Other lots in this auction
-
#465
1 gouden munt van 1500 colones “Conservation”. Miereneter op verso. Au 900/1000. Costa Rica.
1 pièce d'or de 1500 colones Conservation . Fourmilier au verso. Au 900/1000. Costa Rica.No longer availableDim. (33,43 g)Estimate: € 1400/2500 -
#450
Een fijn gesculpteerd ivoren paardje met een uittrekbaar en oprolbaar lintmetertje.
Petit cheval en ivoire sculpté contenant un ruban à mesurer.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 150/200 -
#380
Een dierenpak. Carnavalskostuum.
Un costume d'animal. Costume de carnaval.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#52Frank-Ivo Van Damme
“Meisje met pop”; “De jongeling van Naïm”; “De wonderbare visvangst” & “Jezus weent over Jeruzalem”. Vier linosnedes. Allen gesigneerd buiten de plaat.
“Meisje met pop”; “De jongeling van Naïm”; “De wonderbare visvangst” & “Jezus weent over Jeruzalem” . Quatre linogravures. Tous signées hors planche.No longer availableDim. 15 x 30 & 23 x 20 cmEstimate: € 40/50 -
#497
Een etnisch bronzen beeld.
Une statue ethnique en bronze.No longer availableDim. (h: 30 cm)Estimate: € 200/220 -
#404
“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd. Gedateerd ‘66.
Composition abstraite . Huile sur toile. Indistinctement signée. Datée '66.No longer availableDim. 55 x 46 cmEstimate: € 200/240 -
#304
“Allegorie op de zodiak”. Een lithografie naar een werk van Mucha. Door de uitgever gesigneerd en genummerd 221/250 buiten de plaat. Met droogstempel “Beaux Arts de France U.S.A.”.
Allégorie du zodiaque . Une lithographie d'après une œuvre de Mucha. Signée par l'éditeur et numérotée 221/250 à l'extérieur de la planche. Avec embossage Beaux Arts de France USA .No longer availableDim. 51,5 x 38,5 cmEstimate: € 200/300 -
#48
Een oude hockeystick, gebruikt door de Brits- Indische Olympische kampioenenploeg van de zomerspelen te Amsterdam in 1928.
Un vieux bâton de hockey, utilisé par l'équipe olympique anglo-indienne des champions des Jeux d'été d'Amsterdam en 1928.No longer availableDim. l: 91 cmEstimate: € 40/60 -
#263
Een tijdperk Napoleon III aanmaakhoutbakje met fraaie decors versierd.
Un petit bac à bois d'époque Napoléon III avec de belles décorations.No longer availableDim. 40 x 45 cmEstimate: € 80/100 -
#144Henri Victor StiellemansPeriod: 1879 - 1959
“Vrouw in de moestuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Femme dans son jardin potager”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#244
Een lot kleine geciseleerde zilveren voorwerpen: een theeglashouder, twee servetringen, een fotolijstje, een schoentrekker, een luciferhouder (schade), vier geajoureerde lepeltjes. Iran, medio XXste eeuw.
Lot de petits objets en argent martelé: un porte-verre à thé, deux ronds de serviette, un cadre photo, un tire-chaussures, un porte-allumette (dégâts), quatre cuillères ancrées. Iran, milieu du XXe siècle .No longer availableEstimate: € 70/80 -
#636
Een Afrikaans houten stoeltje.
Une chaise africaine en bois.No longer availableEstimate: € 30/40