#321Enclyclopédie du Siècle - L’Exposition de Paris - 1900. Librairie Illustrée, Montgredien et Cie, Editeurs. Bundeling in drie volumes, volledig met vouwbladen etc.
Enclyclopédie du Siècle - L’Exposition de Paris - 1900. Librairie Illustrée, Montgredien et Cie, Editeurs. In three volumes, complete with folding illustrations etc.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#544Pablo Picasso‘Picador, femme et cheval’, een linosnede aan de hand van Pablo Picasso, gedateerd 1954.
#447Twee gebeeldhouwe Afrikaanse beeldhouwwerken, bestaande uit een masker met twee personages (beschadiging) en een hoofd, bekleed met leder.
#773Een lot van 2 koperen Afrikaanse items bestaande uit een getorste armband en een beeldje.
#406Een paar stoelen met rieten zit van stoomgebogen beukenhout in de geest van Thonet.
#199Een spiegel met gebeeldhouwd houten lijst.
A lot of 6 hand-painted porcelain plates. Blue rim with gilded accents. Decorated with birds motif.No longer availableDim. Ø: 21 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#670Vier verschillende Romeinse koperen munten met zilveren frame en verzilverde kettingen. Roman Imperial. Constantine I 306-337. Twee van Filavius Claudius. Constantinus Auguste 9-9-337 - 3-11-361. Constantin II and Ceasar 317-337.
Four different Roman copper coins with silver frames and silver-plated chains. Roman Imperial. Constantine I 306-337. Two of Filavius Claudius. Constantinus Augustus 9-9-337 - 3-11-361. Constantin II and Caesar 317-337.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#155Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
#188Een mandje op voet van massief zilver, ajour gewerkt en met een druivenrankenmotief. Duitse keuren, 800/1000.
A basket on a foot made of solid silver, worked in openwork and decorated with a grapevine motif. German hallmarks, 800/1000.No longer availableDim. H. 15, Ø 21 cm 460 gEstimate: € 180 / 220