#318“Moeder gods”. Verzilverd koperen icoon. Oost-Europees.
#617NankingEen balustervaas van veelkleurig aardewerk, met decor van krijgers, monochrome draken op de schouder en dito fo-honden als oren. Omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
#139“Heilige Barbara”. Olieverf op doek. 18de eeuws.
"Saint Barbara". Oil on canvas. 18th century.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 400 / 600 -
#334Ferdinand, Jean Lucini"Le Depart". Kleurenlitho. Gesigneerd.
"The Departure". Color lithograph. Signed.No longer availableDim. 47 x 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#171Lachenal & Co. London“Accordeaphone”. Een uit hout en leder gesculptuurde Accordeaphone met celluloid belegd en bijhorend lederen draagtas. Gemerkt “Lachenal & Co. London”. Een uniek instrument waarvan slechts 8 werden gemaakt. Begin 20e eeuw.
"Accordeaphone." A wooden and leather sculpted Accordeaphone with celluloid inlays and accompanying leather carrying case. Marked "Lachenal & Co. London." A unique instrument of which only 8 were made. Early 20th century.No longer availableDim. 24 x 33 x 24cmEstimate: € 3500 / 5000 -
#487Een paar cloissoné vaasjes met decor van vogels.
A pair of cloisonné vases with bird decorations.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 35 / 45