Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Brugghe”. Een bronzen buste op voetstuk van rood marmer.
“Brugghe”. Een bronzen buste op voetstuk van rood marmer.
Gustave Pickery
Period: 1862 - 1921

“Brugghe”. Een bronzen buste op voetstuk van rood marmer.

”Bruges”. Un buste en bronze sur socle en marbre rouge.
Dim. h: 42 cm
SKU: 1505180123.
Categories: Beeld, Brons, Marmer.
Auction day: 15 May 2018 19:00
Catalogue #123
Estimate: € 240 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #571

    Een paar bronzen consoles, versierd met olifantenkoppen.

    Paire de consoles en bronze décorées de têtes d’éléphants.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #63

    Een beeldje van zamak met voorstelling van een jongentje.

    Statuette en régule représentant un petit garçon.
    No longer available
    Dim. H: 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #218

    Een XVIIIe eeuwse beeldenconsole van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout, versierd met een rondboog. Het binnenwerk roterend met drie verschillende nissen.

    Console à statues en bois sculpté et polychromé décorée d’un arc. Trois niches à intérieur tournant. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #602

    Een knielende terracotta krijger met los hoofd. Restauraties.

    Guerrier agenouillé en terre cuite. Tête amovible. Restaurations.
    No longer available
    Dim. h: 181 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #587
    Chartier F.

    Een schouwpendule van zwart en groen marmer met een geëmailleerde wijzerplaat achter glas. Eind XIXe eeuw. Sleutel en slinger manco.

    Pendule de cheminée en marbre vert et noir à cadran émaillé sous verre. Fin du XIXe siècle. Clé et balancier manquent.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #618

    Een Franse schouwpendule van zwart marmer met gegraveerde versieringen en vlakken van beige marmer. De geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Eind XIXe eeuw. Sleutel, slinger en voorste glas manco.

    Pendule de cheminée française en marbre noir aux décorations gravées et aux parties en marbre beige. Cadran émaillé aux chiffres romains. Fin du XIXe siècle. Clé, balancier et verre d’horloge manquent.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #128

    “De slangenbezweerder”. Een bronzen beeldje naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.

    “Le charmeur de serpents”. Sculpture en bronze d’après un oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 170 / 200
  • #178

    “Dame in uniform” et “Dame met parasol”. Een paar bronzen beeldjes met ivoren hoofdjes en handjes en op onyxen voetstukken.

    “Femme en uniforme” et “Femme à l’ombrelle”. Paire de statuettes en bronze aux têtes et mains en ivoire et sur bases en onyx.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #650

    Een Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout met een roze marmeren blad.

    Un socle chinois en bois dur sculpté, tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #213

    “Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.

    ”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.
    No longer available
    Dim. h: 135 cm
    Estimate: € 4800 / 5200
  • #597

    Een bronzen voorstelling van de God Ganesha.

    Une représentation en bronze du Dieu Ganesh.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #202

    “Stier”. Een beeld van brons op arduinen voetstuk. In de sokkel gesigneerd ‘B.C. Zheng”.

    ”Taureau”. Une statue en bronze sur un socle en pierre de taille. signature au socle: ‘B.C.Zheng’.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #583
    De Potter

    “Gezin”. Een aardewerken beeld met druipglazuur. Gesigneerd.

    “Famille”. Statuette en faïence à glaçure coulée. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 117 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #239

    Een paar bronzen plaquettes met art nouveau vrouwenprofielen in reliëf naar ontwerpen van Alphonse Mucha.

    Une paire de plaquettes en bronze aux profils de femmes en relief d’après Alphonse Mucha.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 9 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #476

    Een bronzen salontafel met een rond onyxen blad, versierd met kristallen steentjes.

    Table de salon en bronze à tablette ronde en onyx. Décor aux petits cristaux.
    No longer available
    Dim. Ø: 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #605

    Een mahoniehouten console met wit marmeren blad. Tijdperk Louis Philippe. Letsels.

    Console en acajou sculpté à tablette en marbre blanc. Epoque Louis-Philippe. Dégâts.
    No longer available
    Dim. 92 x 130 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #657

    Een lot van drie Nigeriaanse vruchtbaarheidspopjes.

    Un lot d’une série de trois poupées de fertilité du Niger.
    No longer available
    Dim. h: 27 - 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #157

    Een gepatineerd bronzen schemerlamp met een kap van meerkleurig glas in lood in de geest van Tiffany.

