Other lots in this auction
-
#382Kuifje
Een modelauto van Moulinsart, een vel postzegels “Hergé”, een pin met de maanraket.
Une voiture modèle Moulinsart, une feuille de timbres poste “Hergé” et un pin avec une fusée lunaire.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#778
Twee documentatieboeken: ‘Superbikes’ en ‘Motorcycling’.
Deux livres: ‘ Superbikes’ et ‘Motorcycling’.No longer availableEstimate: € 22/25 -
#277Royal Dux
Een siervaas van porselein, versierd met een jonge vrouw met lelies in reliëf. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.
Un vase en porcelaine, décoration d’une jeune femme et lys en relief.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/250 -
#25
Een 14 karaats geel gouden broche met bijpassende oorbellen.
Une broche et boucles d’oreilles en or jaune 14 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 60/100 -
#263
Een inktstel van onyx met bronzen inktpotten. We voegen er een bijpassend dekseldoosje aan toe. Begin XXe eeuw.
Un encrier en onyx, pots à encre en bronze. Nous ajoutons une petite boîte à couvercle assortie. Début XXème siècle.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#610
“Happy Hunter”. Grote maquette van een zeesleper in presenteervitrine.
”Happy Hunter”. Une grande maquette d’un remorqueur en vitrine de présentation.No longer availableDim. L. 100 cmEstimate: € 200/300 -
#719Panamarenko
Affiche P.M.M.K. Litho. Gesigneerd.
Une affiche P.M.M.K. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 71 x 58 cmEstimate: € 100/150 -
#241Sola Elite
Een bestekkoffer met een modern wit metalen bestek voor 12 personen. Compleet.
Une ménagère contenant un couvert moderne en métal blanc pour douze personnes. Complet.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#440Tuscan China
Een theeservies van Engels porselein met een kobaltblauw en verguld decor, voor 6 personen (6 koppen en schoteltjes, 6 vierkante gebakborden, een gebakschaal). Onderaan gemerkt.
Un service à thé en porcelaine anglaise pour six personnes, comprenant 6 tasses et sous-tasses, 6 assiettes à gâteau carrées et un plat à gâteau.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#66
Een oude lederen hutkoffer.
Une ancienne malle de voyage en cuir.No longer availableDim. l: 112 cm, h 57 cmEstimate: € 100/120 -
#52E. Libeer
“Stilleven met sinaasappelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1937.
”Nature morte, oranges”. Huile sur panneau. Signé et daté 1937.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 60/80 -
#660
Een pendule van blauw en wit aardewerk met koperen monturen.
Une pendule en faïence bleue et blanche aux montures en cuivre.No longer availableDim. H. 59 cmEstimate: € 40/60