Similar lots by type
-
#663Een sierbord van Cantonporselein met een famille-rosedeocr van krijgers in het plat en zes cartouches met personages op de vleugel. China, XIXe eeuw.
Une assiette décorative en porcelaine de Canton avec décor de famille rose, guerriers et six cartouches avec personnages sur les ailes. Chine, XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#163“De paardenmenner”. Een groep van groengepatineerd brons naar één van de voorstelling ven “Les chevaux de Marly” van Coustou.
“Le dompteur de cheval”. Groupe en bronze à patine verte d’après “les chevaux de Marly” par Coustou.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 400 / 600 -
#222“Historisch album der Stad Antwerpen”. Verzameling van 41 gezichten en gedenktekens van vroegere tijden. Naar de natuur getekend en in koper gesneden door J. Linnig en met historische aantekeningen door F.H. Mertens, stadsbibliothecaris. 1868. Franstalige versie, gesigneerd door Linnig.
“Album Historique de la Ville d’Anvers”. Collection de vues et de monuments des temps passés. Dessins d’après nature et gravés sur cuivre par J. Linnig avec Notices Historiques par F. H. Mertens, Bibliothécaire de la Ville. Ed. Buschmann 1868. Signé par Linnig.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#224“Historisch album der Stad Antwerpen”. Verzameling van 41 gezichten en gedenkteekens van vroegere tijden. Naar de natuur geteekend en in koper gesneden door J. Linnig en met historische aanteekeningen door J. H. Mertens, stadsbibliothecaris”. Ed. Dujardin-Van der Avoort, 1868. Gerestaureerd.
“Historisch album der Stad Antwerpen”. Verzameling van 41 gezichten en gedenkteekens van vroegere tijden. Naar de natuur geteekend en in koper gesneden door J. Linnig en met historische aanteekeningen door J. H. Mertens, stadsbibliothecaris”. Ed. Dujardin-Van der Avoort, 1868. Restauré.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#973Een albasten asbak, versierd met twee bronzen olifantjes.
Un cendrier en albâtre, décoration de deux éléphants.No longer availableDim. l: 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#204Louis RobbePeriod: 1806-1887.“Koeien en schapen in de wei”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vaches et moutons dans le pré”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 60,5 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#641Een schouwpendule van verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
Une pendule de cheminée en bronze, style Louis XV.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#164Albert RiegerPeriod: 1834 - 1905“Watermolen aan een bergrivier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.,
“Moulin à eau sur une rivière de montagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 86 x 58 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#893Een zeshoekige halsvaas van porselein, versierd met een meerkleurige bloemenguirlande. XIXe eeuw. Gemonteerd als lampenvoet.
Vase à long col hexagonal en porcelaine décoré d’un guirlande de fleurs polychrome. XIXe siècle. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#921Een windhond van goudgepatineerd brons op een rood marmeren voetstuk. Slijtage aan het patina. Omstreeks 1900. Eén pootje van het voetstuk opnieuw te bevestigen.
Un lévrier en bronze patiné sur socle en marbre rouge. Usures à la platine. Vers 1900. Un pied doit être rattaché.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 50 / 70 -
#566Een eikenhouten hoekkastje met twee deurtjes. XIXe eeuw.
Un meuble de coin à deux portes en chêne, XIXième siècle.No longer availableDim. h: 157 x 73 cmEstimate: € 60 / 100 -
#253Een hondje en een duif van bruingepatineerd brons. Japans werk.
Petit chien et pigeon en bronze à patine brune. Travail japonais.No longer availableDim. h: 14 & 8 cmEstimate: € 50 / 70 -
#189Albert RiegerPeriod: 1834 - 1905“Bergrivier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage au torrent”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 86 x 58 cmEstimate: € 400 / 600 -
#776Een eikenhouten kerkstoel met klapblad. Eerste helft XIXe eeuw. Poot gerestaureerd.
