#463Een Chinees polychroom porseleinen gemberpot met houten deksel.
A Chinese polychrome porcelain ginger jar with wooden lid.No longer availableDim. 30cmEstimate: € 80 / 120 -
#522Frank Sandford‘Naakt met sjaal’, olie op doek, getekend Frank L. Sandford. Mist enkele verfschilfers.
#582Een paar gegoten en zwartgepatineerde classicistische wandreliëfs.
#750Een zakhorloge met sleuteltje aan een messing staander.
#602Een paar handgeschilderde Thaise doeken.
A pair of hand-painted Thai canvases.No longer availableDim. 25 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#712Elysé SchuermansPeriod: °1938“Parkzicht in de herfst met een paviljoen in de achtergrond”. Olieverf op board. Gesigneerd rechtsonder.
#754“Zicht op de rivier bij schemerlicht” Olieverf op paneel, in vergulde kader, niet gesigneerd.
"View of the river at twilight" Oil on panel, in a gilded frame, unsigned.No longer availableDim. h 10 x b 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#36Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rieten rugleuning.
#453Een gevarieerd lot van 13 aziatica bestaande uit 5 beelden, een instrument, een doosje, een beschilderd potje, 2 kadertjes, 2 stempels en een beschilderd sierplaatje.
A varied lot of 13 Asian items consisting of 5 sculptures, one instrument, one box, one painted jar, 2 frames, 2 stamps, and one painted decorative plate.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 40 / 50