ‘De Kat’.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#361
Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit twee vierhoekige schalen en twee verschillende kanne, waarvan één gemerkt van Sèvres.
Un lot de cristal et verre, comprenant deux plats carrés, deux verseuses dont une portant la marque de Sèvres.No longer availableDim. h:23 cmEstimate: € 30/40 -
#159Pieter StobbaertsPeriod: 1865 - 1948
“Interieur te De Haan”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Intérieur à De Haan”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 61 cmEstimate: € 120/180 -
#512Jos Heyvaert
“Watermolen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Moulin à eau”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 80/120