Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Bronzen groep van twee jachthonden en een eend. Naar P.J. Mène.

Bronzen groep van twee jachthonden en een eend. Naar P.J. Mène.

Groupe en bronze représentant deux chiens de chasse et un canard. D’après P.J. Mène.
Dim. H. 24 cm
SKU: 1003200143.
Auction day: 10 March 2020 19:00
Catalogue #143
Estimate: € 200 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #554
    Ruvanti (Rudolf Vantilborgh)

    “Oorlogsveteraan”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993.

    “Vétéran de guerre”. Technique mixte sur papier. Signé et daté 1993.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #742
    Fernand Comhaire

    “Rivierzicht met sluis”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Paysage rupestre avec écluse”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 24 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #249

    Een lot bestaande uit 2 paar vazen uit vieux Bruxelles en een sierstuk gemerkt JH PY Sevres. Barst in één van de vazen.

    Lot comprenant deux paires de vase en porcelaine de Bruxelles et une pièce décorative marquée JH PY Sèvres. Fissure dans l’un des vases.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #490

    Een modern handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis moderne en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 351 x 254 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #402

    12 diverse beeldjes van monochroom wit biscuit. Diverse merken. Begin XXste eeuw.

    Douze différentes statuettes en biscuit monochrome blanc. Marques divers. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #421
    Florent Hofinger, Brussel

    Een dwarsfluit.

    Une flûte traversière.
    No longer available
    Dim. l: 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #568

    Een antieke pop met papier mâché hoofd. Open mond. Bruine open ogen. Oude klederdracht. Zonder merk.

    Poupée ancienne à la tête en papier mâché. Bouche ouvert. Yeux ouverts bruns. Vêtements anciens. Sans marque.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #31
    Wiskemann

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Gemerkt.

    Service à café et à thé en métal argenté sur plateau. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #204
    Jean-Jacques Lagrennée

    “Personages in een zeehaven”. Olieverf op doek. Herdoekt. Draagt een handtekening links onder. Met toeschrijving door een restaurateur uit 1964.

    “Personnages dans le port”. Huile sur toile. Retoilée. Porte une signature en bas à gauche. Attribution par un restaurateur en 1964.
    No longer available
    Dim. 25 x 32 cm
    Estimate: € 2000 / 2400
  • #147

    Een kolompendule van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk en met messingen slinger en versiering rond de wijzerplaat. Met sleutel.

    Pendule à colonnes laquée noir et décorée d’incrustations et avec balancier et entourage du cadran en laiton. Avec clé.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #374
    Floris Jespers

    “Landschap”. Schets gehoogd met aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1945.

    “Paysage”. Croquis rehaussé d’aquarelle. Signé et daté 1945.
    No longer available
    Dim. 31 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #240

    Een pear shape diamant van ± 0,54 ct. in gesloten hoesje. G. VS2. Met certificaat.

    Diamant pear shape de ± 0,54 ct renfermé. G. VS2. Avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 950 / 1000
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More