#335Oro ZecchinoEen lot van 17 vintage inox borden met vergulde rand. Gemerkt “Oro Zecchino” door Gottinghen. Inox argent 18/10.
A lot of 17 vintage stainless steel plates with gilt edge. Marked "Oro Zecchino" by Gottinghen. Stainless steel, silver plated 18/10.No longer availableDim. Ø28cmEstimate: € 50 / 100 -
#534J. Cornélis“Romeo en Julia” (gesigneerd) en “Jonge Spaanse” (niet gesigneerd). Twee aquarellen uit het midden van de XXste eeuw.
"Romeo and Juliet" (signed) and "Young Spanish" (not signed). Two watercolors from the mid-20th century.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#656KoliayEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
A hand-knotted Persian wool carpet.No longer availableDim. 270 x 138 cmEstimate: € 100 / 140 -
#674C. Castagne“Lagune.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#298Fischers LieblingsklangeEen houten Citer of Zither, omgebouwd tot luidspreker.
A wooden citer, converted to a loudspeaker.No longer availableDim. 55 x 44cmEstimate: € 45 / 55 -
#29Frits MondriaanBoszicht bij Herfst, olieverf op doek.
#485Hergé“Het Geheim van de Eenhoorn.”. Hard cover. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, oorlogspapier, te restaureren, zeldzaam.
#733Een Chinese balustervaas van veelkleurig porselein met een decor van personages in uitsparingen. Onderaan gemerkt.
A Chinese baluster vase made of multi-colored porcelain with a decor depicting characters in relief. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 50 / 70