Other lots in this auction
-
#301Een recente replica van een oude Victrola slingergrammofoon met dubbele messingen hoorn.
Une réplique récente d'un vieux phonographe à pendule Victrola avec double corne en laiton.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#286Een notenhouten lavabomeubeltje met spiegeltje onder het klapblad. Zonder recipiënten.
Un meuble de lavabo en noyer avec un miroir sous le dessus. Sans récipients.No longer availableDim. 97 x 62 x 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#282Salvador DaliPeriod: 1904 - 1989“La licorne”. Een lithografie. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 117/300.
La licorne . Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche et numérotée 117/300.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 250 / 280 -
#226Een naaitafeltje van notenhoutfineer met twee laden en een klapblad.
Une table à coudre en placage de noyer avec deux tiroirs et un plateau rabattable.No longer availableDim. 80 x 50 x 40 cmEstimate: € 150 / 160 -
#398Een geglazuurd aardewerken reliëf.
Relief en faïence à glaçure.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 25 / 35 -
#112Van de Linden (?)“Feestbanket”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
Banquet de fête . Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#201“Paarden”. Een groep van zamak op sokkel van arduin en onyx. Gesigneerd.
Chevaux . Un groupe de régule sur une base en pierre bleue et onyx. Signé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 160 / 200 -
#24“Man met hoed”. Een ets. Gesigneerd “Picasso” en genummerd 12/50 buiten de plaat.
Homme au chapeau . Une eau-forte. Signée Picasso et numérotée 12/50 hors planche.No longer availableDim. 8,5 x 6 cmEstimate: € 120 / 200 -
#207Salvador DaliEen Menorah van verguld brons op marmeren voet. 103/250. ED. David Modai 1980.
Une Menorah en bronze doré sur un socle en marbre. 103/250. Ed. David Modai 1980.No longer availableDim. 51 x 31 cmEstimate: € 2700 / 3000 -
#244Een lot kleine geciseleerde zilveren voorwerpen: een theeglashouder, twee servetringen, een fotolijstje, een schoentrekker, een luciferhouder (schade), vier geajoureerde lepeltjes. Iran, medio XXste eeuw.
Lot de petits objets en argent martelé: un porte-verre à thé, deux ronds de serviette, un cadre photo, un tire-chaussures, un porte-allumette (dégâts), quatre cuillères ancrées. Iran, milieu du XXe siècle .No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#65Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en onyx.
Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct. et onyx.No longer availableDim. 9,18 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#612Een lot van tien beschilderd porseleinen dekseldoosjes in de vorm van eieren op voetjes.
Un lot de dix boîtes à couvercle en porcelaine peinte en forme d'oeufs sur pieds.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 50 / 60

