#248“Het oestereetstertje”. Olieverfreproductie op doek. Onderaan gesigneerd. Naar schilderij van Jan Steen.
#447Een Art Deco koperen hanglantaarn met gesculpteerd glas.
#510Een 18 kt geelgouden zakhorloge.
#59J. Cuvelier“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#401Een Murano vaas van meerkleurig Italiaans glas met een millefleurdecor.
A Murano vase made of multicolored Italian glass with a millefiori decoration.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#396Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 138 x 230cmEstimate: € 100 / 150 -
#359Leo JordaensPeriod: 1944-2000‘5 bomen op de heide’, olieverf op paneel, getekend Jordaens.
#626Jos WaelkensEen groot formaat Vlaamse strijdvlag.
A large-format Flemish battle flag.No longer availableDim. 280 x 280cmEstimate: € 25 / 35 -
#469Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Twee figuren”. Een schilderij, olieverf op boek.
#534Keth Haring FoundationPeriod: °1953“Compositie met figuren”. Genummerd 85/150 en in de plaat gesigneerd met stempel en droogstempel.
#128Lladro‘Onward’, limited edition Lladro beeld, modelnr 1742, 460/1000, op houten sokkel.
#52‘Het afscheid’, olieverf op doek met de voorstellingvan een koppel in het deurgat, niet gesigneerd.
"The Farewell", oil on canvas depicting a couple in a doorway, unsigned.No longer availableDim. h 66 x b 46 cmEstimate: € 60 / 80