#724Vier gravures. Alfred Van Neste. “Stadspoort”. Ets (ruitje gebroken). Alfred Van Neste. “Brugge”. Kleurenets. Genummerd en gesigneerd. Isidore van Mens“Sint-Rombouts, Mechelen. Genummerd en gesigneerd. Roger Hebbelinck. “De Brugse Reien”. Kleurenets genjummerd en gesigneerd.
Four engravings. Alfred Van Neste. "City Gate". Etching (damaged glass). Alfred Van Neste. "Bruges". Color etching. Numbered and signed. Isidore van Mens "Sint-Rumbold's, Mechelen". Numbered and signed. Roger Hebbelinck. "The Canals of Bruges". Color etching, numbered and signed.No longer availableDim. 20x25 cm - 42x32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#334Ferdinand, Jean Lucini"Le Depart". Kleurenlitho. Gesigneerd.
"The Departure". Color lithograph. Signed.No longer availableDim. 47 x 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#696Een Chinees bijzettafeltje/plantentafeltje in hout en marmer.
#442“Oosterse Ruiters”. Een paar paneel deco’s met verguld Oosters tafereel in het reliëf.
#661Een ammoniet schijf op staander met een diameter van 25 cm.
An ammonite disc on a stand with a diameter of 25 cm.No longer availableDim. h 57 Ø25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#332“Stilleven fruit”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “CA.”
#270Een halssnoer van Keshi parels en een parelarmband.
A necklace of Keshi pearls and a pearl bracelet.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#667Een set van 2 Art-Deco-stijl plaffonieres in glas en metaal.
A set of 2 Art Deco-style ceiling fixtures in glass and metal.No longer availableDim. h 43 Ø 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#248Een lampvoet gemaakt van een oude olielamp in messing en porselein.
#532Een vergulde, rood- en zwartgelakte houten lijst met 18 ofudas.
#18Een paar zwart marmeren boeksteunen met vogel ornament.
A pair of black marble bookends with bird ornament.No longer availableDim. 12 x 13cmEstimate: € 50 / 70