Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Bronzen beeld van de godin Durga op haar tijger. Dokha, Bengalen. Schade aan een poot en de staart van de tijger.

Bronzen beeld van de godin Durga op haar tijger. Dokha, Bengalen. Schade aan een poot en de staart van de tijger.

Sculpture en bronze représentant la déesse Durga sur son tigre. Dokha, Bengale. Dégâts à la queue et une patte du tigre.
Dim. 98 x 68 cm
SKU: 2308160648.
Categories: Aziatisch, Beeld, Koper.
Auction day: 24 August 2016 19:00
Catalogue #648
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #403

    Een moeder en een vader met kinderen en een jonge dame en heer van meerkleurig biscuit. Enkele beschadigingen.

    Une mère et un père avec des enfants et une jeune femme et un jeune homme en biscuit polychrome. Quelques dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #411

    Een geelkoperen luchtertje met zes lichtpunten.

    Petit lustre en cuivre jaune à six lumières.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #715

    Een cachepot van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.

    Cache-pot en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #600

    Een zittende Boeddha van meerkleurig Chinees porselein.

    Bouddha assis en porcelaine de Chine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 800 / 900
  • #207

    “De lange denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.

    “Le long penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #555

    Een modern sculptuur van brons met een een lauriertak op houten sokkel.

    Sculpture moderne en bronze avec une branche de laurier sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #583

    Een dubbelzijdige Ethiopische icoon. De buitenpanelen van gesculpteerd exotisch hout. Binnenin diverse religieuze afbeeldingen.

    Icône double face. L’extérieur en bois exotique sculpté, l’intérieur aux représentations bibliques diverses. Ethiopie.
    No longer available
    Dim. 53 x 24 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #716

    Een paar Chinese sokkels van gesculpteerd hardhout met roze marmeren blad.

    Paire de socles chinois en bois exotique sculpté. Tablettes en marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #775

    Een dekselpot van Chinees porselein, versierd met een oranje decor van draken. Onderaan gemerkt.

    Pot couvert en porcelaine de Chine, décoré de dragons de couleur orange. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
  • #407

    “De denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Naar een werk van Rodin.

    “Le Penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée. D’après Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 1200 / 1300
  • #490
    Fassianos, Daum France

    Hoofdje in profiel van blauw gesatineerd glas. Onderaan gemerkt en gesigneerd.

    Petite tête en profil en verre bleu satiné. Marque et signature sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #227
    Paule Bisman
    Period: 1897 - 1973

    “Liggend naakt”. Een beeld van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel. Gesigneerd en genummerd 1/12.

    “Nu couché”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en pierre de taille. Signée et numérotée 1/12.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #605

    Een grote fishtank van blauw en wit Chinees porselein met een decor van krijgers in een landschap.

    Grand aquarium en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de guerriers dans un paysage.
    No longer available
    Dim. Ø: 64 cm
    Estimate: € 1200 / 1300
  • #372

    Een paard van gebeeldhouwd jade. We voegen er vier Chinese personages van gesculpteerd hout aan toe. ( Eén met beschadiging).

    Un cheval en jade sculpté. Nous ajoutons quatre personnages chinois en bis sculpté. Un dégât.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #204

    “Struisvogel”. Een beeld van bruingepatineerd brons op arduinen voetstuk. Naar een werk van E. Frémiet.

    “Autruche”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après une oeuvre de E. Frémiet.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #610

    Een grote schotel van monochroom Chinees porselein met een rand in accolade.

    Grand plat en porcelaine de Chine monochrome. Bord en accolade.
    No longer available
    Dim. Ø: 98 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #603

    Een zittende Guan-Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine met Chinese tekens op de rug.

    Guanyin assise en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine. Symboles chinois sur le dos.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #310

    Een reeks van vier borden in van blauw en wit Chinees porselein met een decor van pioenen op het plat en een bianco sopra bianco-decor op de vleugel.

