Other lots in this auction
-
#554Ruvanti (Rudolf Vantilborgh)“Oorlogsveteraan”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993.
“Vétéran de guerre”. Technique mixte sur papier. Signé et daté 1993.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 180 / 240 -
#742Fernand Comhaire“Rivierzicht met sluis”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Paysage rupestre avec écluse”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#249Een lot bestaande uit 2 paar vazen uit vieux Bruxelles en een sierstuk gemerkt JH PY Sevres. Barst in één van de vazen.
Lot comprenant deux paires de vase en porcelaine de Bruxelles et une pièce décorative marquée JH PY Sèvres. Fissure dans l’un des vases.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#490Een modern handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis moderne en laine. Noué main.No longer availableDim. 351 x 254 cmEstimate: € 120 / 200 -
#40212 diverse beeldjes van monochroom wit biscuit. Diverse merken. Begin XXste eeuw.
Douze différentes statuettes en biscuit monochrome blanc. Marques divers. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 100 / 150 -
#421Florent Hofinger, BrusselEen dwarsfluit.
Une flûte traversière.No longer availableDim. l: 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#568Een antieke pop met papier mâché hoofd. Open mond. Bruine open ogen. Oude klederdracht. Zonder merk.
Poupée ancienne à la tête en papier mâché. Bouche ouvert. Yeux ouverts bruns. Vêtements anciens. Sans marque.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#31WiskemannEen vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Gemerkt.
Service à café et à thé en métal argenté sur plateau. Avec marque.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#204Jean-Jacques Lagrennée“Personages in een zeehaven”. Olieverf op doek. Herdoekt. Draagt een handtekening links onder. Met toeschrijving door een restaurateur uit 1964.
“Personnages dans le port”. Huile sur toile. Retoilée. Porte une signature en bas à gauche. Attribution par un restaurateur en 1964.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 2000 / 2400 -
#147Een kolompendule van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk en met messingen slinger en versiering rond de wijzerplaat. Met sleutel.
Pendule à colonnes laquée noir et décorée d’incrustations et avec balancier et entourage du cadran en laiton. Avec clé.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#374Floris Jespers“Landschap”. Schets gehoogd met aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Paysage”. Croquis rehaussé d’aquarelle. Signé et daté 1945.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#240Een pear shape diamant van ± 0,54 ct. in gesloten hoesje. G. VS2. Met certificaat.
Diamant pear shape de ± 0,54 ct renfermé. G. VS2. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 950 / 1000

