#555Een houten, gesculpteerde paravent. 4-delig en gedetailleerd snijwerk met bladeren motief.
#65Giorgio Armani CollezioniEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 86 x 85 cmEstimate: € 80 / 120 -
#560Een 18 karaats witgouden ring bezet met één centrale briljant van +- 0,10 ct. en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 karat white gold ring set with one central brilliant cut diamond of approximately 0.10 carats and old cut diamonds with a combined weight of approximately 0.20 carats.No longer availableDim. 2,52 gEstimate: € 300 / 350 -
#572Twee heraldische leeuwtjes van gesculpteerd albast.
#87Pieter KocxPeriod: 1701-1722Een paar Delfts aardewerken dekselvaasjes op houten sokkel. Gemerkt APK (Pieter Kocx). 18e eeuw.
A pair of Delft earthenware covered vases on a wooden base. Marked APK (Pieter Kocx). 18th century.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 130 / 175 -
#359“Boslandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Opschrift aan achterzijde, “V.Put Gerard 28-6-1949.”
#788Een lot van 5 oude porceleinen popjes.
#284Jules DuboisEen strandzicht, olieverf op paneel. Gesigneerd.
#133GuérinEen tabakspot met gietijzeren montuur van het atelier F. Carion. Vermoedelijk 1927.
#659Médard II Tytgat“Meisjesportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd, gedateerd 1942.
"Girls' portrait." Oil on canvas. Signed, dated 1942.No longer availableDim. 31,5 x 22,5 cmEstimate: € 160 / 220