#303Een paar aardewerken lampvoeten in de vorm van fruitmanden.
#558Een met leder bekleed schaakbord met metalen stukken.
#561Een paar rumtöpfe van Duits aardewerk met een blauw decor.
#70Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
#273Een lot aardewerk, bestaande uit een amfoorvaas met bloemendecor, een sierbord van Quimper een vaasje van Gouds aardewerk (De Olde Kruyk) en een dekselpot van Bergens steengoed (Armogrès).
Un lot de poterie composé d'un vase amphore à décor floral, d'une assiette décorative de Quimper, d'un vase en poterie de Gouda (De Olde Kruyk) et d'un pot avec couvercle en grès de Bergen (Armogrès).No longer availableDim. h: 14 - 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#443Een moderne chromen schemerlamp met wit opaalglazen kap.
#64Charles Van LanduytPeriod: 1854 - 1934“Plattelandszicht met dorp in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#147“Bacchante met baskische tamboerijn en twee kinderen”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar het werk van Augustin Pajou. Exclusieve uitgave door Antic’s gallery, Parijs.
Bacchante au tambourin basque et deux enfants . Une statue en bronze sur un socle en marbre d'après l'oeuvre d'Augustin Pajou. Edition exclusive par la galerie Antic, Paris.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 450 / 550 -
#38Val-Saint-LambertKratervormige art deco vaas van geslepen en in de massa groen gekleurd kristal. Onderaan gemerkt.
Vase art déco en forme de cratère en cristal taillé, coloré en vert dans la masse. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 15,5 cmEstimate: € 60 / 100