Other lots in this auction
-
#41
Een fluitvaas van geslepen rood en kleurloos Boheems kristal.
Un vase flûte en cristal de Bohème rouge et incolore.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 30 / 50 -
#745
Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vlinders.
Un petit plat sur pied en porcelaine de Chine au décor polychrome de papillons.No longer availableDim. 14 x 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#701
Jardinière van blauw en wit porselein met een decor van personages. Chinees werk.
Une jardinière en porcelaine bleue et blanche au décor de personnages. Travail chinois.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#82
Miniatuurportret van een jonge vrouw. Medio XIXde eeuw. Ovaal in een benen lijst. Gesigneerd Huro (?).
Un portrait miniature d’une jeune femme. Mi XIXème siècle. De forme ovale dans encadrement en os.No longer availableDim. 10,5 x 9,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#747
“Muziekgroep”. Monochroom wit biscuit. Gesigneerd E. Jarel en met blauw merk.
”Ensemble musical”. Biscuit blanc monochrome. Porte la signature : E. Jarel, marque bleue.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#740
“Man met taikostokken”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme aux bâtons taiko”. Un netsuke en ivoire sculptée . marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#579
Een houten bijzetmeubeltje met albasten blad en messingen galerijtje.
Un petit meuble en bois à tablette en albâtre et galerie en laiton.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 30 / 40 -
#410
Een Kelim zadeldeken. Eerste helft XXe eeuw.
Un tapis de selle Kelim. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. 46 x 78 cmEstimate: € 30 / 50 -
#239
“Waterval”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Z. Soni (?).
”Chute d’eau”. Huile sur toile. Signée. Z. Soni.No longer availableDim. 72 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#575
“Wijze en kind op schildpad”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor met gepolychromeerde accenten. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Sage et enfant sur une tortue”. Un netsuke en ivoire sculptée au accents polychromes. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#658
Ivoren visser met een net. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw.
Pêcheur en ivoire avec son filet. travail chinois, première partie du XXème siècle.No longer availableDim. H. 16,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#107Simoncini
“Uomo di ferro” Een bronzen kunstwerkje.
”Uomo di ferro”. Une oeuvre en bronze.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 100 / 120