#540Een 18 kt geelgouden ring bezet met een grijze parel.
An 18 kt yellow gold ring set with a grey pearl.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 180 / 250 -
#673Een wandklokje met Dinanterie omlijsting in een dikke houten kader.
#479Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Portret”. Een schilderij, olieverf op papier. Onderaan gesigneerd.
"Portrait". A painting, oil on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 19 x 11cmEstimate: € 100 / 200 -
#108Een putto van gepolychroomeerd metaal.
A polychrome metal putto sculpture.No longer availableDim. 80cmEstimate: € 150 / 250 -
#61Een sfeerlamp van haliet zoutgesteente.
A decorative lamp made of halite salt rock.No longer availableDim. 38cmEstimate: € 75 / 100 -
#640Een 18 kt witgouden ring met een briljant van +- 0,20 ct.
#129“Bedrieger in het kaartenspel.” Olieverf op doek. Vroeg 19de eeuw.
#158Lladro‘Springtime in Japan’, limited edition Lladro beeld, modelnr 1445 in originele verpakking.
#266Een houten salon met gestoffeerde zitting, bestaande uit 3 verschillende modellen 2 x 1-zit fauteuil en 1 2-zit.
CartierEen ovalen spiegel met een goudkleurige kader in kunststof met engeltjes en guirlandes.
No longer availableDim. h 119 x b 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#173Period: °1953“L’Angelus”. Gepatineerd bronzen groep. Gesigneerd Henri Giraud.
"L'Angelus". Patinated bronze group. Signed by Henri Giraud.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 750 / 900 -
#538Een Chinees porseleinen balustervaas met blauw-wit floraal decor.
A Chinese porcelain baluster vase with blue and white floral decoration.No longer availableDim. 67 x Ø24cmEstimate: € 200 / 250