#241Twaalf messen met zilveren handvat. In etui.
#481Een paar balustervazen van Chinees porselein met een voorstelling van de Keizerlijke hofhouding in een cartouche met rondom diverse bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor d’une Cour Impériale dans une cartouche entourée de fleurs et de fruits. Marque sous la baseNo longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#360Een schapenpak. Carnavalskostuum.
#692Een lot van acht groepjes van monochroom wit biscuit. Diverse merken.
#537Een kunststof gorilla in Pop-Artstijl.
#457Een leeuw van gepatineerd brons. Japan, tijdperk Meiji. Onderaan gemerkt.
Un lion en bronze patiné. Japon, époque Meiji. Marqué en bas.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 260 / 300 -
#506Een notenhouten staande klok.
#466Een violontafel op twee getorste poten in verbinding.
#544Een Afrikaans houten beeld met kraaltjes/schelpjes.
#111Een bewerkt schild van een zeeschildpad. Angola.
Une carapace sculptée d'une tortue de mer. Angola.No longer availableDim. 70 x 66 cmEstimate: € 250 / 300