#659Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.
#350Gianni VersaceTwee zijden sjaals. Groen en bruin.
Two silk scarves. Green and brown.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#485Een massief eiken tafel, de verlengstukken ontbreken.
#444Wilbert Doorakkers“Blauwtje Lopen”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd en gedateerd ‘91.
#51Een rond bronzen plaquette met portret van Napoleon. Opschrift “Le General Bonaparte”.
A round bronze plaque depicting Napoleon. Inscription: "Le General Bonaparte."No longer availableDim. Ø15cmEstimate: € 75 / 100 -
#332Een kunstof etalagepop, model kind. Op glazen voet.
#657Lladro‘Recital ballerina’, een Lladro beeldje, modelnr 5496 in originele verpakking.
#15Een set van vier kristallen glaasjes met groene kelk en rode voet.
#464Harry BuyckPeriod: °1928“Twee zittende personages”. Een schilderij, olieverf op paneel. Monogram onderaan.
"Two seated figures." A painting, oil on panel. Monogram at the bottom.No longer availableDim. 30 x 40cmEstimate: € 200 / 300 -
#121ValEen vaas, Val Saint Lambert in groen en kleurloos kristal, gemerkt Val St Lambert, MPU 79/922.
A vase, Val Saint Lambert in green and colorless crystal, marked Val St Lambert, MPU 79/922.No longer availableDim. h 24 x Ø 16 cmEstimate: € 150 / 200 -
#610Een lange halssnoer met bruine tinten, etnische look. Gemerkt Rosa Lucia.
A long necklace with brown tones, ethnic look. Marked Rosa Lucia.No longer availableEstimate: € 80 / 100