#442“Oosterse Ruiters”. Een paar paneel deco’s met verguld Oosters tafereel in het reliëf.
#329KlaesRivierzicht met boot, olieverf op doek.
River view with boat, oil on canvas.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 25 / 75 -
#550Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.
An 18 karat white gold necklace with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.16 ct.No longer availableDim. 6,37 gEstimate: € 200 / 250 -
#163Val Saint LambertEen geslepen kristallen coupe met kobalt blauw, coupe Borodine, Danse De Flore.
A cut crystal coupe with cobalt blue, coupe Borodin, Dance of Flora.No longer availableDim. h 17, Ø 23 cmEstimate: € 400 / 500 -
#454Een Chinese pietra dura uit speksteen met figuur in landschapstafereel. 20e eeuw.
A Chinese pietra dura made of soapstone with a figure in a landscape scene. 20th century.No longer availableDim. 69 x 23cmEstimate: € 120 / 200 -
#542Panamarenko“Plannen”. Een lot van 3 offset litho’s op papier door Panamarenko.
"Plans." A set of 3 offset lithographs on paper by Panamarenko.No longer availableDim. 41 x 25cmEstimate: € 300 / 400 -
#152Isaac Israels‘Straatzicht bij valavond’, houtskool op papier, getekend Isaac Israels.
'Street view at dusk', charcoal on paper, drawn by Isaac Israels.No longer availableDim. h 36 x b 24 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#22Arsène KennisPeriod: 1888 - 1973Parkzicht bij herfst, olieverf op het paneel.
#312Frans De VaderBloemstilleven in Delftse vaas, met rozen, olieverf op het paneel.
Flower still life in Delft vase, with roses, oil on panel.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#731Een lot van 4 Chinese gebruiksvoorwerpen waarvan 2 bloempotten op schaal, een bolle dekselvaas en een neksteun.
#778Een lot van 3 Afrikaanse houten maskers waarvan 1 met baard.
A lot of 3 African wooden masks, one of which has a beard.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 30 / 40