#265Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.
#523Gabriel à ParisEen Louis-Philippe pendule van verguld koper en zwart marmer. Versierd met een jonge vrouw, die een offerande doet aan een Madonnabeeld.
A Louis-Philippe mantle clock made of gilded copper and black marble. Decorated with a young woman making an offering to a Madonna statue.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#320Een 18 kt witgouden hanger met ketting in de vorm van een bloem. Bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,03 ct.
An 18 kt white gold pendant with chain in the shape of a flower. Set with diamonds with a total weight of 1.03 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 750 / 850 -
#492Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Figuren op het strand”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.
"Figures on the beach." A painting, oil on canvas. Signed at the back.No longer availableDim. 70 x 50cmEstimate: € 500 / 700 -
#398Max VerboeketEen set van 2 vintage glaspasta vazen gesigneerd Max Verboeket, Maastricht en beide genummerd.
#255ScapaEen muisgrijze, gestoffeerde chaise longue. Gemerkt “Scapa”.
#286Een mahoniehouten secretaire met 3 laden en gestoffeerd blad. Koperen ornamenten en marqueterie vooraan.
#565Een rotan tuinsetje bestaande uit een tafel en 4 stoelen van ca 1930, wit geschilderd en met een glazen blad op de tafel.
A carved oak armchair with twisted legs and lion head ornaments in the Louis XIII style. Upholstered back and seat with floral decor and hunting horn details.No longer availableDim. 115 x 80 x 67cmEstimate: € 120 / 180