#760Grandjean & Cie GenèveEen zilveren zakhorloge 800‰ onder stolp met sokkel.
#546HamadanEen Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.
#370Een parelhalssnoer met zilveren slot. 925‰.
A pearl necklace with silver clasp. 925‰.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#446Een handgeknoopt wollen tapijt.
#409“Panorama van Frankfurt: Francofurti ad Moenum urbis imperialis”. Ets op papier.
#217Een Madonna met Kind van terracotta. Jaren vijftig.
#233Daum, FranceEen langwerpige coupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
A rectangular bowl made of colorless crystal. Marked.No longer availableDim. L. 62 cmEstimate: € 60 / 80 -
#778Een lot van 3 Afrikaanse houten maskers waarvan 1 met baard.
#397SchatzEen scheepsklok met roerwiel.
A ship's clock with a helm wheel.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#227Een paar verzilverd metalen kandelaars met drie lichtpunten en een dito langwerpige coupe met twee oren, motief met getorste ribben.
A pair of silver-plated metal candle holders with three light points, as well as a similar elongated bowl with two handles, featuring a twisted rib design.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 50 / 80 -
#336Een Marie-Therese luchter met 5 armen te herbedraden.
To rewire a Marie-Therese chandelier with 5 arms.No longer availableDim. h 40 Ø58 cmEstimate: € 40 / 50