#548Een zwart gebeitst grenen meesterstuk in de vorm van een miniatuur Bretoense broodkast met schuifdeurtjes. Zeer mooi gedetailleerd.
A black-stained pine masterpiece in the shape of a miniature Breton bread cabinet with sliding doors. Very nicely detailed.No longer availableDim. 55 x 48 x 17 cmEstimate: € 120 / 200 -
#50Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met twee kleine briljantjes.
A pair of 18 kt white and yellow gold earrings set with two small diamonds.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 170 / 250 -
#499“Moeder met kroost”. Een schilderij, olieverf op paneel. Toegeschreven aan Harry Buyck.
#329Een houten kwartvormig hoekrekje met draaipoten en 3 verdiepen.
#448NankingEen Chinees aardewerken Nanking vaas met meerkleurig krijgstafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
#52‘Het afscheid’, olieverf op doek met de voorstellingvan een koppel in het deurgat, niet gesigneerd.
#255ScapaEen muisgrijze, gestoffeerde chaise longue. Gemerkt “Scapa”.
#619J. H. Schaareman“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1948.
"Village view". Oil on canvas. Signed and dated 1948 on the back.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 80 / 120 -
#48Een gietijzeren tuinvaas met verweerd uiterlijk.
A weathered cast iron garden urn.No longer availableDim. 23 x Ø25cmEstimate: € 60 / 80