Similar lots by type
-
#4
Een lot van vijf oude gravures met zichten op Vlaamse steden en een marine.
Cinq gravures anciennes aux vues de villes flamandes et une marine.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#562Tia PeltzPeriod: 1923 - 1999
“Vrouwenfiguur met kind”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Femme et enfant”. Gouache sur papier. Signée.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 300/500 -
#699Hilde Hendrickx
“Stilleven”. Pastel op bruin papier. Gesigneerd.
“Nature morte”. Pastel sur papier brun. Signé.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 40/50 -
#588Sandra Jayat
“Rayonnement de fleurs”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 2000 op de verso
“Rayonnement de fleurs “. Aquarelle sur papier. Signée et datée 2000 au verso.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 180/240 -
#384
Een reproductie van een landschap van Van Ostade (16 x 26 cm) en een reproductie van een Japanse prent (18 x 26 cm).
Reproduction d’un paysage par Van Ostade (16 x 26 cm) et une reproduction d’une estampe japonaise (18 x 26 cm).No longer availableEstimate: € 25/40 -
#644Ferucci
“Geestelijke”. Houtskool op papier. Draagt handtekenig.
“Religieux”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 20/30 -
#734Mirao
“Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#742Van de Vijver
“De Gedichtjes Drive-In”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1983 en genummerd 1/14 buiten de plaat.
“De Gedichtjes Drive-In”. Lithographie. Signée, datée 1983 et numérotée 1/14 hors planche.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 25/35 -
#605
“Straatzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue sur la rue”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 48 x 32 cmEstimate: € 40/60 -
#586Corneille
“Hommage aan Van Gogh”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd en gedateerd ‘89.
“Hommage à Van Gogh”. Une lithographie épreuve d’artiste. Signée et datée ‘89.No longer availableDim. 64 x 48 cmEstimate: € 300/360 -
#610Theo De Cooremeter
Twee aquarellen en een ets. Allen gesigneerd.
Deux aquarelles et une eau forte. Signées.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#719Ion Atanasiu DelamarePeriod: 1955 - 2015
“Ritual” & “Umbre”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1992. En een grotere aquarel (30 x 21 cm) gedateerd 1992.
“Ritual” et “Umbre”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 1992. Ainsi qu’une aquarelle plus grande (30 x 21 cm) datée 1992.No longer availableDim. 19 x 30 & 20 x 30 cmEstimate: € 200/240 -
#729Foujita
“Personages in een interieur”. Litho door Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Gesigneerd in de plaat.
“Personnages dans un intérieur”. Litho par Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Signée dans la planche.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 100/120 -
#9
“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Vier prenten met betrekking tot Franse veldslagen onder Napoleon.
“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Quatre estampes concernant les batailles françaises sous Napoléon I.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#754Foujita
“Personages in een interieur”. Litho door Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Gesigneerd in de plaat.
“Personnages dans un intérieur”. Litho par Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Signée dans la planche.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 60/100 -
#596Dordevic MiodragPeriod: °1936
“Compositie”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Composition”. Technique mixte sur carton. Signée.No longer availableDim. 31,5 x 31,5 cmEstimate: € 180/240 -
#601Yaacov Agam
“Compositie”. Een zeefdruk. Israelische school. Gesigneerd en gnummerd 88/180.
“Composition”. Une sérigraphie. Ecole israélite. Signée et numérotée 88/180.No longer availableDim. 73 x 73 cmEstimate: € 400/450 -
#597Stanislas WarniePeriod: 1879 - 1958
“Herderin met schapen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Bergère et moutons”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 220/260 -
#587
“Havenzicht”. Houtskool op papier. Gesigneerd: Hauptmann.
“Vue sur le port”. Fusain sur papier. Signé Hauptmann.No longer availableDim. 37 x 58 cmEstimate: € 60/80 -
#584Tia PeltzPeriod: 1923 - 1999
“Bange vrouwen”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Femmes effrayées”. Huile sur papier. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 300/500 -
#593
“Moderne compositie”. Acryl op papier. Gesigneerd. Met toeschrijving aan Gerhard Hoeme.
“Composition moderne”. Acrylique sur papier. Signée. Attribution à Gerhard Hoeme.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#712M. Cockx
“Groentenverkoper”. Aquarel. Gesigneerd.
“Vendeur de légumes”. Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 40/50 -
#609
“Damesportret”. houtskool op papier. Draagt handtekening. Toegeschreven aan Marie Laurencin.
“Portait de femme”. Fusain sur papier. Signé. Attribué à Marie Laurencin.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#714Jan Wouters
“Hooischoven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1991.
“Meules de foin”. Aquarelle. Signée et datée 1991.No longer availableDim. 35 x 48 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#235
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,20 ct et saphirs ayant un poids total de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 450/550 -
#32Dirk Baksteen
“Herfstregens”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 40/75 buiten de plaat.
“Pluies d’automne”. Eau-forte. Signée et numérotée 40/75 hors planche.No longer availableDim. 18,5 x 24,5 cmEstimate: € 40/60 -
#661
Een boeddhahoofd van gesculpteerd natuursteen.
Une tête de Bouddha en pierre naturelle taillée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#663
Een schenkkan van meerkleurig aardewerk. Jaipur, India. Onderaan gemerkt en gedateerd 11/07/1997. Schade aan de onderkant.
Une carafe en faïence polychrome. Jaipur, Inde. Marque et date en dessous 11/07/1997. Dégât à la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/70 -
#626
Een tweeledig hoekmeubel met onderaan twee paneeldeuren en een lade en twee gevitreerde deuren in het opzet. (Eén zonder glas).
Une encoignure à deux corps, en dessous deux portes et un tiroir, au dessus deux portes vitrées dont une sans verre.No longer availableDim. h: 218 cmEstimate: € 200/300 -
Een tuinstel van witgepatineerd ijzer, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
No longer availableDim. 230 x 170 cmEstimate: € 200/300 -
#283
“Kindje in winterkleding” & “Jongen met pet”. Twee beeldjes van donkergepatineerd brons, waarvan het eerste op een zwart marmeren sokkel.
“Petit enfant aux vêtements d’hiver” et “Garçon à la caquette”. Deux statuettes en bronze à patine foncée dont la première sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 21,5 & 23 cmEstimate: € 80/120 -
#775
Een armstoel van gesculpteerd mahoniehout. Oorspronkelijke bekleding. Lodewijk XV-inspiratie, tijdperk Louis-Philippe.
Fauteuil en acajou sculpté. Revêtement d’origine. D’inspiration Louis XV, d’époque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#405Lancôme
“Trésor”. Een parfum van 15 ml.
“Trésor”. Un parfum de 15 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#99Verly (?)
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#11
Een lot koper en brons, bestaande uit twee lantaarns (waarvan één zwaar beschadigd), een ciborie, een koehoorn, gedragen door een kindje, een geëmailleerd bord, een vaatje met kraantje, enz.
Lot d’objets en cuivre et en bronze comprenant deux lanternes (dont une abîmée), un ciboire, une corne de vache portée par une statuette d’un enfant, une assiette émaillée, un petit fût au robinet etc.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#516
Een paar fauteuils en cabriolet van gesculpteerd notenhout met bekleding van blauw fluweel. Beide met voetenbankje met afwijkende bekleding.
Deux fauteuils cabriolets en noyer sculpté avec revêtement en velours bleu. Comprenant également deux repose pieds avec revêtement différent.No longer availableEstimate: € 120/200