#364Een lot van vier verschillende kristalen glaasjes, we voegen er een kristallen karafje aan toe, blauw in de massa.
A lot of four different crystal glasses, we add a crystal decanter, blue in the mass.No longer availableDim. h +- 15 cmEstimate: € 30 / 35 -
#588Een lot aardewerk, bestaande uit een waterkan gemerkt Sax, koffiekan met barst onderaan het handvat, 1 kopje en 2 schaaltjes en kom.
A lot of pottery, consisting of a water jug marked Sax, a coffee pot with a crack at the bottom of the handle, 1 cup and 2 small bowls, and a bowl.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#41Karel Van de WoestynePeriod: 1878-1929Een boek in papieren omslag, met 5 droge naaldetsen van Jules van Ael. Gedrukt op 300 genummerde exemplaren (ex. 42) op handgeschept papier. Originele uitgeverskaft en beschermdoosje
A book in paper cover, with 5 drypoint etchings by Jules van Ael. Printed in 300 numbered copies (ex. 42) on handmade paper. Original publisher's cover and protective box.No longer availableDim. 30 x 21cmEstimate: € 75 / 125 -
#2“Stilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Vermoedelijk gesigneerd “Crab D” En gedateerd 1946.
#142Ferdinand De PrinsPeriod: Brecht 1859 - Reet 1908“Landschap met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886.
#286Een mahoniehouten secretaire met 3 laden en gestoffeerd blad. Koperen ornamenten en marqueterie vooraan.
#424Georges De Meerschman Sonja Rosalia Bauters“Geometrisch abstract”. Een lot van 3 schilderijen, gemengde techniek op papier. Duaal werk, dragen monogram, waarvan 2 gesigneerd op achterzijde. Bijgevoegd boekje.
#176Een Engelse mahoniehouten bibliotheekkast, zesdeurs met 3 laden.
#414“Naakt met tighhighs”. Een schilderij, olieverf op board. Toegeschreven aan Harry Buyck.
#160Een 18 kt witgouden ring met centrale briljant van 0,64 ct. FSI1 - VS2. Bezet met baguettes met een gezamenlijk gewicht van 0,56 ct.
An 18 kt white gold ring with a central brilliant-cut diamond of 0.64 ct. FSI1 – VS2. Set with baguette diamonds with a total weight of 0.56 ct.No longer availableDim. 6,25 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#385Een vintage goudkleurige bar-cart met 2 fumé glazen bladen.
A vintage gold-colored bar cart with 2 smoked glass shelves.No longer availableDim. 68 x 87 x 40 cmEstimate: € 40 / 60