Similar lots by type
-
#173
Een paar lampen van zamak met twee lichtpunten in de vorm van bloemenranken, telkens gedragen door een vrouwenfiguur, de eerste met een bloemenmand en de andere met een kruik. Op marmeren voetstukken. Omstreeks 1900.
Paire de lampes en régule à deux branches de lumières en forme de branches fleuries, chaque fois portée par une jeune femme, la première tenant une corbeilles aux fleurs, l’autre tenant une cruche. Bases en marbre. Vers 1900.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 120/200 -
#331
Een paar messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
Paire de candélabres d’église en laiton de style baroque.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200/300 -
#681
“De druivenoogst”. Een beeld van donkergepatineerd zamak.
“Les vendanges”. Sculpture en régule à patine foncée.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#52Ludo Laagland
“Moeder en kind”. Litho. Gesigneerd en genummerd 8/25 buiten de plaat.
“Mère et enfant”. Lithographie. Signée et numérotée 8/25 hors planche.No longer availableDim. 46 x 37 cmEstimate: € 30/40 -
#466
Twee gietijzeren jardinières en vierkantige bloempotten.
Deux jardinières et cache-pot carrés en fonte.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#1
Een haan van meerkleurig kunststof en een smid van polychroom biscuit. Beide Italiaans werk, waarbij de eerste van G. Armani en de tweede van Capodimonte.
Un coq en résine polychrome et un forgeron en biscuit polychrome. Travail italien, l’un signé G. Armani, l’autre Capodimonte.No longer availableDim. h: 29 & 31 cmEstimate: € 20/30 -
#70
Een lot verschillende armbanden van zilver.
Lot de bracelets en argent.No longer availableDim. 125,65 gEstimate: € 100/200 -
#684
Een rechthoekig eikenhouten salontafeltje in rustieke stijl.
Table de salon rectangulaire en chêne de style rustique.No longer availableDim. 109 x 46 cmEstimate: € 60/80 -
#357
Koetslamp van koper en plaatijzer.
Lampe de calèche en cuivre et tôle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#711
Een groep van wit porselein in de vorm van twee pinguïns met vergulde poten en bek.
Groupe en porcelaine blanche représentant deux pingouins aux pattes et becs dorés.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30/40 -
#183
Een vaas van meerkleurig aardewerk met een gestileerd bloemendecor. Vermoedelijk Boch. Vorm No. 568.
Vase en faïence polychrome à décor de fleurs stylisées. Probablement Boch. Forme N° 568.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60/80 -
#330
Een grote zuil van zwart gepatineerd hout. Tijdperk Napioléon III.
Grande colonne en bois noirci. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 200/300 -
#566
Een bruidskast van rijkelijk gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl. XIXe eeuw.
Armoire de mariage en chêne richement sculpté de style Louis XV. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#7
Een lot van drie kleine houten kistjes, waarbij één met drie kleine laden.
Lot de trois coffrets en bois, dont un à trois petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#697
Danseres van verguld en gepatineerd brons. Thailand, medio XXste eeuw.
Danseuse en bronze patiné et doré. Thaïlande, milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 60/100