#330Een 21,6 karaats gouden herdenkingsmunt Koning Boudewijn. 1951-1976.
#402“Vliegend tapijt”. Een reproductie naar een werk van Panamarenko.
#5351 gouden munt van 10 Pesos. Au 900/1000. Mexico, jaren zestig.
#396Een oude balafoon. West-Afrika.
#64Charles Van LanduytPeriod: 1854 - 1934“Plattelandszicht met dorp in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de campagne avec village en arrière-plan . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 4( cmEstimate: € 100 / 120 -
#253De H. Nicolaas. Een handgeschilderd Russisch icoon met verzilverde riza.
#636Een Afrikaans houten stoeltje.
Une chaise africaine en bois.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#342Sulac (Lucien Calus)Zeven diverse gravures en pasteltekeningen, gesigneerd.
Sept gravures et pastels différents, signés.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 1,58 ct.No longer availableDim. 7,14 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#428Een albasten siercoupe op voet.
Coupe en albâtre sculpté sur piédouche.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 80