#198WolfersEen ronde schaal van massief zilver, motief met getorste ribben. ONderaan gemerkt met drie sterren en 800/1000.
#474“Cabardouche”. Een tekening, potlood op papier. Monogram “HMP”.
#734Een polychroom houten beeld van een jonge Bouddhistische monnik staande op een lotusbloem.
A polychrome wooden statue of a young Buddhist monk standing on a lotus flower.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 40 / 50 -
#312Frans De VaderBloemstilleven in Delftse vaas, met rozen, olieverf op het paneel.
Flower still life in Delft vase, with roses, oil on panel.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#34Vijf gravures: een topografisch zicht van Venetië naar de XVIIde eeuw. Theo Beerendonk. “Een oude hoeve”. C. Marstboom. “Veldweg”. Lino. Frans Masereel. “Raritäten”. Lino. Felix Timmermans. “µtorenwachter’s nieuwjaarswens. Een geïllustreerd gedicht.
Five engravings: a topographical view of Venice from the 17th century. Theo Beerendonk. "An old farmhouse". C. Marstboom. "Field path". Lino. Frans Masereel. "Rarities". Lino. Felix Timmermans. "Tower watchman's New Year's wish. An illustrated poem.No longer availableDim. 15 x 18 cm - 38 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#65Giorgio Armani CollezioniEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 86 x 85 cmEstimate: € 80 / 120 -
#372Een reproductie van een tekening van Watteau, Een reproductie van een landschap van Corot, twee van handschriften van Da Vinci. (AID1255 e.v.
A reproduction of a drawing by Watteau, a reproduction of a landscape by Corot, and two handwritten manuscripts by Da Vinci. (AID1255 and onwards.)No longer availableDim. 18x25 cm33x20 cm16x23 cm (2)Estimate: € 60 / 80 -
#320Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,70 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. FSI1.
An 18 carat white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.70 ct. and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct. FSI1.No longer availableDim. 5,80 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#107“Agelgel”. Een Ethiopische herders “Njira” voedseltas uit gevlochten riet en met lederen bekleding. 19e eeuws.
"Agelgel". An Ethiopian herder's "Njira" food bag made of woven reed and leather lining. 19th century.No longer availableDim. 13cm x Ø25cmEstimate: € 300 / 400