#166Een mahoniehouten vitrinekast met acht deuren.
#309Een Onica Royal Plazuid Gouda dekselvaas met floraal decor.
#82“Langgevelhoeve”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#693Sellmann, WeidenEen gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
A set of white porcelain tableware with a silver-colored rim. Marked on the bottom. Mid-20th century.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#250Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant 0,60 ct. F VS1 en bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,58 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central diamond 0.60 ct, F VS1, and adorned with diamonds with a total weight of 0.58 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#561Een Franse comtoise klok met opschrift op de wijzerplaat Moly ainé à Castelnau de Montratier in een houten kast met geschilderde bloemen versierd.
#530Een 18 kt geelgouden broche bezet met smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
An 18 kt yellow gold brooch set with emerald with a total weight of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 13,35 gEstimate: € 400 / 500 -
#20Een 14 kt wit en geelgouden ring bezet met bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
A 14 kt white and yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.45 ct.No longer availableDim. 4,43 gEstimate: € 650 / 750 -
#171Richard MacdonaldPeriod: 1978“Piper” (1978). Een gepatineerd bronzen beeld van een fluitspelende vrouw. Op zwart marmeren sokkel en met bijhorende box. Genummerd 13/90.
#556Een eikenhouten kleerkast, 1 deurs met 1 lade onderaan.
#516Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableDim. 375 x 255cmEstimate: € 120 / 180