#31WiskemannEen Wiskemann koffie en thee servies, bestaande uit koffie, thee -en melkkan, suikerpot en dienblad.
#678Een grote decoratieve schelp met parelmoer in reliëf.
#618ImariEen paar Imari porseleinen sierborden met floraal decor.
A pair of Imari porcelain decorative plates with floral decoration.No longer availableDim. Ø21,5cmEstimate: € 60 / 90 -
#346Een massief houten paraplu-of wandelstokkenhouder in Engelse stijl.
A solid wooden umbrella or walking stick holder in English style.No longer availableDim. 72 x 42 x 26cmEstimate: € 20 / 40 -
#76Een whitewashed houten vitrinekast met deur en 2 niveau’s.
#572Een verchroomde vintage kapstok met parapluhouders.
#459Jan CobbaertPeriod: 1909-1995“Abstract figuur”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd.
#627Een gesculpteerd houten masker. Kwele Congo-Brazzaville.
#682Frans Van ImmerseelEen vierkant glasraam in houten lichtbak gemonteerd. Gesigneerd en met opschrift “De vrouw is het zout des levens daarom moet de man drinken”.
A square stained glass window mounted in a wooden lightbox. Signed and inscribed with the phrase "Woman is the salt of life, therefore the man must drink."No longer availableDim. 54 x 50 cmEstimate: € 100 / 160 -
#395‘Expo stoeltje’, een vintage kuipstoeltje in bruine skai op houten pootjes.
'Expo chair', a vintage molded chair in brown imitation leather on wooden legs.No longer availableDim. 72 x 62 x 62 cmEstimate: € 50 / 80 -
#528Marcel TatonPeriod: °1957“Les Amoureux”. Bronzen compositie. In een bronzen kastje bevinden zich twee zoenende hoofden en vijf gepolijste metalen eieren. Achteraan gesigneerd en genummerd 1/1. Met certificaat van de kunstenaar vermeldend “Bronze - Cire Perdue numérotée 1/1”.
"Les Amoureux." Bronze composition. Inside a bronze cabinet are two kissing heads and five polished metal eggs. Signed and numbered 1/1 at the back. Comes with a certificate from the artist stating "Bronze - Lost wax numbered 1/1."No longer availableDim. 21 x 20 x 26 cmEstimate: € 240 / 300