Similar lots by type
-
#538M. Dolfi“Vrouw met kruik op kameel”. Een beeld van gepatineerd brons en gesculpteerd albast. Manco’s en restauraties aan het albast. De groen marmeren sokkel gebroken.
Femme avec un pot sur un chameau . Une sculpture en bronze patiné et albâtre sculpté. Des manquants et des restaurations sur l'albâtre. Base en marbre vert cassé.No longer availableDim. h: 50 cm (zonder sokkel)Estimate: € 150 / 250 -
#695Goret Dangreville à AbbevilleEen vergulde bronzen schouwpendule, bovenaan getooid met een harpspeler en het uurwerk geflankeerd door waterspuwers. Slijtage, manco’s. Met slinger, maar zonder sleutel. XIXe eeuw.
Une pendule de cheminée en bronze doré, ornée d'un joueur de harpe en haut et le mouvement flanquée de gargouilles. Usures, manquants. Avec pendule, mais sans clé. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 300 -
#187Georges Van der StraetenPeriod: 1856-1928“Meisje met kapmantel”. Een bronzen buste. Gesigneerd en met stempe van de ‘Société des Bronzes de Paris’.
Fille au manteau à capuche . Un buste en bronze. Signé et tamponné par la Société des Bronzes de Paris .No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 320 / 360 -
#287Patrick VillasPeriod: °1961“Leeuwin”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd. Bijgevoegd drie galerijcatalogi.
Lionne . Une statue en bronze. Signée. On ajoute trois catalogues de galerie.No longer availableDim. l: 23,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#523Een bronzen waterbassin met twee kindjes.
Bassin à eau en bronze orné de deux enfants.No longer availableDim. h: 95 x 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#324Een glazen bakje en een bronzen vissertje, beide op zwart marmeren voet.
Un récipient en verre et un pêcheur en bronze, tous deux sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 11 & 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#308Een staande Thaise Boeddha van een koperlegering. Gaten in de voeten.
Un bouddha thaï debout en alliage de cuivre. Trous dans les pieds.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#288“Olifant en leeuw”. Een bronzen groep op bruingeaderd zwart marmer.
Eléphant et Lion . Un groupe de bronze sur marbre noir veiné de brun.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#91Een bruingepatineerde bronzen putto.
Un putto en bronze patiné marron.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#721Twee Boeddhistische messingen beeldjes. Het grootste met kleine manco.
Deux figurines bouddhistes en laiton. La plus grande avec un petit défaut.No longer availableDim. h: 12 & 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#234Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une lanterne sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 400 / 440 -
#615Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360 / 400 -
#258Een art nouveau siercoupe van aardewerk, in brons gezet.
Un bol décoratif Art nouveau en faïence, serti en bronze.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120 / 140 -
#631Barreau“Classicistisch vrouwenfiguur”. Een bronzen beeld. Met inscriptie ‘Médaille d’or à l’exposition des beaux arts 1865.
“Femme classique”. Statue en bronze. Inscrit “Médaille d’or à l’exposition des beaux arts 1865”.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#198Edouard DrouotPeriod: 1859 - 1945“Op het veld”. Een grote bronzen groep op geaderd grijsmarmeren sokkel. Gesigneerd.
Sur le terrain . Un grand groupe en bronze sur socle en marbre gris décoré. Signé.No longer availableDim. l: 67 cmEstimate: € 1300 / 1600
Other lots in this auction
-
#529Drie kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
Trois reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam .No longer availableDim. 63 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#813Een grijsgepatineerd bijzetkastje met zes laden.
Meuble d’appoint patiné gris ouvrantà six tiroirs.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#8Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit “Antonio”, een beeldje van Swarovski uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Martin Zendron (Eén vingertje manco), een kandelaar van Villeroy & Boch, een geslepen karaf en een een sierglas op voet met kelk van blauw glas en geslepen kralen in lood.
Lot d'objets en cristal, composé de Antonio , une statue de Swarovski de la série Magic of dance d'après un dessin de Martin Zendron (Un doigt manque), un chandelier de Villeroy & Boch, une carafe taillée et un verre d'ornement à pied avec calice de verre bleu et perles taillées en plomb.No longer availableDim. h: 18 - 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#597Een messingen luchter met negen lichtarmen en versierd met kleurloze en gekleurde glazen kraaltjes, bloemen en vruchten.
Lustre en laiton à neuf branches de lumière et décoré aux perles en verre coloré et incolore, de fleurs et de fruits.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#446Een lage Lodewijk XV muziekstaander, vooraan en achteraan gebeeldhouwd rocaillemotief. Kleine manco’s.
Un porte-musique bas Louis XV, motif de perles de rocaille sculpté à l'avant et à l'arrière. Petits défauts.No longer availableDim. 65 x 65 x 39 cmEstimate: € 150 / 200 -
#305Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,32 ct. en een opaal van ± 4,47 g.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants taillés en brillant d'un poids combiné de ± 0,32 ct et d'une opale de ± 4,47 g.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 800 / 900 -
#225Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale druppelvormige diamant van ± 1,01 ct. H. VSI. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central en forme de larme de ± 1,01 ct. H. VSI. Et de diamants d'un poids combiné de ± 0,53 ct.No longer availableDim. 4,19 gEstimate: € 2700 / 3000 -
#323Een schemerlampje van smeedijzer met een oranje glaspasta lampenkap in de vorm van een roos. Op marmeren basis. Evenals een smeedijzeren rozentak, eveneens op marmeren basis.
Une lampe de table en fer forgé avec un abat-jour en pâte de verre orange en forme de rose. Sur un socle en marbre. Ainsi qu'une branche de rose en fer forgé, également sur un socle en marbre.No longer availableDim. H.39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#762Een gepolychromeerd houten gans.
Une oie en bois polychrome.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 35 / 45 -
#700Cassina, ItaliaTwee fauteuils van verchroomd metaal en leder, LC2, naar ontwerp van Le Corbusier.
Deux fauteuils en métal chromé et cuir, LC2, dessinés par Le Corbusier.No longer availableDim. 70 x 70 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#314Jozef Tilleux“Rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage fluvial . Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#504Dordevic MiodragPeriod: °1936“Geometrische compositie”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 31/100.
Composition géométrique . Sérigraphie. Signée et numérotée 31/100.No longer availableDim. 94 x 61 cmEstimate: € 80 / 120

