#674C. Castagne“Lagune.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#205NouveltaEen handtas van nachtblauw leder. Gemerkt. Met stoftas.
A handbag made of midnight blue leather. Marked. Comes with a dust bag.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 25 / 50 -
#739Robert Frenay“Interieur kamer met open raam”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd.
#103SamickEen jazz gitaar gemerkt Samick, model “Greg Bennett”. nr JZ-3/AN. Met draagzak.
#375Een presse-papier VSL met monogram ‘CB’ en een floraal decor.
#652“Harlekijnen.” Zwart-wit foto.
#43Een wandelstok met verborgen zwaard, made in India.
#764Een set van 2 sérigrafien van Guust Flater in kader.
#148“La bonne recette”. Een bruingepatineerd bronzen beeld naar het werk van Emile Carlier.
"The Good Recipe". A brown patinated bronze sculpture after the work of Emile Carlier.No longer availableDim. 68cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#697Een groot stuk Amethyst op staander.
A large piece of Amethyst on a stand.No longer availableDim. 22 x 36cmEstimate: € 60 / 80 -
#8Een bajonet in schede. Genummerd 292587. Heft licht verbogen.
A bayonet in scabbard. Numbered 292587. Handle slightly bent.No longer availableDim. 44 cmEstimate: € 35 / 70