#552Een paar verzilverd metalen kandelaars met drie lichtpunten in lijn. Gemerkt.
A pair of silver-plated metal candlesticks with three aligned light points. Marked.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 120 / 200 -
#145Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#417Een Japanse geglazuurde wierookbrander in de vorm van een schildpad, onderaan een haarlijnscheurtje over de volledige breedte.
A Japanese glazed incense burner in the shape of a turtle, with a hairline crack running across the entire width at the bottom.No longer availableDim. h 10 x Ø 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#292HutschenreutherEen kobaltblauwe Hutschenreuther vaas met vergulde florale decoraties.
A cobalt blue Hutschenreuther vase with gilded floral decorations.No longer availableDim. h 50 x Ø 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#80Een 18 kt geelgouden broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee puntvormige saffieren samen +- 0,40 ct. en email.
An 18 kt yellow gold brooch set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and two pointed-shaped sapphires totaling approximately 0.40 ct., as well as enamel.No longer availableDim. 13 gEstimate: € 500 / 600 -
#96GodinEen handbeschilderd salontafeltje met floraal decor en vergulde toetsen. Onderaan gemerkt en genummerd met certificaatlabel. Gedateerd 1886.
A hand-painted coffee table with floral decoration and gilded accents. Marked and numbered at the bottom with certificate label. Dated 1886.No longer availableDim. 50 x 69 x 69cmEstimate: € 100 / 200 -
#201Een bronzen beeld van een maraboe met blauwgroen patina.
#566Een eikenhouten commode met 3 laden.
#378MuranoEen vintage Murano glaspasta vaas met 4 ‘vingers’, groen in de massa gekleurd met kleurloze delen.
A vintage Murano glass paste vase with 4 'fingers', green in the mass colored with clear parts.No longer availableDim. H 32 cmEstimate: € 40 / 60