#98Lladro‘Flowers for sale’, een Lladro beeld, modelnr 5537 in originele verpakking. Het boeketje bloemen in het hand van het meisje is afgebroken/ontbreekt.
'Flowers for sale', a Lladro figurine, model number 5537 in original packaging. The bouquet of flowers in the hand of the girl is broken/missing.No longer availableDim. H: 32cmEstimate: € 80 / 120 -
#30Een 14 kt geelgouden broche bezet met fijne pareltjes.
#431Een gesculpteerd houten masker. Baoule Ivoorkust.
#617Een gesculpteerd houten masker. Ngbaka DRC.
#146Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.
#306Een Louis XV fauteuil met bordeaux fluwelen zitting, gesculpteerde details en leeuwenpoten.
A Louis XV armchair with a burgundy velvet seat, sculpted details, and lion legs.No longer availableDim. 112 x 70 x 75cmEstimate: € 60 / 80 -
#394“Godendeemstering IV”. Een kleurenets op papier. Getiteld en buiten de plaat onleesbaar gesigneerd, genummerd 4/5.
#222Héléne Dubourg“Dame aan de kade.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Lady on the Quay." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 160 / 200 -
#267Lladro‘Agressive Goose’, een Lladro beeld, modelnr 1288 in originele verpakking.
'Aggressive Goose', a Lladro sculpture, model number 1288 in original packaging.No longer availableDim. h 21.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#336Een massief houten paar begijnenstoeltjes. XIXde eeuw.
A pair of solid wooden beguine chairs. 19th century.No longer availableDim. 86 x 43 x 34 cmEstimate: € 30 / 50