    Suite de quatre assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de pivoines sur le creux et en bianc-sur-blanc sur l’aile.
    No longer available
    Dim. Ø: 22,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #769

    Een godslamp van verzilverd koper. Binnenin met olielamp met glazen reservoir.

    Lampe de sanctuaire en cuivre argenté. L’intérieur en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #422

    Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.

    Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #445

    Een oude kolenbak met gedreven koperen panelen met huiselijke en herbergtaferelen. Schotland, XIXe eeuw. We voegen er een XVIIIe eeuwse geelkoperen pollepel aan toe.

    Ancien bac à charbon aux panneaux en cuivre repoussé représentant des scènes de la vie quotidien. Ecosse, XIXe siècle? Nous ajoutons une louche en cuivre jaune du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #46
    Alfred Richard

    “Vrouw met hooischoof”. Terracotta beeld, te gebruiken als vaas. UItgegeven bij Firma Van Hasselt. Gesigneerd.

    “Femme à la gerbe de foin”. Sculpture en terre cuite, pouvant servir comme vase. Ed. Firme Van Hasselt. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #424

    Twee Chinese aquarellen op linnen met voorstellingen van een vogel op een tak.

    Deux aquarelles chinoises sur toile représentant des oiseaux sur une branche.
    No longer available
    Dim. 23 x 11 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #609

    “De belaagde olifant”. Een groep van bruingepatineerd brons.

    “L’éléphant assailli”. Groupe en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 450 / 550

Other lots in this auction

  • #488

    Een voorstelling van Ganesha van brons. Indisch werk.

    Statuette de Ganesha en bronze. Travail indien.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #774
    Mauthe

    Een driedelig aardewerken klokstelletje met een gedrukt blauw en wit decor. Klein letsel achteraan.

    Garniture de cheminée trois pièces en faïence à décor imprimé bleu et blanc. Petit dégât à l’arrière.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #216

    Een kussenkast van eik, notenhout en ebbenhout. Twee deuren met telkens drie kussens. Imposante kap versierd met drie leeuwenkoppen. Rechte poten. XVIIIde eeuw.

    Armoire dite kussenkast en chêne, noyer et ébène. Deux portes avec chaque fois trois coussins. Corniche imposante avec trois têtes de lion. Pieds droits. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 800 / 1200
  • #374
    Lode Taeymans
    Period: 1874 - 1937

    “Korenveld (Het brood) II”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging.

    “Champ de blé (”Het Brood”) II”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #301

    Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit schotels, kandelaars, peper-en zoutvaatjes, theepot, kommetjes, kannetjes, een sauskom, een conische schaal, enz...

    Lot de métal argenté comprenant plats, candélabres, salières et poivriers, théière, bols, verseuses, saucière, plat conique, etc.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #181
    Carl Milles

    “Hollandse boterkarnster”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “La baratteuse hollandaise”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #281

    Een Romeins mannenhoofd van groengepatineerd brons op houten staander.

    Tête d’homme romain en bronze à patine verte. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #317

    Een 800‰ zilveren schaaltje met een ingelegd Imperiaal Frans 5-Frankstuk uit 1868. Onleesbare keur.

    Petit plat en argent 800‰ incrusté d’une pièce de monnaie de 5 francs français de 1868. Poinçon illisible.
    No longer available
    Dim. 95,27 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #19
    H. Verlinden

    “Visser” & “Grazende koeien aan een stroom”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.

    “Pêcheur” et “Vaches pâturant au bord d’une rivière”. Huile sur toile. Les deux signées.
    No longer available
    Dim. 58 x 79 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #205

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 12,14 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #357
    Willy Vandersteen

    “Suske en Wiske”. Een lot van veertig albums tussen nummer 43 en 131.

    “Suske en Wiske”. Un lot de 40 albums entre les numéros 43 et 131.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #554

    Een Shiva Lingam van brons. Indisch werk.

    Shiva Lingam en bronze. Travail indien.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More