#444Wilbert Doorakkers“Blauwtje Lopen”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd en gedateerd ‘91.
#557-Een paar sac-à-perles luchters van krstial en koper.
#636Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#181Lladro‘Three sisters’, limited edition Lladro beeld, modelnr 1492, 1078/3000 in originele verpakking.
#588Een lot aardewerk, bestaande uit een waterkan gemerkt Sax, koffiekan met barst onderaan het handvat, 1 kopje en 2 schaaltjes en kom.
A lot of pottery, consisting of a water jug marked Sax, a coffee pot with a crack at the bottom of the handle, 1 cup and 2 small bowls, and a bowl.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#550Een 18 kt geelgouden broche bezet met een grote citrine van +- 15 ct.
An 18 kt yellow gold brooch set with a large citrine of approximately 15 ct.No longer availableDim. 14,50 gEstimate: € 300 / 400 -
#526Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#300Een 18 kt witgouden stervormige hanger met ketting bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,08 ct.
#653“Lezend meisje met kat.” Een beeldje, galvanoplastie.
#58Een lot van 4 vintage keramische vazen in rood/oranje tinten.
#169Yves DE CHASTELLUXPeriod: 1914“Kerkgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Church view". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 28 x 22cmEstimate: € 200 / 300 -
#147DelvauxEen zwart lederen handtas. Model Railway.
A black leather handbag. Model Railway.No longer availableEstimate: € 340 / 400