#280Een lange parelhalssnoer met 18 kt geelgouden slot bezet met kleine briljantjes en een saffier van +- 1,10 ct.
#136Een eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde lijnen en 2 laden onderaan.
#579-Een wandspiegel met kandelaars. Met grijs gepatpineerde lijst.
A wall mirror with candle holders. With a gray patinated frame.No longer availableDim. H76 x 40 cmEstimate: € 160 / 180 -
#74“Vrouwelijke heilige”. Olieverf op koper. Vlaamse School, vroeg XIXde eeuw. Letsels.
"Female saint." Oil on copper. Flemish School, early 19th century. Injuries.No longer availableDim. 18 x 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#500Een 18 kt geelgouden horlogeketting met schakels.
An 18 kt yellow gold watch chain with links.No longer availableDim. 19,25 gEstimate: € 600 / 800 -
#164Jules Jacques Boulez“Stilleven met fruit.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Still life with fruit." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#571‘Ballet danseres’; Bronzen beeld op marmeren sokkel, draagt handtekening ‘Preiss’.
'Ballet dancer'; Bronze sculpture on a marble pedestal, with a signature 'Preiss'.No longer availableDim. h 47,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#52‘Het afscheid’, olieverf op doek met de voorstellingvan een koppel in het deurgat, niet gesigneerd.
#303Val Saint LambertEen kristallen vaas, kleurloos en groen, getekend Val Saint Lambert.
A crystal vase, colorless and green, signed Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#30Een 14 kt geelgouden broche bezet met fijne pareltjes.
#294Leon Van Molders“Favori de Segelsem”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1913.
"Le port d'Anvers". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableDim. 60 x 100cmEstimate: € 300 / 400