Similar lots by type
-
#141Achille LeysPeriod: 1873-
“Oude vrouw”. Een bronzen beeldje op arduinen voetstuk.
"Vieille dame". Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#572
Een bronzen luchter met acht lichtpunten, versierd met gebladerte.
Lustre en bronze à huit lumières, orné de feuillages.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 180/220 -
#221
“De druivenoogst”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren voetstuk.
"La récolte de raisins". Une statue en bronze sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/100 -
#184
Een schemerlamp van verguld brons en albast, gedragen door drie classicistische vrouwen. Op rond bijhorend tafeltje.
Lampadaire en bronze doré et albâtre porté par trois femmes classiques. Sur sellette ronde assortie.No longer availableDim. 86 & 58 cmEstimate: € 200/240 -
#318
Een bronzen kandelaar met vijf lichtpunten, origineel als onderdeel van een driedelig klokstel.
Un candélabre à cinq points lumineux, d'origine faisant partie d'une garniture de cheminée.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 50/80 -
#283
“L’été” en “L’hiver”. Twee damesbustes van bruingepatineerd zamak.
"L'été" & "L'hiver". Deux bustes féminins en régule sur socles en marbre.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60/80 -
#204
Een Romeinse mannentorso van composiet op een arduinen sokkel.
Torse d’un guerrier romain en composite sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 1500/1700 -
#247
Een art nouveau damesbuste van bruingepatineerd zamak op marmeren sokkel. Naar een werk van Foretay.
Un buste féminin art nouveau en régule sur socle en marbre. D'après une oeuvre de Foretay.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100/120 -
#281
“La danse”. Twee beeldjes van bruingepatineerd zamak op houten sokkels.
"La danse". Deux statues en régule sur socles en bois.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100/120 -
#27
Een dienaar van deels gepolychromeerd brons.
Un serviteur en bronze.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/200° -
#478
Een koperen vaasje met een gegraveerd decor van mythologische wezens.
Un petit vase en cuivre avec un décor gravé de personnages mythiques.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 50/70 -
#241
“L’été” & “L’hiver”. Twee damesbustes van bruingepatineerd zamak op marmeren sokkels.
"L'été" & "L'hiver". Deux bustes féminins en régule sur socles en marbre.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120/200 -
#511
Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Boyo, Congo.
Une sculpture en bois d'un ancêtre. Boyo, Congo.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 100/120 -
#167
Een paar bronzen kandelaars in art decostijl met telkens vier lichtpunten, gedragen door een knielende vrouw.
Une paire de candélabres style art déco a quatre points lumineux, portées par une femme agenouillée.No longer availableDim. H: 33,5 cmEstimate: € 120/200 -
#495
Een reeks van drie ovale tafeltjes van goudgepatineerd koper met marmeren blad.
Une série de trois petites tables ovales en cuivre doré, tablettes en marbre.No longer availableDim. b: 41 - 61 cmEstimate: € 80/120 -
#298
Verguld/verzilverd metalen figuur van een bloemenmeisje met gezicht in ivoor op een zwart marmeren voet.
Une figure en métal argenté et doré d'une jeune fille avec des fleurs, le visage en ivoire et un socle en marbre noir.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 120/200 -
#211
Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.
Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 1000/1200 -
#28
Een lotje brons, bestaande uit twee verzilverde fazanten, twee mannekes pis , verkleed als Napoleon, een klein Manneke Pis en een saterhoofd.
Un lot d'objets en bronze, comprenant deux faisans, deux Mannekes Pis déguisés en Napoléon, un petit Manneke Pis et une tête de satire.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#121
Een lampvoet van donkergepatineerd brons met een classicistische scène van twee dames en een kap van glas in lood.
Un pied de lampe en bronze patiné brun avec une scène classique de deux dames. L'abat jour est en verre et plomb.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 200/300 -
#203Charles AnfriePeriod: 1833 - 1905
“Straatjongen”. Een beeld van goudgepatineerd brons.
“Garçon de la rue”. Sculpture en bronze à patine dorée.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 350/500 -
#580
“Portrait de Madame la Comtesse de Barry”. Een beeld van steengoed met een bruingepatineerde koperen buitenlaag.
“Portrait de Madame la Comtesse de Barry”. Sculpture en grès à patine cuivre.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 200/240 -
#446
Een rond Chinees sokkeltje van gesculpteerd hardhout met roze marmeren blad.
Un petit socle chinois en bois sculpté à tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#346
Een eikenhouten bijzettafel in Louis Phlippestijl meet voluutpoten.
Une table d'appoint en chêne, style Louis Philippe aux pieds volutes.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#729
“Paarden”. Litho naar Salvador Dali. Gesigneerd buiten de plaat.
"Chevaux". Une lithographie d'après Salvador Dali. Signée hors planche.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 120/180 -
#162Leon LommaertPeriod: 1904-1978
“Jachtstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au gibier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100/150 -
#126
Een art nouveau buffet met opzet van gebeeldhouwd eikenhout. Bovenaan étagère, onderaan een centrale deur, vier kleine en een grotere lade in de gordel en legplanken aan de zijkanten.
Un buffet art nouveau, la partie dessus en chêne sculpté formant étagère. Le dessous comprends une porte centrale, quatre petits tiroirs et un tiroir en ceinture.No longer availableDim. H. 159 cmEstimate: € 200/300 -
#34W. Rion
Een miniatuur van een een militair uit de XIXe eeuw. Gesigneerd.
Une miniature représentant un militaire du XIXième siècle. Signée.No longer availableDim. 8,5 x 6,5 cmEstimate: € 25/35 -
#270
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en met roze saffieren en een centrale roze kwarts van ± 34 ct.
Bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de saphirs roses et une quartz rose centrale de ± 34 ct.No longer availableDim. 17,20 gEstimate: € 2000/2200 -
#263
Vier diverse schotels van Weens porselein. Met klassieke en bijbelse voorstellingen. Achteraan gemerkt.
Quatre plats différents en porcelaine de Vienne. Représentations Bibliques et classiques. Marques au verso.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#460
Een gesculpteerd eikenhouten rekje met drie schappen en vier haakjes
Etagère en chêne sculpté à trois niveaux et à quatre crochets.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 60/100 -
#191
Een zilveren bestek, bestaande uit 26 vorken en 26 lepels en 10 koffielepels. Belgische keuren A2 800 ‰. 1869-1942. In originele doos.
Un couvert en argent, comprenant 26 fourchettes, 26 cuillères et 10 cuillères à café. Poinçons belges A2 800 ‰ . 1869-1942. Dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. 2706,35 gEstimate: € 1200/1400 -
#635
Een zwarte damesjurk met bijpassende vest versierd met pailletten. letsels.
Robe de soirée noire aux paillettes et veste assortie. Petits dégâts.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#607Märklin
Diesellocomotief model 3134 voor spoortype HO in originele doos.
Une locomotive diesel modèle 3134 pour rails de type HO, dans son emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#734
Lelievormig vaasje van geel en groen glaspasta.
Un vase en forme de lys en pâte de verre jaune et verte.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 30/50