#566HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#759Een mahoniehouten psyché met een lade. XIXe eeuw.
#752Een paar metalen luchters met zes armen.
#144Een Reliquiarium met verschillende heiligen en een wassen zegel in een kader.
#666Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#606MeshedPerzisch tapijt van wol met medaillon. Handgeknoopt. Deels verschenen.
#415Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct. en een ovale saffier van ± 1,16 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,34 ct et d’un saphir ovale de ± 1,16 ct.No longer availableDim. 3,79 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#871Drie XIXe eeuwse inktstellen van Brussels porselein. Twee met restauratie.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct et d’un cabochon de rubis de ± 6 ct.No longer availableDim. 6 gEstimate: € 700 / 800 -
#577Een boeddhistisch beeld van gegoten steengoed.
Une statue bouddhiste en pierre coulée.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80 / 120