Un petit meuble de prière en chêne avec abattant. Première partie XIXième siècle. Un pied a subit une restauration.No longer availableDim. 84 x 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#414Ignace BricePeriod: 1795 - 1866“Zuster met boek.”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Nonne au livre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 81 x 63 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#342Petrus Paulus II SchiedgesPeriod: 1860 - 1922“Nachtelijke marine”. Olieverf op doek. Gesigeerd. Herdoekt.
“Marine nocturne”. Huile sur toile. Signée. Retoilée.No longer availableDim. 42 x 62 cmEstimate: € 280 / 240 -
#1005Hilaire à StenayEen eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200 / 400 -
#1081Een inktstel van verguld brons. Recipiënten manco.
Un ensemble d’écriture en bronze doré. Il manque un récipient.No longer availableDim. b: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#863Drie XIXe eeuwse sierborden van Imariporselein.
Trois assiettes en porcelaine d’Imari. Japon, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#1013Een bronzen luciferhouder in de vorm van een meerman en een dubbele aquamanille.
Un porte-allumettes en forme de homme-poisson et un double aquamanile.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#632“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. XIXe eeuw, naar de XVIIe eeuw.
”Nature morte, fleurs.” Huile sur toile. Ne porte pas de signature. XIXième siècle, d’après le XVIIième siècle.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#955Een bronzen luchter in Régencestijl met kristallen pendeloques.
Lustre en bronze de style Régence aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 650 / 700 -
#203Ernest Justin FerrandPeriod: 1846 - 1932“De harpoenvisser”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le pêcheur au harpon”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 2000 / 2400 -
#951“Geschiedenis der vaderlandsche schilderkunst. Roeland van Eynden & Adriaan der Willigen. Deel I tem III. Het later verschenen deel IV is niet aanwezig. 1816.
“Geschiedenis der vaderlandsche schilderkunst. Roeland van Eynden & Adriaan der Willigen. Partie I -partie III. Partie 4 non inclus.No longer availableEstimate: € 180 / 220
Other lots in this auction
-
#522L. Van Suetendael“Stilleven met bloemen en vruchten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1935.
“Nature morte aux fleurs et fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1935.No longer availableDim. 72 x 122 cmEstimate: € 100 / 150 -
#176Een Duitse tweedeurskast van gesculpteerd eikenhout. Einde XVIIIe eeuw.
Armoire à deux portes allemande en chêne sculpté. Fin XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 250 / 400 -
#926Twee verschillende fauteuils à la reine van gesculpteerd notenhout in Régencestijl. We voegen er een bankje en een ronde salontafel aan toe.
Deux différents fauteuils à la reine en noyer sculpté de style Régence. Nous ajoutons une banquette et une table de salon ronde.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#1085Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.
Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#310Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 11,26 gEstimate: € 3300 / 3500 -
#289Een serveerbestek van zilver (zonder keuren) en ivoor, we voegen er een gebraadvorkje van verzilverd metaal en been aan toe.
Un couvert de service en argent et ivoire (sans poinçons). Nous ajoutons une fourchette à viande en métal argenté et os.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#792Een staande lamp van verzilverd metaal, versierd met bloemenranken. Kapjes ontbreken. Omstreeks 1900.
Lampadaire en métal argenté décoré de guirlandes fleuries. Sans abat-jour. Vers 1900.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 40 / 60 -
#245Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 7,62 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#255Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. en twee South Sea parels van 11,8 mm.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,22 ct et de deux perles du Pacifique de 11,8 mm.No longer availableDim. 12,90 gEstimate: € 750 / 850 -
#435Twee stoelen van wortelnootfineer en een kuipstoeltje met dezelfde bekleding.
Deux chaises en placage de ronce et un fauteuil avec le même revêtement.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#450MahalOosters wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine à motif géométrique. Noué main. Usures.No longer availableDim. 263 x 165 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1072Een art nouveau wandrekje van gepolychromeerd hout met een decor van bladeren.
Etagère art nouveau en bois polychrome à décor de feuillages.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 40 / 60


