Similar lots by type
-
#596Dordevic MiodragPeriod: °1936“Compositie”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Composition”. Technique mixte sur carton. Signée.No longer availableDim. 31,5 x 31,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#712M. Cockx“Groentenverkoper”. Aquarel. Gesigneerd.
“Vendeur de légumes”. Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#719Ion Atanasiu DelamarePeriod: 1955 - 2015“Ritual” & “Umbre”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1992. En een grotere aquarel (30 x 21 cm) gedateerd 1992.
“Ritual” et “Umbre”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 1992. Ainsi qu’une aquarelle plus grande (30 x 21 cm) datée 1992.No longer availableDim. 19 x 30 & 20 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#587“Havenzicht”. Houtskool op papier. Gesigneerd: Hauptmann.
“Vue sur le port”. Fusain sur papier. Signé Hauptmann.No longer availableDim. 37 x 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#699Hilde Hendrickx“Stilleven”. Pastel op bruin papier. Gesigneerd.
“Nature morte”. Pastel sur papier brun. Signé.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 40 / 50 -
#9“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Vier prenten met betrekking tot Franse veldslagen onder Napoleon.
“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Quatre estampes concernant les batailles françaises sous Napoléon I.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#601Yaacov Agam“Compositie”. Een zeefdruk. Israelische school. Gesigneerd en gnummerd 88/180.
“Composition”. Une sérigraphie. Ecole israélite. Signée et numérotée 88/180.No longer availableDim. 73 x 73 cmEstimate: € 400 / 450 -
#754Foujita“Personages in een interieur”. Litho door Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Gesigneerd in de plaat.
“Personnages dans un intérieur”. Litho par Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Signée dans la planche.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#384Een reproductie van een landschap van Van Ostade (16 x 26 cm) en een reproductie van een Japanse prent (18 x 26 cm).
Reproduction d’un paysage par Van Ostade (16 x 26 cm) et une reproduction d’une estampe japonaise (18 x 26 cm).No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#605“Straatzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue sur la rue”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 48 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#610Theo De CooremeterTwee aquarellen en een ets. Allen gesigneerd.
Deux aquarelles et une eau forte. Signées.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#593“Moderne compositie”. Acryl op papier. Gesigneerd. Met toeschrijving aan Gerhard Hoeme.
“Composition moderne”. Acrylique sur papier. Signée. Attribution à Gerhard Hoeme.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#584Tia PeltzPeriod: 1923 - 1999“Bange vrouwen”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Femmes effrayées”. Huile sur papier. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 300 / 500 -
#562Tia PeltzPeriod: 1923 - 1999“Vrouwenfiguur met kind”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Femme et enfant”. Gouache sur papier. Signée.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 300 / 500 -
#4Een lot van vijf oude gravures met zichten op Vlaamse steden en een marine.
Cinq gravures anciennes aux vues de villes flamandes et une marine.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#742Van de Vijver“De Gedichtjes Drive-In”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1983 en genummerd 1/14 buiten de plaat.
“De Gedichtjes Drive-In”. Lithographie. Signée, datée 1983 et numérotée 1/14 hors planche.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#714Jan Wouters“Hooischoven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1991.
“Meules de foin”. Aquarelle. Signée et datée 1991.No longer availableDim. 35 x 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#729Foujita“Personages in een interieur”. Litho door Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Gesigneerd in de plaat.
“Personnages dans un intérieur”. Litho par Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Signée dans la planche.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#609“Damesportret”. houtskool op papier. Draagt handtekening. Toegeschreven aan Marie Laurencin.
“Portait de femme”. Fusain sur papier. Signé. Attribué à Marie Laurencin.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#586Corneille“Hommage aan Van Gogh”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd en gedateerd ‘89.
“Hommage à Van Gogh”. Une lithographie épreuve d’artiste. Signée et datée ‘89.No longer availableDim. 64 x 48 cmEstimate: € 300 / 360 -
#588Sandra Jayat“Rayonnement de fleurs”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 2000 op de verso
“Rayonnement de fleurs “. Aquarelle sur papier. Signée et datée 2000 au verso.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 180 / 240 -
#644Ferucci“Geestelijke”. Houtskool op papier. Draagt handtekenig.
“Religieux”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#734Mirao“Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#597Stanislas WarniePeriod: 1879 - 1958“Herderin met schapen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Bergère et moutons”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 220 / 260
Other lots in this auction
-
#760Een serie van 5 eikenhouten renaissancestoelen bekleed met leder en voorzien van grote koperen siernagels. XIXde eeuw.
Suite de cinq chaises de style Renaissance en chêne. Revêtement en cuir orné de grands clous en cuivre. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#612Coloma Instituut MechelenEen lange bierfluit in muurhouder.
Longue flûte à bière au support mural.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#657Een paar Guan Yins van gesculpteerd roze en groen jade.
Deux sculptures en jade rose et vert Guan Yin.No longer availableDim. h: 22 & 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#311Twee oude parasols van wit en zwart kant een paar zwarte veren en een zijden stola met borduurwerk.
Deux ombrelles en dentelle blanche et noire.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#355Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en parelmoer.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,80 ct et perles.No longer availableDim. 13,61 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#269L. Schuermans“Zicht op Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La Tour Saint-Rombaut à Malines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#149F. Brandel“Gevecht met buffels en een leeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1898.
“Combat de buffles et d’un lion”. Huile sur toile. Signée et datée 1898.No longer availableDim. 78 x 113 cmEstimate: € 200 / 240 -
#40Een gegraveerde zilveren sigaretten doos. Gemerkt A.K.
Boîte à cigarettes en argent gravé. Poinçon A.K.No longer availableDim. 150,30 gEstimate: € 100 / 150 -
#210Een eetkamer van gesculpteerd eikenhout, bestaande uit een groot buffet met vier paneeldeuren en drie laden onderaan, bovenkast met schuine zijden, geflankeerd met twee zuilen. Verder een vitrinekast met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden en een verlengbare eettafel met vier stoelen en twee armstoelen.
Une salle à manger en chêne sculpté comprenant un buffet ouvrant à quatre portes et à trois tiroirs, le dessus au pans coupés et avec deux colonnes. Une vitrine avec deux portes et trois tiroirs et une table étirable avec quatre chaises et deux fauteuils.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#522Schäffenacker, Ulm“Twee paarden”. Tegel van aardewerk. Achteraan gemerkt en vooraan gesigneerd.
“Deux chevaux”. Carreau en faïence. Marque au verso et signature.No longer availableDim. 48 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#635Een gefineerde semainière in Lodewijk XV-stijl met bronsbeslag en een roze marmeren blad.
Semainier en bois de placage de style Louis XV, orné de bronzes et à tablette de marbre rose.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 200 / 240 -
#89“Winters dorpszicht”. Olieverf op paneel.
“Village sous la neige”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 59 x 79 cmEstimate: € 40 / 50

