Other lots in this auction
-
#219
“Volksfeest”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Fête folklorique”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 76 x 120 cmEstimate: € 200 / 300 -
#779
Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
Une lampe à suspendre en fer forgé et cape en verre.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#565Société Belge Radio-electrique
Een radio in houten kast. Type 33é, model ‘Ondolina’. Bouwjaar 1932.
Ancienne radio en bois. Tyê 332, modèle “Ondolina”. Année 1932.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
Napels
Een olielamp met oranje glazen recipiënt, gedragen door twee steigerende paarden van zamak.
Lampe à huile à récipient en verre orange portée par deux chevaux se cabrant en régule.No longer availableDim. b: 62 cmEstimate: € 50 / 70 -
#120Vendome
Een horloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct.No longer availableDim. bruto: 23,15 gEstimate: € 350 / 450 -
#178
Russische icoon met Sint-Panteleimon, de Genezer. Een tekst onderaan vermeld het Sint-Panteleimon Monasterium van Kiev (?) en een tekst achteraan d.d. 1898 doet dat ook. XIXe eeuw.
Icône russe représentant Saint-Panteleimon le Guérisseur. Texte en dessous mentionne La Monastère Saint-Panteleimon à Kiev (?) et un texte au verso daté 1898 le répète. XIXe siècle.No longer availableDim. 62 x 53 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#792
Een reeks van vier gebeeldhouwde en gecanneerde armstoelen in Lodewijk XV-stijl.
Suite de quatre fauteuils sculptés et cannés de style Louis XV.No longer availableDim. H. 98 cmEstimate: € 80 / 120 -
#222Alexander ClarysPeriod: 1857 - 1920
“Koeien in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vaches dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 300 / 500 -
#369
“Lassata”. Chromolitho naar Felicien Rops, gemonogrammeerd in de plaat.
“Lassata”. Chromolithographie d’après Félicien Rops, monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 13 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#76
Een ronde eikenhouten tafel op centrale voet.
Table ronde en chêne sur pied central aux patins croisés.No longer availableDim. h: 78 cm Ø 125 cmEstimate: € 50 / 80 -
#469
“Kindjes in de duinen”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘J.A.’.
“Enfants dans les dunes”. Huile sur toile. Monogrammée J.A.No longer availableDim. 38,5 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#728Harald W-Z
Antieke pop met papier mâché hoofd en zeildoeken lijf. Deels originele kleding.
Poupée ancienne à la tête en papier mâché et corps en toile. Vêtements partiellement d’origine.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 80 / 120