Similar lots by type
-
#164Albert RiegerPeriod: 1834 - 1905
“Watermolen aan een bergrivier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.,
“Moulin à eau sur une rivière de montagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 86 x 58 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#632
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. XIXe eeuw, naar de XVIIe eeuw.
”Nature morte, fleurs.” Huile sur toile. Ne porte pas de signature. XIXième siècle, d’après le XVIIième siècle.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1005Hilaire à Stenay
Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200 / 400 -
#1081
Een inktstel van verguld brons. Recipiënten manco.
Un ensemble d’écriture en bronze doré. Il manque un récipient.No longer availableDim. b: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#204Louis RobbePeriod: 1806-1887.
“Koeien en schapen in de wei”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vaches et moutons dans le pré”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 60,5 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#566
Een eikenhouten hoekkastje met twee deurtjes. XIXe eeuw.
Un meuble de coin à deux portes en chêne, XIXième siècle.No longer availableDim. h: 157 x 73 cmEstimate: € 60 / 100 -
#224
“Historisch album der Stad Antwerpen”. Verzameling van 41 gezichten en gedenkteekens van vroegere tijden. Naar de natuur geteekend en in koper gesneden door J. Linnig en met historische aanteekeningen door J. H. Mertens, stadsbibliothecaris”. Ed. Dujardin-Van der Avoort, 1868. Gerestaureerd.
“Historisch album der Stad Antwerpen”. Verzameling van 41 gezichten en gedenkteekens van vroegere tijden. Naar de natuur geteekend en in koper gesneden door J. Linnig en met historische aanteekeningen door J. H. Mertens, stadsbibliothecaris”. Ed. Dujardin-Van der Avoort, 1868. Restauré.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#1013
Een bronzen luciferhouder in de vorm van een meerman en een dubbele aquamanille.
Un porte-allumettes en forme de homme-poisson et un double aquamanile.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#641
Een schouwpendule van verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
Une pendule de cheminée en bronze, style Louis XV.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#973
Een albasten asbak, versierd met twee bronzen olifantjes.
Un cendrier en albâtre, décoration de deux éléphants.No longer availableDim. l: 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#863
Drie XIXe eeuwse sierborden van Imariporselein.
Trois assiettes en porcelaine d’Imari. Japon, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#163
“De paardenmenner”. Een groep van groengepatineerd brons naar één van de voorstelling ven “Les chevaux de Marly” van Coustou.
“Le dompteur de cheval”. Groupe en bronze à patine verte d’après “les chevaux de Marly” par Coustou.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 400 / 600 -
#222
“Historisch album der Stad Antwerpen”. Verzameling van 41 gezichten en gedenktekens van vroegere tijden. Naar de natuur getekend en in koper gesneden door J. Linnig en met historische aantekeningen door F.H. Mertens, stadsbibliothecaris. 1868. Franstalige versie, gesigneerd door Linnig.
“Album Historique de la Ville d’Anvers”. Collection de vues et de monuments des temps passés. Dessins d’après nature et gravés sur cuivre par J. Linnig avec Notices Historiques par F. H. Mertens, Bibliothécaire de la Ville. Ed. Buschmann 1868. Signé par Linnig.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#921
Een windhond van goudgepatineerd brons op een rood marmeren voetstuk. Slijtage aan het patina. Omstreeks 1900. Eén pootje van het voetstuk opnieuw te bevestigen.
Un lévrier en bronze patiné sur socle en marbre rouge. Usures à la platine. Vers 1900. Un pied doit être rattaché.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 50 / 70 -
#414Ignace BricePeriod: 1795 - 1866
“Zuster met boek.”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Nonne au livre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 81 x 63 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#776
Een eikenhouten kerkstoel met klapblad. Eerste helft XIXe eeuw. Poot gerestaureerd.
Un petit meuble de prière en chêne avec abattant. Première partie XIXième siècle. Un pied a subit une restauration.No longer availableDim. 84 x 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#955
Een bronzen luchter in Régencestijl met kristallen pendeloques.
