#334
Een paar kandelaars in de vorm van korinthische zuilen van verzilverd metaal.
A pair of candle holders in the shape of Corinthian columns made of silver-plated metal.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 30/40 -
#340Cartier
Twee zijden sjaals.
Two silk scarves.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#553
Een notenhouten Friese staartklok versierd met geschilderd landschap en met vergulde engeltjes met wereldbol. Mooie gedetailleerde replica.
#616
Een lot van 2 handgeknoopt Perzische tapijtjes.
A lot of 2 hand-knotted Persian rugs.No longer availableDim. 190 x 69cmEstimate: € 60/80 -
#500
Een 18 kt geelgouden horlogeketting met schakels.
An 18 kt yellow gold watch chain with links.No longer availableDim. 19,25 gEstimate: € 600/800 -
#642
“Filmstrip”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#443
Een spekstenen beeld van de Chinese geluksgod Shou (lang leven).
A steatite statue of the Chinese god of longevity Shou.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 80/100 -
#416
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#562
#367
Een cloisonné wierookbrandertje met fo-hond op het deksel. Met koperen beslag.
A cloisonné incense burner with a foo dog on the lid. With brass fittings.No longer availableDim. h 17,5 cmEstimate: € 60/80 -
#245
Een porseleinen Napoleon vaas in Empire stijl met vergulde armen en decor.
#284O. Palman
“Stille waters”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Still waters". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 58cmEstimate: € 60/80