#590Een 18 kt geelgouden art deco zakhorloge.
An 18 kt yellow gold art deco pocket watch.No longer availableDim. bruto: 49,75 g Ø 4,5 cmEstimate: € 300 / 400 -
#29J. Cuvelier“Boslandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#309Een Onica Royal Plazuid Gouda dekselvaas met floraal decor.
#553Een notenhouten Friese staartklok versierd met geschilderd landschap en met vergulde engeltjes met wereldbol. Mooie gedetailleerde replica.
#619J. H. Schaareman“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1948.
"Village view". Oil on canvas. Signed and dated 1948 on the back.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 80 / 120 -
#333Een koperen en een aardewerken vijzel met stampers.
#50Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met twee kleine briljantjes.
A pair of 18 kt white and yellow gold earrings set with two small diamonds.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 170 / 250 -
#173Period: °1953“L’Angelus”. Gepatineerd bronzen groep. Gesigneerd Henri Giraud.
"L'Angelus". Patinated bronze group. Signed by Henri Giraud.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 750 / 900 -
#519Georges De Meerschman Sonja Rosalia Bauters“Geabstraheerd stilleven met flessen”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Dubbel signatuur en monogram.
"Abstract still life with bottles". A painting, mixed media on panel. Double signature and monogram.No longer availableDim. 51 x 53cmEstimate: € 300 / 500 -
#406Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#647Lladro‘Geisha with flower basket’, een Lladro beeldje, modelnr 1448 in originele verpakking.
'Geisha with flower basket', a Lladro figurine, model number 1448 in original packaging.No longer availableDim. h 18.5 cmEstimate: € 30 / 50