Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Buste van Jules Communaut, directeur van de Crédit Belge”. Gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Buste van Jules Communaut, directeur van de Crédit Belge”. Gepatineerd brons. Gesigneerd.
Alphonse De Tombay
Period: 1843-1918

“Buste van Jules Communaut, directeur van de Crédit Belge”. Gepatineerd brons. Gesigneerd.

"Buste de Jules Communaut, directeur du Crédit Belge". Bronze patiné. Signé.
Dim. H. 34 cm
SKU: 2908230186.
Auction day: 29 August 2023 19:00
Catalogue #186
Estimate: € 300 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #355

    Een verstelbare messing lampvoet zonder kap.

    An adjustable brass lamp base without shade.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #251

    Een oosterse stijl koperen lampvoet met florale decoratie gecombineerd met een tiffany-stijl lampekap.

    An oriental-style copper lamp base with floral decoration combined with a Tiffany-style lampshade.
    No longer available
    Dim. h 72 Ø54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #116

    Een mahoniehouten tweedeurs vitrinekast in Empirestijl. XIXde eeuw.

    A mahogany two-door display cabinet in Empire style. XIXth century.
    No longer available
    Dim. 133x49x220 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #30

    Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met kleine briljanten en een robijn van +- 0,20 ct.

    An 18 carat yellow gold necklace with pendant set with small diamonds and a ruby of approximately 0.20 carats.
    No longer available
    Dim. 3,65 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #11
    Agfa

    Een vintage camera, model Agfa Billy met bijhorend lederen tas.

    A vintage camera, Agfa Billy model with corresponding leather bag.
    No longer available
    Dim. 20 x 10cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #677
    Limoges

    Een lot van 6 porseleinen borden, handgeschilderd. Blauwe rand met vergulde accenten. Met decor van vogels.

    A lot of 6 hand-painted porcelain plates. Blue rim with gilded accents. Decorated with birds motif.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 & 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #237
    Val St-Lambert

    Uitgebreid glasservies van geslepen, model Louis-Philippe. Waaronder: 13 champagne glazen, 28 witte wijnglazen en 13 rode wijnglazen.

    Extensive glassware set of cut glass, Louis-Philippe model. Includes: 13 champagne glasses, 28 white wine glasses, and 13 red wine glasses.
    No longer available
    Dim. H: 14-19 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #606

    Een massief gepatineerde houten bureau-schrijftafel met groot formaat lade voor plannen, en ingewerkte stekkerdoos onderaan. (AID6183)

    A solid patinated wooden desk/writing table with a large drawer for plans and a built-in power strip at the bottom. (AID6183)
    No longer available
    Dim. 74 x 221 x 114 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #104

    “Zeilboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Sailboat". Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #527

    Een grote, blauw wit Chinese bloempot, afgebeeld met tempelleeuwen en varia decoratie.

    A large, blue and white Chinese flowerpot, depicted with temple lions and various decorations.
    No longer available
    Dim. 40 x Ø40cm
    Estimate: € 325 / 350
  • #624
    Dyckmans

    “Abstract, planeet met confetti.” Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Genummerd 24926 (2).

    "Abstract, planet with confetti." Mixed media on paper. Signed. Numbered 24926 (2).
    No longer available
    Dim. 48,5 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #780

    Een lot van 2 oude zakhorloges, beide zonder merk.

    A lot of 2 antique pocket watches, both unbranded.
    No longer available
    Dim. Ø 5 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Augustus 2023

Veiling volledig: 800 loten. Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u

29 August 2023 19:00
30 August 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More