Other lots in this auction
-
#26Een ovale spiegel in vergulde houten lijst. Schade aan de lijst.
Un miroir ovale dans un cadre en bois doré. Dommage pour la liste.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 60 cmEstimate: € 30 / 40 -
#192Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“OLV Kathedraal van Antwerpen”. Een ets op papier, onderaan gesigneerd “Rom. Malfliet” - “Kathedraal - Rubens 38/100”.
Our Lady Cathedral of Antwerp. An etching on paper, signed at the bottom “Rom. Malfliet” - “Cathedral - Rubens 38/100”.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 16cmEstimate: € 35 / 45 -
#120“Portret van de Gravin van Maupas, hofdame van Prinses Elisabeth”. Pastel op papier. XVIIIe eeuw.
Portrait de la comtesse de Maupas, dame d'honneur de la princesse Elisabeth. Pastels sur papier. XVIIIème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#173“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
"Nu féminin". Aquarelle sur papier. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#141Gust VerelstPeriod: 1901 -1978Een paar stadszichten, olieverf op paneel. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘43 & ‘52.
Une paire de vues de la ville, huile sur panneau. Signé et daté '43 & '52.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 25 & 24 x 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#24A. Van SteenackerPeriod: 1890 - 1965“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#81G. Hauman“Het circus”. Olieverf op doek”. Gesigneerd en gedateerd 1977.
"Le cirque". Huile sur toile". Signée et datée 1977.No longer availableOnline onlyDim. 102 x 82 cmEstimate: € 200 / 300 -
#189Een ovalen houten spiegel.
An oval wooden mirror.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#121G. Prudhomme“Zelfportret”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd XI 1917.
"Autoportrait". Technique mixte sur papier. Signé et daté XI 1917.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 24,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#22“Terugkeer van Don Quichotte”. Kleurenlithografie. Gesigneerd en genummerd, 75/100.
"Le retour de Don Quichotte". Lithographie en couleurs. Signée et numérotée, 75/100.No longer availableOnline onlyDim. 62 x 45 cmEstimate: € 40 / 50 -
#37Fr. Van Houtven“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.
Nature morte . Huile sur toile. Signée et datée 1929.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#137“Sneeuwlandschap met een water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage enneigé avec un étang”. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 64 cmEstimate: € 100 / 120

