#292HutschenreutherEen kobaltblauwe Hutschenreuther vaas met vergulde florale decoraties.
A cobalt blue Hutschenreuther vase with gilded floral decorations.No longer availableDim. h 50 x Ø 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#475Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen aan de panelen.
#137Deux de DelvauxEen khaki lederen handtas.
A khaki leather handbag.No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#466IsfahanEen Iranees handgeknoopt Isfahan tapijt met floraal motief.
#160Een 18 kt witgouden ring met centrale briljant van 0,64 ct. FSI1 - VS2. Bezet met baguettes met een gezamenlijk gewicht van 0,56 ct.
An 18 kt white gold ring with a central brilliant-cut diamond of 0.64 ct. FSI1 – VS2. Set with baguette diamonds with a total weight of 0.56 ct.No longer availableDim. 6,25 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#186Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.
#455Een massief eiken commode met gestoken deuren en laden.
#101Een uit hoorn gesculpteerd beeldje van een skelet onder glazen stolp.
A horn-carved sculpture of a skeleton under a glass dome.No longer availableDim. 29cmEstimate: € 150 / 175 -
#37Eel lot strips, Nero e.a.
Eel lot of strip albums.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#64Gustave HelinckPeriod: 1884 - 1954“Begijnhof.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#583Een vintage geautomatiseerde etalagepop van een schoenmaker met hamer achter werkbank.
#224Hubertus‘Stilleven met fazant, duiven en fruit’, olieverf op doek, gesigneerd Hubertus en gedateerd 1936.
'Still Life with Pheasant, Doves, and Fruit', oil on canvas, signed Hubertus and dated 1936.No longer availableDim. h 85 x b 115 cmEstimate: € 100 / 150