#20Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met een klavertje vier.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif serti d'un trèfle à quatre feuilles.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 150 / 200 -
#646Een sierplank van polychroom hout met voorstelling van drie gelijke dierenhoofden. DRC.
Une planche décorative en bois polychrome représentant trois têtes d'animaux égaux. RDC.No longer availableDim. L. 90 cmEstimate: € 50 / 70 -
#336“De Klokkengieters”. Gravure.
#202Een verguld houten trumeau met een lauwerkrans in de kuif.
#264Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Knoks landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1947 achteraan.
”Paysage de Knokke”. Huile sur toile. Signée et datée 1947 au dos.No longer availableDim. 27 x 37 cmEstimate: € 300 / 400 -
#360Een schapenpak. Carnavalskostuum.
#514Tchokwé beeld van een moeder met kind versierd met kleine schelpjes. DRC.
#659Twee Afrikaanse beelden van gebeeldhouwd hout.
Deux statues africaines en bois sculpté.No longer availableDim. (h: 38 & 43 cm)Estimate: € 80 / 120 -
#608Een paar smeedijzeren wandlampen.
Affiche pour Les Caprices de Goya. Galerie Berggruen. Paris 1977.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 120 / 200