Other lots by Van Neste
#479Pol MaraPeriod: 1920-1998“La tatouée”. Een lithografie op zijde. Gesigneerd en gedateerd ‘86 binnen de plaat.
"La tatouée". Une lithographie sur soie. Signée et datée 86 dans la planche.No longer availableDim. 52 x 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#362“Colin Maillard”. Een oude lithografie naar een werk van Arturo Rietti. Uitgegeven te Londen in 1897.
#92John Ingram“Le berger content”. Een gravure naar een werk van Teniers.
#502Bernard CharoyPeriod: °1931“Nicole”. Een lithografie. Artiestenproef op 25 exemplaren. Gesigneerd buiten de plaat.
#482Bernard CharoyPeriod: °1931“Portret van een jonge vrouw”. Een lithografie. Artiestenproef, gesigneerd en genummerd 13/25 buiten de plaat.
#342Juliaan Severin“Zicht op de markt te DIest”. Een ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 54/150.
#799Sidy. Hall Bury Strt. BloomsbyTwee kaarten in lijst:- “A.D. 1828. End of the General Peace”. Een kaart van Sidy. Hall Bury Strt. Bloomsby uit 1830.- “Turcici Imperii Descriptio”. Een reproductie van een kaart van Abraham Ortelius.
Deux cartes encadrés:- “A.D. 1828. End of the General Peace”. Une carte de Sidy. Hall Bury Strt. Bloomsby, 1830.- “Turcici Imperii Descriptio”. Une reproduction d’une carte d’Abraham Ortelius.No longer availableDim. 35 x 52 cm & 41 x 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#62“Kiekeboe - Eindelijk grappig”. Een ingekaderde affiche voor een komedie-avond te Turnhout naar aanleiding van het dertigjarig bestaan van Kiekeboe in 2007.
"Kiekeboe - Eindelijk grappig". Une affiche encadrée en honneur d'une soirée comédie à Turnhout à l'occasion de l'anniversaire trentenaire de Kiekeboe en 2007.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 40 / 50
#708GoebelEen lot meerkleurig porselein uit de reeks van M. I. Hummel, bestaande uit zes kleine sierbordjes, waarbij vier in het originele doosje, een sierstukje en een belletje. Het laatste eveneens in doos.
Un lot d'objets en porcelaine polychrome venant d'une série de M.I. Hummel, comprenant six petites assiettes de décoration, dont quatre dans leur emballage d'origine, une petite pièce de décoration et une sonnette, celle-ci également dans sa boite d'origine.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#723Een achthoekige schotel van Imariporselein.
#19Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten van meerkleurig porselein.
#191Een zilveren bestek, bestaande uit 26 vorken en 26 lepels en 10 koffielepels. Belgische keuren A2 800 ‰. 1869-1942. In originele doos.
Un couvert en argent, comprenant 26 fourchettes, 26 cuillères et 10 cuillères à café. Poinçons belges A2 800 ‰ . 1869-1942. Dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. 2706,35 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#546Indo-HamadanEen wollen Oosterse loper. Handgeknoopt.
Un couloir d'Orient en laine, noué main.No longer availableDim. 305 x 78 cmEstimate: € 100 / 120 -
#250Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en een centrale saffier van ± 0,30 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct et d’un saphir central de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 6,44 gEstimate: € 900 / 1000 -
#538Een bord van Chinees porselein met famille rose decor van bloeiende theerozen in een vaas. Bloemen en strikken op de vleugel. Tijdperk Qianlong.
Une assiette chinoise en porcelaine famille rose, décor de fleurs à thé sur le plat, noeuds et fleurs sur l’aile. Epoque Qianlong.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 100 / 160 -
#340Twee kleine handgeknoopte wollen karpetten.
#196Een paar levensgrote zittende stenen leeuwen.
#119Frans SlagerPeriod: 1876-1953“Plattelandszicht met sloot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue sur la campagne". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#437Een lot handbeschilderd glas, bestaande uit een vaasje gesigneerd Soudan en een lampenkapje met glazen pegeltjes met een hoeve in het decor.
Deux objets en verre peint à la main, comprenant un vase signé Soudan et un abat-jour avec une ferme en décor et pendentifs en verre.No longer availableDim. h: 16 & 13 cmEstimate: € 50 / 60