#548Een paar gebeeldhouwde natuurstenen consoles.
Une paire de consoles en pierre sculptée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#771Een vintage aardewerken tafellamp.
#320Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,70 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. FSI1.
An 18 carat white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.70 ct. and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct. FSI1.No longer availableDim. 5,80 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#723Een opgezette uil, taxidermie, op tak.
#124Theofiel LacazePortret van een musketier met beker, pastel op papier. Gesigneerd.
#45DelvauxEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 170 x 170 cmEstimate: € 80 / 120 -
#195Noverdy, FranceEen Art Deco glaspasta luchter met 4 lichtpunten, gesigneerd Noverdy France.
#557Een in arduin gesculpteerd beeld van een olifant.
#665Een massief houten bureau-schrijftafel. (AID5464)
#132A. Grimbers“Montana, Lac Moubra”. Berglandschap met een meer, olieverf op doek uit 1929. Gesigneerd.
“Montana, Lac Moubra”. Mountain landscape with a lake, oil painting on canvas from 1929. Signed.No longer availableDim. 49 x 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
#689Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“De Schelde en de Stad Antwerpen”. Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 85/100.
"The Scheldt River and the City of Antwerp". An etching on paper, signed and numbered outside the plate 85/100.No longer availableDim. 41 x 69cmEstimate: € 100 / 150