Similar lots by type
-
#272Jacques Van den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Bloemenstilleven”. Pastel op papier. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1960.
“Nature morte aux fleurs’. Pastel sur papier. Signé et au verso daté 1960.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#161Mont Joye - Legras & Cie.
Een siervaas van blauwgroen glas met een met zuur geëtst, handgeschilderd en geëmailleerd decor van bloemen. Onderaan gemerkt. Frankrijk, omstreeks 1890.
Vase décoratif en verre bleu-vert à décor à l’eau forte, peint à la main et émaillé de fleurs. Marque sous la base. France, vers 1890.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 250/350 -
#494Georges De VlamynckPeriod: 1877 - 1980
“La Vierge de Nubie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd, gedateerd 1967 en met opdracht op de verso.
“La Vierge de Nubie”. Technique mixte sur papier. Signée, datée 1967 et avec dédicace au verso.No longer availableDim. 50 x 51 cmEstimate: € 150/250 -
#122Marcel CockxPeriod: 1930-2007
“Clowns”. Aquarel op papier. Gesigneerd
“Clowns”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 49 x 52 cmEstimate: € 50/80 -
#279
“Jagende putti”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Herdoekt met kleine brandplek en in originele kader.
“Putti à la chasse”. Huile sur toile. XIXe siècle. Retoilé avec petite brûlure. Dans le cadre d’origine.No longer availableDim. 95 x 95 cmEstimate: € 200/300 -
#699
Een paar XIXe eeuwse potloodstudies en één op doek. Vochtschade.
Paire d’études en crayon et une sur toile. XIXe siècle. Taches d’humidité.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#434Louise-Maria Servaes
“Hoevezicht” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 20/25 -
#258
Twee zilveren pillendoosjes, waarvan één met Duitse keuren. We voegen er twee verzilverde exemplaren aan toe, waarbij één gemerkt van Wiskemann. Gewicht zilver: 73g.
Deux boîtes à pilules en argent dont une aux poinçons allemands. Nous ajoutons deux exemplaires en métal argenté dont un de Wiskemann. Poids de l’argent 73 g.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#449Vanderzanden
“Stilleven met bloemen en fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1982.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1982.No longer availableDim. 55 x 35 cmEstimate: € 30/50 -
#2
Een notenhouten speeltafel met vouwblad. Tijdperk Louis-Philippe.
Table à jeux en noyer à tablette pliante. Epoque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#102Gaby De PauwPeriod: 1924-2000
“Mediterraan kustzicht’. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Côte méditerranéenne”. Huile sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 33,5 cmEstimate: € 60/80 -
#579
Twee Chinese inkttekeningen op papier. Gesigneerd en gestempeld.
Deux dessins chinois en encre sur papier. Signés et avec cachets.No longer availableDim. 29 x 22 & 27 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#808
“Havenzicht”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 25/50 -
#104E. Orban
“Kloosterscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Naar een werk van Louis Tytgadt.
“Scène de monastère”. Aquarelle sur papier. Signée. D’après un oeuvre par Louis Tytgadt.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 40/60 -
#782Balfoort (?)
“Straatzicht”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Vue d’une rue”. Fusain et pastel sur papier. Signé. Vers 1900.No longer availableDim. 51 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#509Marjan Janssens
“Vrouwenfiguur in blauw”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Femme en bleue”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 73 x 56 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#415
Moderne schildersezel van beukenhout.
Chevalet moderne en hêtre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#535Afrika
Twee grote ruwe armbanden waarvan één gebroken van ivoor en één van gepolijst ivoor.
Deux grands bracelets en ivoire (un cassé).No longer availableEstimate: € 200/300 -
#547
Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt. Restauratie aan één van de halzen. Met houten sokkels
Paire de vases balustres en faïence de Satsuma. Marque sous la base. Restauration à l’un des cols. Socles en bois.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#159Gerard Cox
“Duinlandschap.” Pastel op board. Gesigneerd.
“Paysage de dunes”. Pastel sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#714
Twee houtsnedes:- Frans Masereel: “Landbouwer”. Gesigneerd.- Jozef Cantré: “Driekoningen zingen”. Gesigneerd.
Deux gravures sur bois:- Frans Masereel: “Fermier”. Signée.- Jozef Cantré: “Chanteurs d’épiphanie”. Signée.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#110
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 6,10 gEstimate: € 1700/1900 -
#652
Collectie van 10 diverse naïeve schilderijtjes op schapenvel. Cotopaxi-project in Tigua, Ecuador.
Collection de 10 tableaux naïfs divers sur peau de mouton. Projet Cotopaxi à Tigua, Equateur.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#276
Eikenhouten bureautafel. Zwaar gesculpteerd.
Table de bureau en chêne très sculpté.No longer availableEstimate: € 250/450 -
#221Delvaux
Een handtas van bruin leder. Met stofhoes.
Sac à main en cuir brun. Avec sac de protection.No longer availableEstimate: € 280/320 -
#715Peru Cuzco
Een armband van 925 ‰ zilver.
Bracelet en argent 925‰.No longer availableDim. 93,23 gEstimate: € 80/150 -
#126Ateliers d’art Lys de France
Een reproductie van een laat XIVde eeuws wandtapijt.
Reproduction d’une tapisserie du XIVe siècle.No longer availableDim. 112 x 140 cmEstimate: € 120/200 -
#32
Een lot beeldjes van porselein en aardewerk, bestaande uit een St Jozef met kind, een musicerend engeltje, een putto met eenden en een naakt. Beschadiging bij het laatste.
Lot de statuettes en porcelaine et en faïence comprenant un Saint-Joseph à l’Enfant, un angelot musicien, un putto aux canards et un nu. Ce derniers à accident.No longer availableEstimate: € 60/80