Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Bronzen vaasje met draak. Chinees werk.

Bronzen vaasje met draak. Chinees werk.

Un petit vase en bronze, décor de dragon. Travail chinois.
Dim. H. 15 cm
SKU: 2011180443.
Auction day: 21 November 2018 19:00
Catalogue #443
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #366

    Twee halfronde bijzetmeubeltjes.

    Deux petits meubles en demi-cercle.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #266

    Een afgeloogde tafel op sledepoten.

    Une table décapée, pieds patins.
    No longer available
    Dim. 200 x 85 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #612

    Een Chinese prent.

    Une image chinoise.
    No longer available
    Dim. 68 x 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #347

    Een paar kandelaars van verzilverd metaal in Adamstijl. eind XIXe eeuw.

    Une paire de candélabres en métal argenté style Adam. Fin XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #321

    Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een pleurante naar voorbeeld van het graf van Isabella van Bourbon, een kruisbeeld met lindenhouten corpus en een engel.

    Un lot de sculptures en bois, comprenant une pleurante d’après un exemple de la tombe de Isabelle de Bourbon, un crucifix au corpus en tilleul et un ange.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #67

    Een antiek Onze-Lieve-Vrouwenbeeldje van gebeeldhouwd ivoor.

    Une statue de la Sainte Vierge ancienne en ivoire sculptée.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #796

    Een houten tafeltje met rond afneembaar blad opvouwbare driepoot met een gesculpteerd decor van bloemen en vogels en afgewerkt met ingelegd ivoor.

    Petite table en bois à tablette amovible ronde sur tripode pliant. Decor sculpté d’oiseaux et de fleurs. Détails incrustés d’ivoire.
    No longer available
    Dim. 0: 32 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #255
    Jean d’Eve

    Een roestvrij stalen herenhorloge.

    Montre à bracelet en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #130

    Een 18 karaats wit gouden alliance bezet met diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.

    Une alliance en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct.
    No longer available
    Dim. 3,28 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #604
    Ligtelijn

    “Mediterraans landschap.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening.

    ”Paysage méditerranéen”. Huile sur toile. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 39 x 78 cm
    Estimate: € 220 / 250
  • #64
    Jules Van Ael
    Period: 1912 - 1997

    “Antwerpen - Academie voor Schone Kunsten”. Indische inkt op papier. Gesigneerd.

    ”Anvers - Académie des Arts”. Encre de Chine sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 39 x 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #163
    Orpheus

    Een recente houten muziekdoos met fijn binnenwerk. Speelt twee muziekstukken. In origineel etui. Japan.

    Boîte à musique récente en bois. Intérieur de qualité à deux mélodies. Dans l’étui d’origine. Travail japonais.
    No longer available
    Dim. 33 x 20 x 10 cm
    Estimate: € 160 / 200
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More