#667Olie-en azijnstel met twee karafjes.
#545Art Deco hanglamp.
Une lampe art déco.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#525Paar ballonvormige wandkandelaars.
#609Venetiaanse luchter met 6 lichtpunten en geblazen glazen bloemen.
#228Zilverkleurig metalen windlicht.
#231Bronzen kikker.
Une grenouille en bronze.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 65 / 75 -
#590Lantaarn van brons en glas.
#316Stoel en poef naar een ontwerp van Eames. Melkwit lederen bekleding.
#633Vier gekleurde aardewerken potten.
#623Gemberpot versierd met vogels.
#637Bulldog van composiet.
#576Ronde tafel in Empirestijl.
#648Cloisonné tempel met zuiltjes.
#638Rode Murano vaas.
Un vase Murano, rouge.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50 / 60 -
#187Bronzen olifant op zwart marmeren voet.
#601Porseleinen dekselvaas met personages versierd. Chinees werk.
#549Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.
#618Bronzen koro op losse voet versierd met een bloemmotief.
#628Drie aardewerken potten met blauw en wit decor.
#197Bronzen teckel.
Un teckel en bronze.No longer availableDim. L. 42 cmEstimate: € 200 / 220 -
#587Flesvaas met witte draak op blauwe achtergrond.
Un vase bouteille avec un dragon blanc sur fond bleu.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 160 / 180
#114Gerard Cox“Kempische Heide”. Pastel. Gesigneerd.
"La lande, Campines". Pastel. Signée.No longer availableDim. 48 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#397FuerstenbergEen driedelig koffiestel van monochroom wit porselein met verzilverde monturen.Onderaan gemerkt.
Un service à café en trois pièces en porcelaine blanche avec monturen argentées. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#519Tangka met talrijke personages. Op zijde.
Tanka aux nombreux personnages. Sur soie.No longer availableDim. 106 x 77Estimate: € 60 / 100 -
#791Een paar albasten boekensteunen, versierd met vogeltjes.
Une paire de serre-livres en albâtre, décoration d'oiseaux.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#812Antonio Maraini“Roomse markt.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#445Een staande kandelaar van messing met vier lichtpunten en met domper.
#563Chinese theepot van blauw porselein en metaal.
Théière chinoise en porcelaine bleue et métal.No longer availableDim. Ø 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
Un lot d'objets en faïence Nankin, comprenant quatre vases balustre dont deux forment une paire et un pot à gingembre sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 6 - 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#619MärklinDiesellocomotief model 3067 voor spoortype HO in originele doos.
#16Een ronde salontafel van gefineerd hout. Op vier voluutpoten.
Une table d’appoint en placage. Sur quatre pieds volutes.No longer availableDim. Ø: 70 cmEstimate: € 30 / 40 -
"Vue hivernale". Pastel. Signée.No longer availableDim. 37 x 57 cmEstimate: € 150 / 200