#659Médard II Tytgat“Meisjesportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd, gedateerd 1942.
#776Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#550Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.
An 18 karat white gold necklace with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.16 ct.No longer availableDim. 6,37 gEstimate: € 200 / 250 -
#86Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.
#547Een paar oliekruikjes van groen mondgeblazen glas. Met dekseltjes.
A pair of green mouth-blown glass oil cruets. With lids.No longer availableDim. H. 33 en 30 cmEstimate: € 20 / 25 -
#525Hergé“Kuifje in Afrika”. Hard cover. Ed. Casterman 1955. Herdruk A55. Zeer goede staat, normale slijtage.
"Tintin in Africa". hard cover. Ed. Casterman 1955. Reprint A55. Very good condition, normal wear and tear.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#131“Lepel”, Een diatonisch accordeon uit hout, leder en brons. Vemoedelijk Duitse makelij. Eind 19e eeuw.
#359“Boslandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Opschrift aan achterzijde, “V.Put Gerard 28-6-1949.”
#485Hergé“Het Geheim van de Eenhoorn.”. Hard cover. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, oorlogspapier, te restaureren, zeldzaam.
"The Secret of the Unicorn.". hard cover. Ed. Casterman 1946 (A46). Fair condition, war paper, to be restored, rare.No longer availableEstimate: € 150 / 180