#181Lladro‘Three sisters’, limited edition Lladro beeld, modelnr 1492, 1078/3000 in originele verpakking.
#390Een lot van oude zilveren munten in een zilveren bekertje, 190 gram zilver in totaal. 5 Franse francs uit 1876, 5 Belgische franken uit 1851, een halve Amerikaanse dollar uit 1951, 17 Belgische 1 frank stukken en 1 50 cent stuk allen vroeg 20ste eeuw.
#492Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Figuren op het strand”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.
"Figures on the beach." A painting, oil on canvas. Signed at the back.No longer availableDim. 70 x 50cmEstimate: € 500 / 700 -
#645Een ladenkast met 2 laden in marqueterie.
#110Een 18 kt wit en geelgouden hanger met een zittende vrouw en met briljantjes in wit goud gezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
#697Een lot van 8 vintage handgeblazen veelkleurig glazen presse-papier bollen.
#535Een mahoniehouten secretaire met schrijfklep en 3 laden. Engelse stijl.
A mahogany secretary desk with writing flap and 3 drawers. English style.No longer availableDim. 135 x 51 x 123Estimate: € 200 / 250 -
#448NankingEen Chinees aardewerken Nanking vaas met meerkleurig krijgstafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
#680Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#280Een lange parelhalssnoer met 18 kt geelgouden slot bezet met kleine briljantjes en een saffier van +- 1,10 ct.
#335Een Marie-Therese luchter met 5 armen te herbedraden.
To be rewired: a Marie-Therese chandelier with 5 arms.No longer availableDim. h 40 Ø58 cmEstimate: € 40 / 50