Similar lots by type
-
#681“De druivenoogst”. Een beeld van donkergepatineerd zamak.
“Les vendanges”. Sculpture en régule à patine foncée.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80 / 100 -
#173Een paar lampen van zamak met twee lichtpunten in de vorm van bloemenranken, telkens gedragen door een vrouwenfiguur, de eerste met een bloemenmand en de andere met een kruik. Op marmeren voetstukken. Omstreeks 1900.
Paire de lampes en régule à deux branches de lumières en forme de branches fleuries, chaque fois portée par une jeune femme, la première tenant une corbeilles aux fleurs, l’autre tenant une cruche. Bases en marbre. Vers 1900.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#331Een paar messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
Paire de candélabres d’église en laiton de style baroque.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#584Henri De Braekeleer“De lezeres”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.
“La liseuse”. Lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#707Een paar glazen dekselvazen met een decor van druivenranken.
Paire de vases couverts en verre à décor de vignes.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#611Een brullende tijger van gesculpteerd albast.
Tigre rugissant en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#80Alfred Richard“Vrouw met hooischoof”. Terracotta beeld, te gebruiken als vaas. UItgegeven bij Firma Van Hasselt. Gesigneerd.
“Femme à la gerbe de foin”. Sculpture en terre cuite, pouvant servir comme vase. Ed. Firme Van Hasselt. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 220 / 280 -
#625Peru IlariaTwee hangers en een ring van 925 ‰ zilver in originele dozen en met zwarte geweven koorden.
Deux pendentifs et une bague en argent 925‰ dans les boîtes d’origines et avec des cordes noires.No longer availableDim. 78 gEstimate: € 80 / 150 -
#694Een officierssabel in schede met houten handvat.
Sabre d’officier dans son fourreau et à manche en bois.No longer availableDim. l: 110 cmEstimate: € 80 / 120 -
#199Cyriel Poep“Winterochtend met knotwilgen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Matin d’hiver aux saules”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#324C. Baugniet“Le Duc de Brabant, le Comte de Flandre. et la Princesse Charlotte”. Litho.
“Le Duc de Brabant, le Comte de Flandre et la Princesse Charlotte”. Lithographie.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#404Luchter van polychroom hout.
Lustre en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#556Een lage eendeursvitrine van mahoniehoutfineer, versierd met sober inlegwerk. Engels werk.
Vitrine basse ouvrant à une porte en placage d’acajou, décorée d’incrustations sobres. Travail anglais.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#524Een Indische tangka op zijde met Krishna en mythologische figuren. Omstreeks 1900.
Tangka aux personnages mythologiques sur soie. Thaïlande, vers 1900.No longer availableDim. 102 x 78 cmEstimate: € 60 / 100 -
#332“De druivenoogst”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren voetstuk.
“Les vendanges”. Statuette en bronze sur base en marbre noir.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 100

