#171Lachenal & Co. London“Accordeaphone”. Een uit hout en leder gesculptuurde Accordeaphone met celluloid belegd en bijhorend lederen draagtas. Gemerkt “Lachenal & Co. London”. Een uniek instrument waarvan slechts 8 werden gemaakt. Begin 20e eeuw.
"Accordeaphone." A wooden and leather sculpted Accordeaphone with celluloid inlays and accompanying leather carrying case. Marked "Lachenal & Co. London." A unique instrument of which only 8 were made. Early 20th century.No longer availableDim. 24 x 33 x 24cmEstimate: € 3500 / 5000 -
#674C. Castagne“Lagune.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#379Gekroonde Christus, gouache op papier, draagt handtekening.
Crowned Christ, gouache on paper, bears signature.No longer availableDim. h 63 x b 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#313Een set van 3 verchroomde beelden oorstellend een romijnse krijgster, een dame met kruik en een man met doedelzak en hond, allen op ronde marmeren voet.
A set of 3 chrome-plated statues depicting a Roman warrior, a lady with a jug, and a man with a bagpipe and dog, all on round marble bases.No longer availableDim. h 90 cmEstimate: € 60 / 80 -
#492“Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Monogram “LK”.
#378Een lot van 4 strips, diverse eerste uitgaven bestaande uit; Hansje en de gouden Ibis, Avonturen in China, 2x De avonturen van Chick Bill -Alarm te Marraccas & KO-KLOX-KLAN.
A lot of 4 comic books, various first editions consisting of: "Hansje en de gouden Ibis" (Hansje and the Golden Ibis), "Avonturen in China" (Adventures in China), 2x "De avonturen van Chick Bill - Alarm te Marraccas" (The Adventures of Chick Bill - Alarm in Marraccas) & "KO-KLOX-KLAN".No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#363Twee parfumflesjes van Gauthier.
Two perfume bottles by Gauthier.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#491Een wierrookpot in jade op houten sokkel, het onderste deel van de jade heeft aan weerskanten een fijne barst.
#564Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
#293Een lot kunstboeken uit de reeksen; “Les styles Français” en “Styles Regionaux”. Bijgoevoegd; “La maison du XVIII siecle en France”.
#752“Advance in ecological research”. Gehoogde gravure. Gemonogrammeerd en A.P. buiten de plaat.
"Advance in ecological research". Increased engraving. Monogrammed and A.P. outside the image.No longer availableDim. 10 x 10cmEstimate: € 40 / 60