Other lots by Lewi
-
#581Johan LewiPeriod: °1957Twee zittende personages. Keramiek. Gesigneerd.
Deux personnages assis. Céramique. Signé.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 250 / 350 -
#531Johan LewiPeriod: °1957Pater familias. Keramiek. Niet gesigneerd.
Pater familias. Céramique. Non signé.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 150 / 250 -
#488Johan LewiPeriod: °1957Drie beelden. Keramiek. Niet gesigneerd.
Trois statues. Céramique. Non signé.No longer availableDim. H. 43 & 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#503Johan LewiPeriod: °1957“Personage met ei en een andere”. Keramiek. Niet gesigneerd.
Personnage avec oeuf et un autre . Céramique. Non signé.No longer availableDim. H. 67 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#259Roger Van Akeleyn“Surrealistisch landschap met ruïne”. Pastelkrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘78.
Paysage surréaliste avec ruine . Pastel sur papier. Signé et daté '78.No longer availableDim. 63 x 72 cmEstimate: € 50 / 75 -
#475Drie verschillende zilveren ringen en een broche bezet met fantasiestenen. We voegen er een 9 karaats geel gouden ring met een parel en markasiet en een fantasie ring en ketting en hanger van Lourdes aan toe.
Trois bagues en argent différentes et une broche sertie de pierres fantaisie. Nous ajoutons une bague en or jaune 9 carats avec une perle et une marcassite et une bague fantaisie et une chaîne et un pendentif de Lourdes.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#699“Abstracte dieren”. Een paar inkttekeningen op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘93.
Animaux abstraits . Quelques dessins à l'encre sur papier. Signé et daté 93.No longer availableDim. 16 x 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#406Een mechanisch geweven wandtapijt met een romantiserend landschap in het decor.
Une tapisserie tissée mécaniquement avec un paysage romantique dans le décor.No longer availableDim. 128 x 214 cmEstimate: € 100 / 120 -
#508Een paar antieke gepolychromeerde houten Boeddhistische beeldjes.
Une paire de figurines bouddhistes anciennes en bois polychrome.No longer availableDim. h: 21 & 22,5 cmEstimate: € 200 / 220 -
#186Een uit vier delen opgebouwde bibliotheek in koloniale stijl met onderaan twee maal twee paneeldeuren en bovenaan twee maal twee gevitreerde deuren.
Une bibliothèque de style colonial en quatre parties avec deux fois deux portes à panneau en bas et deux fois deux portes vitrées en haut.No longer availableDim. H. 223, B. 217, D. 57 cmEstimate: € 300 / 500 -
#483Vijftien diverse porseleinen borden met Chinese en Japanse decors. Chinees werk.
Quinze assiettes en porcelaine différentes avec des décorations chinoises et japonaises. Travail chinois.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 150 / 200 -
#241“Amor”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Auguste Moreau. Met garantiestempel.
Amor . Une statue en bronze sur socle en pierre bleue d'après une œuvre d'Auguste Moreau. Avec cachet de garantie.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120 / 180 -
#463Een modern kunstwerk van wit terrracotta met een afwerking in granietlook. Kleine schilfer.
Une œuvre d'art moderne en terre cuite blanche avec une finition aspect granite. Petit éclat.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#164“Vissershaven”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
”Port de pêche”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 37 x 83 cmEstimate: € 100 / 120 -
#254Georges StimartPeriod: 1886 - 1952“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek.
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile.No longer availableDim. 106 x 71 cmEstimate: € 80 / 100 -
#644Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Abstracte composities”. Een pendant, olieverf op doek.
Compositions abstraites . Pendants, huile sur toile.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80 / 100



