#548Een zwart gebeitst grenen meesterstuk in de vorm van een miniatuur Bretoense broodkast met schuifdeurtjes. Zeer mooi gedetailleerd.
A black-stained pine masterpiece in the shape of a miniature Breton bread cabinet with sliding doors. Very nicely detailed.No longer availableDim. 55 x 48 x 17 cmEstimate: € 120 / 200 -
#225Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#142Ferdinand De PrinsPeriod: Brecht 1859 - Reet 1908“Landschap met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886.
#207Een art nouveau buste van een jonge vrouw, van albast en marmer.
An Art Nouveau bust of a young woman, made of alabaster and marble.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 350 / 500 -
#50Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met twee kleine briljantjes.
A pair of 18 kt white and yellow gold earrings set with two small diamonds.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 170 / 250 -
#336Een massief houten paar begijnenstoeltjes. XIXde eeuw.
#195Een kristallen Marie Therese luchter met 8 armen en lichtpunten.
#678Een grote decoratieve schelp met parelmoer in reliëf.
#610Een lange halssnoer met bruine tinten, etnische look. Gemerkt Rosa Lucia.
#147DelvauxEen zwart lederen handtas. Model Railway.
#488-Een wandelende panter. Een bronzen beeld.
#199-Een grote vergulde spiegel.
A large gilded mirror.No longer availableDim. 165 x 90 cmEstimate: € 220 / 240