Similar lots by type
-
#351
Kleine bolle vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Kleine schilfer aan de bovenrand.
Petit vase sphérique en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Eclats minusculules au bord supérieur.No longer availableDim. Ø 14 cmEstimate: € 120/140 -
#62
“Kiekeboe - Eindelijk grappig”. Een ingekaderde affiche voor een komedie-avond te Turnhout naar aanleiding van het dertigjarig bestaan van Kiekeboe in 2007.
"Kiekeboe - Eindelijk grappig". Une affiche encadrée en honneur d'une soirée comédie à Turnhout à l'occasion de l'anniversaire trentenaire de Kiekeboe en 2007.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 40/50 -
#362
“Colin Maillard”. Een oude lithografie naar een werk van Arturo Rietti. Uitgegeven te Londen in 1897.
"Colin Maillard". Une ancienne lithographie d'après l'oeuvre d’Arturo Rietti. Editée à Londres, 1897.No longer availableDim. 65 x 84 cmEstimate: € 100/120 -
#502Bernard CharoyPeriod: °1931
“Nicole”. Een lithografie. Artiestenproef op 25 exemplaren. Gesigneerd buiten de plaat.
"Nicole". Une lithographie. Epreuve d'artiste sur 25 exemplaires. Signée hors planche.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#342Juliaan Severin
“Zicht op de markt te DIest”. Een ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 54/150.
"Vue sur le marché à Diest". Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 54/150.No longer availableDim. 49 x 38,5 cmEstimate: € 20/25 -
#489Bernard CharoyPeriod: °1931
“Portret van een jongedame”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 128/150 buiten de plaat.
"Portrait d'une jeune femme". Une lithographie. Signée et numérotée 128/150 hors planche.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#479Pol MaraPeriod: 1920-1998
“La tatouée”. Een lithografie op zijde. Gesigneerd en gedateerd ‘86 binnen de plaat.
"La tatouée". Une lithographie sur soie. Signée et datée 86 dans la planche.No longer availableDim. 52 x 34 cmEstimate: € 120/180 -
#92John Ingram
“Le berger content”. Een gravure naar een werk van Teniers.
"Le berger content". Une gravure d'après une oeuvre de Teniers.No longer availableDim. 40 x 27,5 cmEstimate: € 40/60 -
#799Sidy. Hall Bury Strt. Bloomsby
Twee kaarten in lijst:- “A.D. 1828. End of the General Peace”. Een kaart van Sidy. Hall Bury Strt. Bloomsby uit 1830.- “Turcici Imperii Descriptio”. Een reproductie van een kaart van Abraham Ortelius.
Deux cartes encadrés:- “A.D. 1828. End of the General Peace”. Une carte de Sidy. Hall Bury Strt. Bloomsby, 1830.- “Turcici Imperii Descriptio”. Une reproduction d’une carte d’Abraham Ortelius.No longer availableDim. 35 x 52 cm & 41 x 51 cmEstimate: € 60/100 -
#482Bernard CharoyPeriod: °1931
“Portret van een jonge vrouw”. Een lithografie. Artiestenproef, gesigneerd en genummerd 13/25 buiten de plaat.
"Portrait d'une jeune femme". Une lithographie. Epreuve d'artiste, signée et numérotée 13/25 hors planche.No longer availableDim. 60 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#284Alfred Van NestePeriod: 1874-1969
‘Brugge’. Kleurenets. Gesigneerd.
"Bruges". Une eau-forte en couleurs. Signée.No longer availableDim. 53 x 65 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#722
Een gevarieerd lot kristal en glaswerk, grotendeels met verzilverde monturen.
Un lot d'objets en cristal et verre, certaines pièces avec montures argentées.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#288
Een paar bordjes van Berlijns porselein met classicistische voorstellingen. Onderaan gemerkt van de Königliche Porzellan Manufaktur.
Deux assiettes en porcelaine de Berlin avec des représentations classiques. Marque à la base: Königliche Porzellan Manufaktur.No longer availableDim. Ø 18,5 cmEstimate: € 60/100 -
#366
Een gebeeldhouwde notenhouten bureaustoel bekleed met beige fluweel. Tijdperk Victoria.
Chaise de bureau en noyer sculpté recouvert de velours beige. Epoque Victoria.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#518
Liggend leeuwtje van rood koper met groen patina. Mogelijk Perzische archeologische vondst.
Un petit lion couché en cuivre avec patine verte. Possiblement tpièce de fouille archéologique persane.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#14
Een kandelaar van Saksisch porselein met twee pastorale figuren (kleine letsels, H. 24 cm) en twee dito miniatuurvaasjes met een zittende en een staande mopshond (één hersteld aan de rand, H. 8 cm). Beide onderaan gemerkt. Einde XIXde eeuw.
Un candélabre en porcelaine de Saxe avec deux figures pastorales (quelques dégâts, hauteur 24 cm) et deux petits vases avec en décor un chien assis et un chien debout ( réparations). Portent une marque sous la base. Fin XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#248
Vier stuks mineralen.
Quatre minéraux.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#794
Een Louis Philippe koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, bestaande uit negen kopjes, elf ondertasjes, een koffiepot, een kom en een deksel van een suikerpot.
Un service à café Louis Philippe en porcelaine polychrome et dorure, comprenant neuf tasses, onze soucoupes, une cafetière, un plat et le couvercle du sucrier.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#242Aloïs Van RegemorterPeriod: Lier, 1895-1961
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"La lande". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 78,5 cmEstimate: € 100/150 -
#780
Een XIXe eeuws spinnewiel.
Rouet ancien. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 20/30 -
#304
Kleine koets met vier paarden en drie personages. Groepje van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
Un groupe en porcelaine de Saxe représentant un petit carrosse à quatre chevaux et trois personnages. Marque à la base.No longer availableDim. 31 cmEstimate: € 30/50 -
#290Ispahan
Een Perzisch figuraal tapijt van wol met voorstelling van een parkzicht en een hert op de voorgrond. Randslijtage.
Tapis persan figuratif en laine représentant un parc avec un cerf à l’avant-plan. Usures au bords.No longer availableDim. 203 x 126 cmEstimate: € 300/500 -
#463
Een lot Afrikaans houtsnijwerk, bestaande uit twee schalen met vruchten.
Un lot d'objets en bois sculpté africain, comprenant deux plats avec fruits.No longer availableEstimate: € 25/35