Other lots in this auction
-
#776
Een reeks van vier in elkaar passende tafeltjes van hardhout.
Une série de quatre tables gigognes en bois dur.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 60/100 -
#687
Twee Afrikaanse maskers van gebeeldhouwd ebbenhout.
Deux masques africains en ébène sculpté.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80/120 -
#534Scheerlinck
“Abstracte compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.
”Composition abstraite”. Huile sur panneau. Signé et daté 1970.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#315Palais Swiss Made
Een dameshorloge met 18 karaats geel gouden kast en met zwart lederen polsband.
Une montre pour dame en or jaune 18 ct . et bracelet en cuir noir.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#309Gregoire
“Visser op de oever”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Pêcheur sur la rive”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 28 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#383Capodimonte
“Vrouw met harp” & “Edele man”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt.
”Dame et harpe” & “ Homme de noblesse”. Deux statues en porcelaine polychrome. Avec marques.No longer availableDim. h: 14 & 17 cmEstimate: € 30/40 -
#80
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale maansteen van ± 12,10 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une pierre de lune centrale de ± 12,10 ct.No longer availableDim. 9,35 gEstimate: € 1800/2000 -
#573
Een voorstelling van Parvati (Hindoe-godheid) van brons met goudkleurig patina. Thailand.
Une représentation de Parvati (Hindu) en bronze, patine doré. Thailande.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 300/350 -
#738
Koperen luchter van geel koper met centrale coupe van geslepen glas. Napoléon III.
Un lustre en cuivre jaune à une coupe centrale en verre taillé. Napoléon III.No longer availableDim. H. 85 cmEstimate: € 100/150 -
#716
Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.
Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120/200 -
#672F. Mestdagh
“XVIIIe eeuws tafereel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Recent werk.
”Scène du XVIIIième siècle”. Huile sur panneau. Signé. travail récent.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#711
Een paar boekensteunen in speksteen.
Une paire de serre-livres en pierre de lard.No longer availableDim. h.13 cmEstimate: € 40/60