#83
“Muzikant”. Kleine brons naar Rousseau. Op grijs marmeren sokkeltje.
”Musicien”. Un petit groupe en bronze d’après Rousseau. Sur socle en marbre gris.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#660
Een pendule van blauw en wit aardewerk met koperen monturen.
#634
#668
Een comtoiseklok met gedreven geel koperen voorplaat en slinger. Met gewichten.
#813
#736
Een handgeknoopt wollen Yomud karpetje.
#56
Een eikenhouten dagobertstoel met opengewerkte rug en met twee hoofdjes.
#31
Een antieke karnton.
Une baratte ancienne.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#456
Een handgeknoopt Perzisch karpet met een decor van vogels en bloemen. Slijtage.
Un tapis persan nouée main, décor de fleurs et d’oiseaux. Usures.No longer availableDim. 180 x 120 cmEstimate: € 50 / 80 -
#632
Een eikenhouten garderobe met een smalle en een brede deur.
#272Christine Fonteyne-PoupaertPeriod: 1897-1968
“Bloemenstilleven”. Pastel. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Pastel. Signé.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 40 / 60