#582Een paar gegoten en zwartgepatineerde classicistische wandreliëfs.
#361Liebig ChromosEen lot van 8 Liebig Chromos albums met diverse thema’s.
A lot of 8 Liebig Chromos albums with various themes.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#503Een set van 2 Tibetaanse 100 Srang biljetten, 1942-1959.
#201Een neogotisch kruisbeeld van gebeeldhouwd eikenhout.
#326Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
#800LucleonEen lederen halssnoer met metalen sluiting, een dasspeld, vier bruin houten en twee zwarte armbanden.
A leather necklace with metal closure, a tie clip, four brown wooden and two black bracelets.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#187Een grote Martaban voorraadpot van bruin geglazuurd steengoed, versierd met draken en vogels in reliëf en met zes oortjes op de schouder. Zuid-Oost-Azië, omstreeks 1800. Kleine letsels.
#71Een set van 2 verguld metalen kerkkandelaars rijkelijk versierd.
A set of 2 gilded metal church candlesticks richly decorated.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#168Ravissant SilverVijf oostervorken en lepeltjes van sterling zilver 925‰. In originele doosjes.
#439Jan Vanriet RevolverPeriod: °1948“Dogmes et instructions”. Een uitgave met 4 litho’s, waarvan 1 gesigneerd “Jan Vanriet”.
"Dogmas and instructions". A publication with 4 lithographs, one of which is signed "Jan Vanriet".No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#450Een 18 karaats geelgouden geweven ketting.
An 18 karat yellow gold woven necklace.No longer availableDim. 21,78 gEstimate: € 700 / 800