#453
#707
Een hardhouten wandelstok in bamboe-imitatie.
#604
Een oude amfoor in smeedijzeren staander. Schade aan de rand.
#5
Vier verschillende zakhorloges waaronder één Roskopf.
#663
Een Chinees glazen snuffbottle met een handgeschilderd decor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.
#662Harry Elliot
“Stilleven met appelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux pommes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#150
Een 18 karaats geel gouden in elkaar geweven schakelarmband.
#320
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,41 gEstimate: € 300 / 400 -
#543
“Chinese wijze met staf”. Een beeld van meerkleurig porselein.
”Sage chinois avec son bâton”. Une statue en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 270 / 320 -
#771
Een sigarenvorm “Perlu-Vorm”.
#296
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een centraal motief.
#176
Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.No longer availableDim. 124 x 169 x 50 cmEstimate: € 400 / 500