Other lots in this auction
-
#215
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 1300/1400 -
#93
“Madonna met kind”. Een beeld van meerkleurig en verguld aardewerk. Italiaans werk.
”Vierge à l’enfant”. Une statue en faïence polychrome et dorée. Travail italien.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 50/80 -
#3
Een lot religieuze voorwerpen van messing, waaronder een kruisbeeld, een wijwatervat, een wierookbrander, een godslamp, enz.
Un lot d’objets religieux en laiton, dont un crucifix, un bénitier, un encensoir, une lampe de sanctuaire, etc...No longer availableEstimate: € 20/25 -
#11
Een lot kristal bestaande uit een vaas van geslepen Boheems glas en twee vaasjes van Val St. Lambert.
Un lot de cristal comprenant un vase en cristal de Bohème et deux petits vases Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/80 -
#386
Een houten piëdestal met twee entretoises. Begin XXe eeuw.
Un piédestal en bois à deux entretoises. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 40/50 -
#623
Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140/180 -
#700Swarovski
“De eenhoorn”. Een kristallen object uit de reeks “Fabelachtig dierenrijk” naar een ontwerp van Martin Zendron. Jaarlijks item 1996. In originele verpakking.
”La licorne”. Un objet en cristal de la collection “Animaux fabuleux” d'après une création par Martin Zendron. Objet annuel 1996. Dans emballage d’origine.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 70/100 -
#544
“Compositie in de stijl van Vasarely.” Gemengde techniek op papier.
“Composition dans le style de Vasarely”. Techniques mixtes sur papier.No longer availableDim. 34 x 34 cmEstimate: € 55/80 -
#65Omega
Een 18 karaats geel gouden herenhorloge met lederen polsband.
Une montre pour homme en or jaune 18 ct avec bracelet en cuir.No longer availableDim. bruto: 38,68 gEstimate: € 400/500 -
#511
Een bord van Japans porselein met een fijn meerkleurig decor van een bloeiende kerselaar. In fraai etui.
Assiette en porcelaine du Japon à décor fine d’un cerisier en fleurs. Dans un joli étui.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 100/150 -
#314
“Stad aan het water”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
”Ville auprès de l’eau”. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 29 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#83
“Springende paarden.” Bronzen beeld.
”Chevaux qui sautent”. Une statue en bronze.No longer availableDim. l 63 cmEstimate: € 100/160