#283
Een beige ‘vintage’ handtas van het merk Céline. Met stofhoes.
#212
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#273Saba Freudenstadt
Een oude Duitse radio.
#251
#138Jager
Een verzilverd metaal bestek voor 12 personen in ménagère. 84 stuks.
#453
Drie trofeeën bestaande uit tanden van wrattenzwijnen. Namibië, 1986 en 1988.
#723
Een Masaïkruik, gemaakt van een kalebas. Op staander.
#476
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#533
Een lot van vier maskers uit Kameroen.
#133
Twee ivoren beeldjes, vermoedelijk van de heilige Barbara van Nicomedië. Afgebeeld met een burchttoren met drie vensters en met een zwaard. Onderaan gemonogrammeerd.
Deux statues en ivoire, probablement représentant de la sainte Barbara de Nicomédie. Représentation d’une tour de forteresse à trois fenêtres et une épée. Monogrammée en dessous.No longer availableDim. H: 15 cmEstimate: € 200/240 -
#63Val St. Lambert
Twee verschillende lampenvoeten van mauve kristal. Gemerkt.
#654Jan De WinterPeriod: °1936
“Lana”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Lana”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 54 x 66 cmEstimate: € 100/150