Other lots in this auction
-
#565Société Belge Radio-electriqueEen radio in houten kast. Type 33é, model ‘Ondolina’. Bouwjaar 1932.
Ancienne radio en bois. Tyê 332, modèle “Ondolina”. Année 1932.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#759Een groot en gevarieerd lot kristal en glaswerk.
Grand lot varié de cristaux et de verres.No longer availableDim. 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#775Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.
Un meuble de vestibule. Années ‘50.No longer availableDim. 177 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#484Een studie van een meisjesportret op papier en een bloemenstilleven op doek. Beide gemonogrameerd.
Etude d’un portrait de jeune fille sur papier et une nature morte aux fleurs sur toile. Signées.No longer availableDim. 34 x 25 & 75 x 60 cmEstimate: € 150 / 250 -
#332Jef Van TuerenhoutEen kunstmap met tien prenten van werken van Jef Van Tuerenhout, waarvan zeven gesigneerd.
Farde contenant dix estampes de Jef Van Turnhout, dont sept signées.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#301Een coupe van geslepen blauw Boheems kristal op drie voetjes.
Coupe en cristal de Bohème taillé bleu. Sur trois petits pieds.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#135Een gebeeldhouwde tafel in renaissancestijl met vier stoelen in gelijkaardige stijl.
Table en chêne sculpté de style Renaissance accompagnée de quatre chaises dans le même style.No longer availableDim. 73 x 118 x 82 cmEstimate: € 100 / 150 -
#538Een antieke pop met porseleinen hoofd. Open mond, grijze slaapogen. Gemerkt ABG Made in Germany en genummerd 1352/55.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Bouche ouverte, yeux dormant gris. Marque ABG, Made in Germany et numéro 1352/55.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#785Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#526“Verliefden”. Een modernistisch marmeren beeld.
“Les amoureux”. Sculpture moderne en bronze.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#605Een smeedijzeren luchter met bladermotief en met een meerkleurige centrale coupe van glaspasta. Tijdperk art nouveau.
Lustre en fer forgé orné de fleurs et avec une coupe centrale polychrome en pâte de verre. Epoque art nouveau.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 200 / 300 -
#595Artemide MilanoEen staande designlamp van kunststof. Model ‘Chimera’ naar ontwerp van Vico Megistretti. gemerkt.
Lampadaire design en plastique. Modèle Chimera d’après Vico Megistretti. Avec marque.No longer availableDim. h: 185 cmEstimate: € 400 / 500