Lustre en bronze de style Régence aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 650 / 700 -
#203Ernest Justin FerrandPeriod: 1846 - 1932
“De harpoenvisser”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le pêcheur au harpon”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 2000 / 2400 -
#951
“Geschiedenis der vaderlandsche schilderkunst. Roeland van Eynden & Adriaan der Willigen. Deel I tem III. Het later verschenen deel IV is niet aanwezig. 1816.
“Geschiedenis der vaderlandsche schilderkunst. Roeland van Eynden & Adriaan der Willigen. Partie I -partie III. Partie 4 non inclus.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#893
Een zeshoekige halsvaas van porselein, versierd met een meerkleurige bloemenguirlande. XIXe eeuw. Gemonteerd als lampenvoet.
Vase à long col hexagonal en porcelaine décoré d’un guirlande de fleurs polychrome. XIXe siècle. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#253
Een hondje en een duif van bruingepatineerd brons. Japans werk.
Petit chien et pigeon en bronze à patine brune. Travail japonais.No longer availableDim. h: 14 & 8 cmEstimate: € 50 / 70 -
#342Petrus Paulus II SchiedgesPeriod: 1860 - 1922
“Nachtelijke marine”. Olieverf op doek. Gesigeerd. Herdoekt.
“Marine nocturne”. Huile sur toile. Signée. Retoilée.No longer availableDim. 42 x 62 cmEstimate: € 280 / 240 -
#663
Een sierbord van Cantonporselein met een famille-rosedeocr van krijgers in het plat en zes cartouches met personages op de vleugel. China, XIXe eeuw.
Une assiette décorative en porcelaine de Canton avec décor de famille rose, guerriers et six cartouches avec personnages sur les ailes. Chine, XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#189Albert RiegerPeriod: 1834 - 1905
“Bergrivier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage au torrent”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 86 x 58 cmEstimate: € 400 / 600
Other lots in this auction
-
#236
Kast in barokke stijl van rijkelijk gebeeldhouwd eikenhout met vier deuren en twee laden in de ondergordel. Vlaanderen, XIXde eeuw.
Armoire de style baroque en chêne richement sculpté ouvrant à quatre tiroirs et à deux portes en ceinture basse. Flandres, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 172 cmEstimate: € 120 / 200 -
#326
Een sobere halbank van gesculpteerd eikenhout.
Banc de vestibule sobre en chêne sculpté.No longer availableDim. b: 122 cmEstimate: € 60 / 100 -
#820
Een kinderstoeltje van stoomgebogen beukenhout met gecanneerde zit.
Une chaise pour enfants en hêtre plié au vapeur et siège cannée.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 25 / 30 -
#519Chromachron
Een wandklok in arduinen lijst naar een ontwerp van Tian Harlan. Enkele krassen.
Pendule murale encadrée de pierre de taille d’après un design de Tian Harlan. Quelques griffes.No longer availableDim. 40 x 33 cmEstimate: € 100 / 140 -
#434Tilquin, Antwerpen
Een set van twee maal twaalf messen met hoornen handvatten.
Suite de deux fois douze couteaux aux manches en corne.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#1089
Een grote schouwspiegel van verguld hout.
Grand trumeau en bois doré et sculpté.No longer availableDim. 113 x 185 cmEstimate: € 200 / 240 -
#563
Een ivoren slagtand in de vorm van een krokodil. Afrikaans werk. Beschadiging.
Défense en ivoire en forme de crocodile. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Dégât.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 120 / 140 -
#550Hereke
Een klein Turks zijden tapijt met gouddraad.
Petit tapis turque en soie et fil d’or. Noué main.No longer availableDim. 82 x 54 cmEstimate: € 300 / 400 -
#166
Een mahoniehouten bureau in Engelse stijl met twee klapbladen en een vachetteleren blad. Met bijpassende armstoel.
Un bureau style anglais en acajou avec deux abattants et une tablette recouvert de vachette. Avec fauteuil.No longer availableDim. 76 x 163 x 82 cmEstimate: € 200 / 300 -
#728
Een banjobarometer van mahoniehout in Georgian stijl. Thermometer beschadigd.
Un baromètre en forme de banjo de style Georgian. Le thermomètre est endommagé.No longer availableDim. H. 73 cmEstimate: € 40 / 60 -
#624Pol Verlinden
“Paard en kar in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cheval de trait et char dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#65
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,03 gEstimate: € 450 / 550