#647
Visser met een vislijn en zijn zoontje. Beeld van gesneden en opengewerkt ivoor. Eerste kwart XXste eeuw.
Pêcheur à la ligne et son fils. Sculpture en ivoire sculpté et ajouré. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 23,5 cmEstimate: € 300/400 -
#12
Een lot diverse Amerikaanse munten. Dertig stuks.
Lot de pièces de monnaie américaines. Trente pièces.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#148Albert PoelsPeriod: 1903-1984
“Sint Jacob”. Een bronzen wandbeeld. Gegoten door L. De Mey. 1969.
#512t.c.
“Abstract”. Een collage en gemengde techniek op papier. Draagt monogram.
“Abstraite”. Collage et technique mixte sur papier. Porte monogramme.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 180/220 -
#454
Een poppenwagen van ijzer en hout.
#30
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,20 gEstimate: € 150/200 -
#597
Een tegel van Chinees porselein.
#687
#311
Een Heilige Familie en een Madonna gekroond met een zilveren kroontje. Gesculpteerd palmhout. XIXde eeuw.
Sainte-Famille et Sainte-Vierge couronnée d’une couronne en argent. Palmier sculpté. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 100/150 -
#720
Etagère en acajou à fronton triangulaire. Angleterre, fin XIXe siècle.No longer availableDim. b: 109 cmEstimate: € 200/300 -
#506Fiam, Italy
Bijzettafeltje van plexi en glas. Op wieltjes.
#630
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 100/120