Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Carte de la Belgique” Zes gevouwen kaarten door Van der Hulst uit 1884. Volledig.

“Carte de la Belgique”. Zes gevouwen kaarten door Van der Hulst uit 1884. Volledig.

Carte de la Belgique. Six cartes pliées de Van der Hulst de 1884. Complète.
SKU: 9903210051.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #51
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #77

    Een Amerikaanse hoge hoed van zwart vilt. In hoedendoos.

    Un chapeau haut de forme américain en feutre noir. Dans une boîte à chapeau.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #439
    Rita Reychler
    Period: 1933 - 2020

    “Vlakkencomposities”. Gemengde techniek op doek. De grootste gesigneerd en gedateerd ‘00.

    Compositions géométriques . Technique mixte sur toile. Le plus grand est signé et daté 00.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 & 50 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #264
    Floris Jespers
    Period: 1889 - 1965

    “Knoks landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1947 achteraan.

    ”Paysage de Knokke”. Huile sur toile. Signée et datée 1947 au dos.
    No longer available
    Dim. 27 x 37 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #522
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “Vrouw en kind”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘97 en genummerd 28/50 buiten de plaat.

    “Femme et enfant”. Litho. Signée, datée 97 et numérotée 28/50 hors planche.
    No longer available
    Dim. 99 x 77 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #348

    Een lot antiek Delfts aardewerk, bestaande uit een koetje en een schenkkan. De laatste gemerkt ‘RK’ onderaan.

    Lot de faïence de Delft ancienne, composée d'une vache et d'un pichet. Le dernier est marqué RK en bas.
    No longer available
    Dim. l: 8 cm; h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #81

    Een zamakken schouwpendule in barokke stijl, getooid met een ruiter. Achterpootjes manco. Met sleutel, zonder slinger.

    Une pendule de cheminée en régule de style baroque, ornée d'un cavalier. Pattes arrière manquantes. Avec clé, sans balancier.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #113

    Een driedelig schouwgarnituur van zwart marmer en messing.

    Une cheminée en trois pièces sertie de marbre noir et de laiton.
    No longer available
    Dim. h: 28 & 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #628
    Capodimonte

    Een meerkleurig kunststoffen kraanvogel naar ontwerp van Guiseppe Armani.

    Une grue en plastique multicolore conçue par Guiseppe Armani.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #640

    1 gouden munt van 100 CAD “Jaar van het Kind”. Au 22 K. Canada, 1979. In etui met certificaat.

    1 pièce d'or de 100 CAD Année de l'enfant . Au 22 K. Canada, 1979. En étui avec certificat.
    No longer available
    Dim. (16,96 g)
    Estimate: € 700 / 800
  • #464
    Henri De Cocker
    Period: 1908 - 1978

    “Dame”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd.

    Dame . Gouache sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 41 x 49 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #333

    Een zeshoekig metalen schemerlampje met kap van gekleurd glas in lood.

    Lampadaire hexagonale en métal avec abat-jour en vitrail coloré.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #651

    Een schenkkan en een sierterrine van meerkleurig aardewerk. Beide onderaan gemerkt.

    Un pichet et une soupière décorative en terre cuite multicolore. Tous deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 27 & 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More