#646BocharaEen handgeknoopt wollen karpet met een Yomudmotief. Kleine randslijtage.
A hand-knotted wool carpet with a Yomud motif. Small edge wear.No longer availableDim. 136 x 100 cmEstimate: € 60 / 80 -
#104“Zeilboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Sailboat". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#681CapodimonteEen lot van twee aardewerken postuurtjes. “De Druivenplukkers & De Dronkaard. Er ontbreken vingers bij de accordeonspeler.
#237Val St-LambertUitgebreid glasservies van geslepen, model Louis-Philippe. Waaronder: 13 champagne glazen, 28 witte wijnglazen en 13 rode wijnglazen.
#740Een zakhorloge met paard op de achterkant met horloges ketting en sleutel.
#766Een spiegel met vergulde lijst.
A mirror with gilded frame.No longer availableDim. 54 x 49Estimate: € 35 / 45 -
#428Raffaele Iannello“The Ex” Voodoo. Een kunststof messenhouder met 5 openingen. 1 schede manco. Design door Raffaele Iannello.
"The Ex" Voodoo. A plastic knife holder with 5 openings. 1 sheath missing. Designed by Raffaele Iannello.No longer availableDim. 38 x 24 cmEstimate: € 40 / 70 -
#442“Oosterse Ruiters”. Een paar paneel deco’s met verguld Oosters tafereel in het reliëf.
#86Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.
A lot of 4 wooden chairs with turned legs, upholstered back and seat in a vertical linear design.No longer availableDim. 96 x 50 x 44 cmEstimate: € 150 / 300