Other lots by Van Neste
Similar lots by type
-
#306
“Kiekeboe - Eindelijk grappig”. Een ingekaderde affiche voor een komedie-avond te Turnhout naar aanleiding van het dertigjarig bestaan van Kiekeboe in 2007.
"Kiekeboe - Eindelijk grappig". Une affiche encadrée en honneur d'une soirée comédie à Turnhout à l'occasion de l'anniversaire trentenaire de Kiekeboe en 2007.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 38 cmEstimate: € 40/50 -
#302
“Haemispherum...”. Een serie van vijf gravures, met de hand ingekleurd en één afwijkende door Valk en Schenk te Amsterdam. Heruitgave van de hemelkaarten van Andreas Cellarius, oospronkelijk uitgegeven door jansenius in 1660.
”Haemispherum”. Une série de cinq eaux-fortes, mises en couleurs à la main, une est légèrement différente et par Valk et Schenk à Amsterdam.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 43 x 51 cmEstimate: € 40/60 -
#186
Een lot boeken:- “Anvers monumental et pittoresque”. Victor Lagye.- “30 populaire Antwerpse figuren naar tekeningen van Karel Moers”. Twee dezelfde reeksen met litho’s en een bedeleidende bundel met teksten. - “La gravure sur bois moderne de l’occident”. Roger Avermaete. Parijs, 1928.- “Mas et bastides de Provence”. Henri Algoud. Marseille, 1927.
Un lot de livres:- “Anvers monumental et pittoresque”. Victor Lagye.- “30 populaire Antwerpse figuren naar tekeningen van Karel Moers”. Deux séries identiques avec des lithographies et un livret d’introduction.- “La gravure sur bois moderne de l’occident”. Roger Avermaete. Paris, 1928.- “Mas et bastides de Provence”. Henri Algoud. Marseille, 1927.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 30/50 -
#376De Bas
“Bosweggetje”. Een ets. Artiestenproef, gesigneerd buiten de plaat.
“Petit chemin forestier”. Une épreuve d’artiste, signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 26 cmEstimate: € 20/30 -
#303
‘Char d’Anvers ou d’Albert et d’Isabelle. 21 juillet 1856’.
Een Chromolitho uit de XIX de eeuw
”Char d’Anvers ou d’Albert et de Isabelle. 21 juillet 1856”. Une lithographie chromo du XIXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. 32,5 x 50,5 cmEstimate: € 60/100 -
#374
“Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd, met droogstempel gemerkt en genummerd 84/100 buiten de plaat. In de plaat: C. 1917.
“Bruges”. Une eau-forte en couleurs. Signée, avec cachet et numérotée 84/100 hors planche. Dans la planche: C. 1917.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 31 cmEstimate: € 20/30 -
#240Joseph Van Hoof
“Boerenkar in een landschap”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Chariot dans un paysage”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 24 x 30,5 cmEstimate: € 30/50 -
#387Felix GogoPeriod: 1872 - 1953
“Kerkinterieur”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Intérieur d’église”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 38 cmEstimate: € 30/50 -
#309Juliaan Severin
“Zicht op de markt te DIest”. Een ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 54/150.
"Vue sur le marché à Diest". Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 54/150.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 38,5 cmEstimate: € 20/25 -
#327Tino Lintelo
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 615/1000 en gedateerd ‘91.
“Composition”. Lithographie. Signée et numérotée 615/1000. Datée ‘91.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 35,5 x 50,5 cmEstimate: € 50/80 -
#283
Drie reproducties naar Rembrandt, Baksteen en Cooper.
Trois reproductions d’après Rembrandt, Baksteen et Cooper.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50/80 -
#388Victor
“Moeder en zoon”. Een houtsnede. Artiestenproef, gesigneerd buiten de plaat.
“Mère et fils”. Gravure sur bois. Epreuve d’artiste signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 110.00 €Dim. 30 x 37 cmEstimate: € 40/50 -
#132
Kleine bolle vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Kleine schilfer aan de bovenrand.
Petit vase sphérique en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Eclats minusculules au bord supérieur.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. Ø 14 cmEstimate: € 120/140 -
#389
“Mannenportret”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1933 buiten de plaat.
“Portrait d’homme”. Eau-forte. Signée et datée 1933 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 30 x 22,5 cmEstimate: € 20/25 -
#330Albert Saverys
“Winterlandschap aan de Leie”. Kleurenlitho door Hebbelinck. Genummerd 326/350 buiten de plaat.
“La Lys en hiver”. Litho en couleurs par Hebbelinck. Numérotée 326/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 62 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#114Teo
“Meisje en jongen”. Twee houten beelden. Gesigneerd.
“Fille et garçon”. Deux sculptures en bois. Signées.No longer availableOnline onlyDim. H 70 en 44 cmEstimate: € 60/100 -
#311
“Zicht op Mechelen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1955.
“Vue sur Malines”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1955.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 59 x 47 cmEstimate: € 40/60 -
#94
Een paar messingen kandelaars. XIXe eeuw.
Deux chandeliers en laiton. XIXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 25/30 -
#366
“Karl Brulov” en “French Drawings. 18th Century”. Twee kunstmappen. Ed. Aurora, Leningrad.
“Karl Brulov” et “French Drawings. 18th Century”. Deux portefolios d’art. Ed. Aurora, Léningrad.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#147
Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
Rumtopf en faïence brune. Barvaux.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 30/40 -
#135
Een vaas van Imariporselein.
Vase en porcelaine d’Imari.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#146
Lampenvoet op basis van een struisvogelei met verzilverd metalen montuur. Met kap.
Pied de lampe en forme d’autruche avec monture en argent. Avec abat-jour.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. H. 43 cmEstimate: € 60/100 -
#3
Een vaas van Imariporselein.
Vase en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 30/35 -
#162
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
Un service à café et thé en argent sur plateau.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 50/80 -
#271G. Springael
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1888. Kleine beschadigingen.
”Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1888. Petits dégâts.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 53 cmEstimate: € 40/60 -
#260P. Van der Essen
“Herderin met schapen”. Potlood. Gesigneerd. Naar Huet.
”Bergère et son troupeau de moutons”. Crayon. Signé. D’après Huet.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 24 cmEstimate: € 60/80 -
#383Mary KennisPeriod: 1899 - 1965
“Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 30 x 45 cmEstimate: € 80/100