#601Porseleinen dekselvaas met personages versierd. Chinees werk.
#187Bronzen olifant op zwart marmeren voet.
#618Bronzen koro op losse voet versierd met een bloemmotief.
#587Flesvaas met witte draak op blauwe achtergrond.
#549Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.
#638Rode Murano vaas.
Un vase Murano, rouge.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50 / 60 -
#228Zilverkleurig metalen windlicht.
#316Stoel en poef naar een ontwerp van Eames. Melkwit lederen bekleding.
#233Metalen kerstboom.
#667Olie-en azijnstel met twee karafjes.
#590Lantaarn van brons en glas.
#609Venetiaanse luchter met 6 lichtpunten en geblazen glazen bloemen.
#648Cloisonné tempel met zuiltjes.
#637Bulldog van composiet.
#633Vier gekleurde aardewerken potten.
#545Art Deco hanglamp.
Une lampe art déco.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#525Paar ballonvormige wandkandelaars.
#623Gemberpot versierd met vogels.
#197Bronzen teckel.
Un teckel en bronze.No longer availableDim. L. 42 cmEstimate: € 200 / 220 -
#576Ronde tafel in Empirestijl.
#628Drie aardewerken potten met blauw en wit decor.
Trois pots en faïence, décor en bleu et blanc.No longer availableDim. 1 x Ø 26 cmEstimate: € 40 / 60
#179“Madonna met kind”. Op porselein. XIXde eeuw.
"Vièrge à l'enfant". Sur porcelaine. XIXième siècle.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#334“Arena Martis in Belgio, Qua Provinciae X Catholica...”. XVIIIe eeuwse kaart van Johann Baptiste Homann. Deels met de hand ingekleurd.
“Arena Martis in Belgio, Qua Provinciae X Catholica”. Une carte du XVIIIième siècle de J. Baptiste Homann. Partiellement colorée à la main.No longer availableDim. 49 x 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#252“Havenzicht”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Paulus.
"Vue sur le port". Techniques mixtes. Porte une signature: Paulus.No longer availableDim. 31 x 46 cmEstimate: € 100 / 180 -
#102Sois ClaesPeriod: 1884-1960“De Nete in Mol”. Aquarel. Gesigneerd.
"De Nete in Mol". Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 53 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#440Twee stoelen van wortelnootfineer en een kuipstoeltje met dezelfde bekleding.
Deux chaises en placage de ronce et un fauteuil avec le même revêtement.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#740Een grote kleurloze glazen vaas.
Un grand vase en verre incolore.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 60 / 80 -
#336Een eikenhouten hoekkast met een gemoulureerde en gebogen deur in Régencestijl. Omstreeks 1800.
Une encoignure en chêne avec une porte moulurée et galbée. +- 1800.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 100 / 120 -
#553Een schaaltje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.
Petit bol en porcelaine de Chine à glaçure sang de boeuf. Marque sous la base.No longer availableDim. D: 14 cmEstimate: € 120 / 140 -
#610Een ronde mahoniehouten tafel.
Une table ronde en acajou.No longer availableDim. Ø: 109 cmEstimate: € 120 / 200