Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Bronzen libelle op natuursteen. Draagt handtekening
Bronzen libelle op natuursteen. Draagt handtekening

Bronzen libelle op natuursteen. Draagt handtekening.

Libellule en bronze sur pierre naturelle. Signé.
Dim. L. 6,5 cm
SKU: 9903210592.
Auction day: 10 March 2021 19:00
Catalogue #592
Estimate: € 35 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #360

    Een schapenpak. Carnavalskostuum.

    Un costume de mouton. Costume de carnaval.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #317

    Een kleine rood- en geelkoperen duikershelm, gemonteerd als lampje.

    Un petit casque de scaphandre en cuivre rouge et jaune, monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #332

    Een lot Afrikaanse voorwerpen, bestaande uit een pijp van aardewerk en hout, een krokodil, een maskertje van schors en een gepolychromeerde giraf.

    Lot d'artefacts africains, composés d'une poterie et d'une pipe en bois, d'un crocodile, d'un masque d'écorce et d'une girafe polychrome.
    No longer available
    Dim. (h: 20 - 38 cm)
    Estimate: € 40 / 50
  • #497

    Een etnisch bronzen beeld.

    Une statue ethnique en bronze.
    No longer available
    Dim. (h: 30 cm)
    Estimate: € 200 / 220
  • #13
    T. Fagot

    Een plaquette van geglazuurd aardewerk met een vrouwelijk naakt in reliëf. Gesigneerd.

    Une plaque en faïence émaillée avec un nu féminin en relief. Signée.
    No longer available
    Dim. 44 x 14 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #679

    Een lot van vijf antropomorfe whiskykruikjes van meerkleurig Engels aardewerk. Eén gemerkt Hereford.

    Un lot de cinq pichets à whisky anthropomorphes en poterie anglaise multicolore. Un marqué Hereford.
    No longer available
    Dim. ca 19 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #249

    Een verguld bronzen mazarinluchter met acht lichtarmen, bovenaan versierd met hermenfiguren.

    Lustre Mazarin en bronze doré à huit branches lumineuses, le dessus décoré de hermès.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #406

    Een witgelakt metalen vintage hanglamp.

    Une suspension vintage en métal peint en blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 43 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #394

    “Tijgerjacht”. Een Perzische gouache”. We voegen er een reproductie van een educatieve prent met vogels aan toe.

    Tiger hunt . Une gouache persane. Nous incluons une reproduction d'une planche d'un oiseau éducatif.
    No longer available
    Dim. 15 x 24 & 24,5 x 15,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #565

    Een pallisanderhouten salongarnituur in Régencestijl, bestaande uit een zitbank, twee clubfauteuils en vier stoelen. Op te frissen.

    Garniture de salon en palissandre de style Régence comprenant un canapé, deux fauteuils et quatre chaises. A rafraîchir.
    No longer available
    Dim. 165 x 105 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #440

    “Koopman”. Een fijn gesculpteerde houten netsuke. XIXe eeuw, gesigneerd.

    “Marchand”. Netsuke en bois finement sculpté. XIXe siècle, signé.
    No longer available
    Dim. h: 6 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #553
    Val Saint-Lambert

    Een geslepen kristallen punchstel met vergulde rand en punchlepel. Onderaan gemerkt. Voor 12 personen.

    Une garniture en cristal taillé serti d'un rebord doré et d'une cuillère à punch. Marqué en bas. Pour 12 personnes.
    No longer available
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More