#665Een set van 3 bijzettafeltjes in Engelse stijl met gefineerd blad.
#166Een mahoniehouten vitrinekast met acht deuren.
#217Een set van 2 handbeschilderde dekselvazen in delfts blauw, beide dragen het merkteken van de Porceleyne Fles met een decor van bloemen en vogels.
#75Een lot van 4 vintage design stoelen.
#509Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994“Boerenfeest”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Farmers feast" - A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 49 x 59cmEstimate: € 400 / 500 -
#380Een paar 18 kt hartvormige wit- en geelgouden oorbellen, bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,26 ct.
A pair of 18 kt heart-shaped white and yellow gold earrings, set with diamonds weighing a total of 0.26 ct.No longer availableDim. 3,03 gEstimate: € 450 / 500 -
#168CartierEen tafeklokje, Must de Cartier model Lapis in Art-Deco stijl van ca. 1980 met vergulde delen en lapis lazuli pasta rand met originele etui en mapje met certificaat en handleiding.
#81Hergé“Kuifje Collectie, het komplete werk van Hergé”, uitgegeven door Lekturama. Een lot van 20 hardcover verzamelalbums, inclusief box met 8 mini-albums. Bijgevoegd mini-album “Kuifje in het land van de Sovjets”, en een lotje speelkaarten.
"Tintin Collection, the complete works of Hergé", published by Lekturama. A lot of 20 hardcover collector's albums, including a box with 8 mini-albums. Included mini-album "Tintin in the Land of the Soviets", and a set of playing cards.No longer availableEstimate: € 150 / 175 -
#334Een paar kandelaars in de vorm van korinthische zuilen van verzilverd metaal.
A pair of candle holders in the shape of Corinthian columns made of silver-plated metal.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#475Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen aan de panelen.
A large oak wardrobe, 2 doors with sculpted elements on the panels.No longer availableDim. 232 x 179 x 59cmEstimate: € 120 / 180