#131Delvaux
Een lederen handtas met vlechtwerk. In beschermhoes.
#866
Een klein handgeknoopt wollen lopertje.
#29Célestine Vermoelen
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 50 cmEstimate: € 25 / 30 -
#139E. Ritburn (?)
“Uil”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Hibou”. Aquarelle sur papier. Signature illisible.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#576
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#857
#646
Een handgeknoopt Oosters wollen tapîjt.
#506Mori
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#664
Een knobbelvaas en een wijwatervaatje van meerkleurig Delfts aardewerk. Beide gerestaureerd. XIXe eeuw.
Un vase à nodule et un bénitier en faïence de Delft polychrome. Restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 16 & 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#583
Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar een werk van Modigliani.
#526
Een handgeknoopte wollen kelim.
#386
Un lot de petits meubles, comprenant une table de chevet en acajou et tablette en marbre, une chaise avec assise en roseau et un repose-pied avec revêtement en tapisserie.No longer availableDim. 85 x 32 x 40 cmEstimate: € 30 / 50