#231
Bronzen kikker.
Une grenouille en bronze.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 65/75 -
#667
Olie-en azijnstel met twee karafjes.
#638
Rode Murano vaas.
Un vase Murano, rouge.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50/60 -
#576
Ronde tafel in Empirestijl.
#228
Zilverkleurig metalen windlicht.
Porseleinen dekselvaas met personages versierd. Chinees werk.
#588
Chinese porseleinen bloempot met decor op gele fond. Haarscheur op de bodem.
#590
Lantaarn van brons en glas.
#587
Flesvaas met witte draak op blauwe achtergrond.
#316
Stoel en poef naar een ontwerp van Eames. Melkwit lederen bekleding.
#549
Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.
Vier gekleurde aardewerken potten.
#197
Bronzen teckel.
Un teckel en bronze.No longer availableDim. L. 42 cmEstimate: € 200/220 -
#637
Bulldog van composiet.
Un bouledogue en composite.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 40/60 -
#609
Venetiaanse luchter met 6 lichtpunten en geblazen glazen bloemen.
#422
#525
Paar ballonvormige wandkandelaars.
#623
Gemberpot versierd met vogels.
#618
Bronzen koro op losse voet versierd met een bloemmotief.
#648
Cloisonné tempel met zuiltjes.
#550
#545
Art Deco hanglamp.
Une lampe art déco.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#187
Bronzen olifant op zwart marmeren voet.
#628
Drie aardewerken potten met blauw en wit decor.
Trois pots en faïence, décor en bleu et blanc.No longer availableDim. 1 x Ø 26 cmEstimate: € 40/60
#463
Een lot Afrikaans houtsnijwerk, bestaande uit twee schalen met vruchten.
#415
#84B. De Loose
“Oude mannen aan de haard”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Personnes âgées devant le feu ouvert". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
Een vrouwenbuste van wit composiet, naar de Griekse oudheid.
#110
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 5,48 gEstimate: € 1700/1900 -
#35Balmain
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen.
#807Liiienthal
“Zolderatelier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Atelier au grenier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 60/100 -
#249Jan Cockx
“Boot op de stroom.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateau sur l’eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 43 x 50 cmEstimate: € 120/160 -
#221
“De druivenoogst”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren voetstuk.
#632
Een recente vaas van Chinees porselein met een Cantondecor.
#180
Broche en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 13,24 gEstimate: € 1300/1500 -
#282Tuur de RijbelPeriod: °1927
“Bloemenstilleven” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40x 50 cmEstimate: € 90/110