    Un lampadaire en bronze patiné avec un abat jour en verre polychrome et plomb, dans l’esprit Tiffany.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #563
    Michel Hereman

    “Post-apocalyptisch wezen”. Een aardewerken beeld met glazen ogen. Gemonogrammeerd.

    “Etre post-apocalyptique”. Une statue en faïence aux yeux en verre. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #598

    Een schouwpendule van zwart marmer met gegraveerde versieringen en details van groen marmer. We voegen er twee gelijkaardig gedecoreerde cassolettes aan toe. Eind XIXe eeuw. Met slinger, maar zonder sleutel.

    Pendule de cheminée en marbre noir aux décoration gravées eet aux détails en marbre vert. Nous ajoutons deux cassolettes assorties. Fin du XIXe siècle. Avec balancier mais sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #554

    “Compositie”. Olieverf op linnen. Draagt een handtekening ‘Malard’.

    “Composition”. Huile sur lin. Porte une signature ‘Malard’.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #181

    Een paar cassolettes van wit marmer en verguld brons in Lodewijk XVI-stijl, versierd met zwanenhalzen en bloemenguirlandes.

    Paire de cassolettes en marbre blanc et bronze doré de style Louis XVI, décorées de cols de cygnes et de guirlandes de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 900 / 1000
  • #163

    “Polospeler”. Een bronzen reliëf in art decostijl.

    “Joueur de polo”. Relief en bronze de style art déco.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #197
    Luc Verschueren

    “Gekleed in dit ego”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd en gedateerd ‘89. Uniek exemplaar. Met certificaat.

    “Revêtu de cet ego”. Une statue en bronze patiné brun sur un socle en marbre noir. Signée et datée ‘89. Exemplaire unique. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 800 / 1000

Other lots in this auction

  • #384

    Een paar appliques van verguld brons met elk één lichtpunt, gedragen door een putto.

    Une paire d’appliques en bronze doré à un point lumineux chaque, portées par un putto.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #484

    “L’Illustration”. Een lot van tien gebundelde jaaruitgaven van 1890 tot en met 1899, telkens in twee delen. 1893 deel I & 1894 deel II ontbreken. 18 stuks.

    ”L’Illustration”. Un lot de dix annuaires de 1890 à 1899, chaque fois en deux parties. Il manque les suivants: 1893 partie I et 1894 partie 88. 18 pièces.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #326

    Een boekenkastje met drie legplanken.

    Petit bibliothèque à trois tablettes.
    No longer available
    Dim. 101 x 79 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #361

    Een bronzen luchtertje met drie lichtpunten en bovenaan getooid met een vergulde arend.

    Un petit lustre à trois points lumineux, surmonté d’un aigle argenté.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #301

    Een ovaal hoogreliëf van meerkleurig porselein met een classicistische voorstelling.

    Un relief en hauteur ovale en porcelaine polychrome avec une représentation classique.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #129
    Frans Van Leemputten

    “Op de oevers van de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Sur les rives de l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 38,5 cm x 55,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #453

    Een Perzisch vaasje van koper, versierd met een gegraveerd en deels zwartgelakt decor.

    Petit vase persan en cuivre gravé et partiellement noirci.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #49

    “A chart describing the Coast of Great Britain and Ireland to the Straits of Gibraltar and the Mediterranean Sea, 1750”.

    “A chart describing the Coast of Great Britain and Ireland to the Straits of Gibraltar and the Mediterranean Sea, 1750”.
    No longer available
    Dim. 48 x 58 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #363

    Een messingen wandlicht met drie lampen in de vorm van jachthoorns. Achteraan een lintenmotief.

    Une lampe murale en laiton à trois lampes en forme de cornes de chasse. Motif aux rubans à l’arrière.
    No longer available
    Dim. H.82 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #698

    Een paar verchroomde lampen in de vorm van stijgbeugels en met lederen onderste rand.

    Une paire de lampes chromés en forme d’étriers avec le rebord du dessous en cuire.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #48
    The Walt Disney Company

    Een telefoon van meerkleurig kunststof met een voorstelling van Mickey Mouse.

    Téléphone en plastique polychrome représentant Mickey Mouse.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #236

    Een bureau van zwartgelakt hout met imitatieschildpad en verguld bronsbeslag in de stijl van Boulle.

    Bureau en bois laqué noir et en imitation d’écaille dans le style de Boulle. Montures en bronze doré.
    No longer available
    Dim. 153 x 57 cm
    Estimate: € 420 / 480
View all auction items ›

Veiling van 15 & 16 mei 2018

De veiling is volledig - 805 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls beschikbaar op de downloads pagina.

15 May 2018 19:00
16 May 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 May 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More