#122Emmanuel NotermanPeriod: 1808-1863“ L'enseignement de la Vierge”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"The Teaching of the Virgin." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 43 x 33cmEstimate: € 125 / 175 -
#556Een eikenhouten kleerkast, 1 deurs met 1 lade onderaan.
#275Een eikenhouten commode met 3 laden.
#437Val Saint LambertEen kleurloze kristallen tafellamp, onderaan gemerkt.
A colorless crystal table lamp, marked at the bottom.No longer availableDim. 54 x 40cmEstimate: € 100 / 150 -
#288Een verzilverd koffie-en theestel met suikerpot en melkkannetje op dienblad.
#366Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes.
#145Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#43Een lot van 3 grote kerkkandelaars, waarvan 1 verzilverd met monogram en 2 andere in messing gesteund op leeuw-en klauwpoten.
#412“Berglandschap”. Een schilderij, aquarel op papier. Gesigneerd, vermoedelijk Clara Porges.
"Mountain Landscape". A painting, watercolor on paper. Signed, presumably by Clara Porges.No longer availableDim. 30 x 25cmEstimate: € 100 / 150 -
#402“Rivier De IJssel met Kampen in het verschiet”. Een schilderij, aquarel op papier. Draagt monogram.
"River IJssel with Kampen in the distance". A painting, watercolor on paper. Bears monogram.No longer availableDim. 9 x 19cmEstimate: € 120 / 180