#669Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#366Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes.
#67Een lot van 5 stuks zilver, bestaande uit 2 sauspotjes met lepeltjes en een schaaltje. Diverse merktekens.
#431Een gesculpteerd houten masker. Baoule Ivoorkust.
#146Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.
#595GlamorEen vintage Glamor diamantairslamp uit de tweede helft van de vorige eeuw.
#351Lladro‘Bird in the nest’, een Lladro beeld, modelnr 1299 in originele verpakking.
'Bird in the nest', a Lladro figurine, model number 1299 in original packaging.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#263Val Saint LambertEen vintage kristallen Val Saint Lambert vaas met groen in de massa, met label gemerkt.
#6Een houten Louis XV stijl bijzettafeltje op wielen met dambord gefineerd blad. Fraai gesculpteerde guirlandes.
A wooden Louis XV style side table on wheels with a checkerboard veneered top. Beautifully sculpted garlands.No longer availableDim. 76 x 110 x 71cmEstimate: € 40 / 60 -
#421Een Chinees brons gesculpteerde vaas met kippenkoppen, vogels en bloemen in het reliëf.
A Chinese bronze sculpted vase with chicken heads, birds, and flowers in relief.No longer availableDim. 39cmEstimate: € 75 / 125 -
#457Een Chinese wierookbrander in speksteen met in totaal 7 leeuwen spelend met een bal.
A Chinese incense burner in soapstone with a total of 7 lions playing with a ball.No longer availableDim. 30 x 33 x 13 cmEstimate: € 100 / 150