Similar lots by type
-
#16
Beloutj karpet van wol met een zeer mooi guirlandemotief. Handgeknoopt.
Carpette Beloutch en laine avec très beau motif de guirlandes. Nouée main.No longer availableDim. 176 x 126 cmEstimate: € 60 / 100 -
#26
Een muziekstaander van gedraaid en gesculpteerd notenhout.
Porte-musique en noyer tourné et sculpté.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 60 / 100 -
#223
Een paar neogotische kapitelen van gesculpteerd eikenhout. XIXde eeuw.
Paire de chapiteaux de style gothique en chêne sculpté. XIXe siècle.No longer availableDim. H 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#774
Een kabinetje van wortelfineer met veertien kleine laden en een deurtje.
Petit cabinet en placage de ronce ouvrant à quatorze petits tiroirs et une porte.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#720
Een paar armstoelen van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met rieten zit en rug.
Paire de fauteuils en bois à patine blanche de style Louis XV. Siège et dossier cannés.No longer availableDim. h: 109 cmEstimate: € 320 / 380 -
#593
Een fotoalbum van zwart gelakt hout, met ingelegd vogelmotief van parelmoer.
Album à photographies en bois laqué noir incrusté de nacre formant un motif aux oiseaux.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#93
Twee houten dozen in twee formaten met lederen bekleding.
Deux boîtes en bois de différentes tailles recouvertes de cuir.No longer availableDim. h: 24 & 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#487
Een lot van zes verschillende Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout.
Six statuettes africaines diverses en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#767
Een schildersezel van gesculpteerd hout in barokke stijl.
Chevalet en bois sculpté de style baroque.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 460 / 500 -
#317
Een barometer van gesculpteerd hout. Gedateerd 1880.
Un baromètre en bois sculpté à décor floral. Daté 1880.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#473
Een lot van drie Afrikaanse maskers van gesculpteerd en gepolychromeerd hout
Trois masques africains en bois sculpté et polychromé.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#501
Een staande GuanYin van gepolychromeerd hout. Handen in Vitarkamudra. China, vermoedelijk XIXe eeuw.
Guanyin debout en bois sculpté polychromé, mains en vitarka mudra. Travail chinois probablement XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 400 / 500 -
#666
Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd hout in renaissancestijl met getorste stijlen. Onderaan twee paneeldeuren en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Buffet à deux corps en bois sculpté de style Renaissance aux montants torsadés. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. h: 217 cmEstimate: € 60 / 100 -
#341
Een langwerpige houten plantenbak, versierd met dennenappelmotieven van gedreven koper. Omstreeks 1900.
Jardinière allongée en bois décorée de pommes de pins en cuivre repoussé. Vers 1900.No longer availableDim. l: 43 cmEstimate: € 26 / 34 -
#368
Een mannenhoofd van gesculpeerd en donkergepatineerd hout. Gemonogrameerd ‘JCA’.
Tête d’homme en bois sculpté à patine foncée. Monogramme JCA.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#384Tallaert
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#458
Bronzen kruikje met een leeuw als handvat en met een fries met dansende figuren op de buik.
Aiguière en bronze décorée d’une frise de personnages sur la panse. Anse en forme de lion sautant.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#134
Een reeks van vier ingekaderde prenten van ‘La mode illustrée’ & ‘Journal des dames et demoiselles’.
Suite de quatre estampes encadrées de “La Mode Illustrée” et “Journal des dames et demoiselles”.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#611
Een groot lot postzegels uit diverse landen en werelddelen. We voegen er nog een catalogus en een map met proefslagen uit Vaticaanstad aan toe.
Grand lot de timbres postes de différents continents. Nous ajoutons un catalogue et un classeur contenant des pièces numismatiques épreuves.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#787
Twee diverse sokkeltjes, het ene in Lodewijk XVI-stijl met vergulde monturen, het andere in Engelse stijl met getorste zuiltjes en twee kleine laden.
Deux socles, l’un de style Louis XVI à montures dorées, l’autre de style anglais aux colonnettes torsadées et deux petits tiroirs.No longer availableDim. H. 87 & 76 cmEstimate: € 40 / 50 -
#135
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met opschrift “Qu’hier que demain”.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct inscrit: Qu’hier que demain.No longer availableDim. 8,25 gEstimate: € 180 / 220 -
#811
Een lot van zes kleine koekoeksklokjes van meerkleurig hout en kunststof waarvan twee met een slinger in de vorm van een schommelend meisje. Drie slingers ontbreken.
Lot de six horloges à coucou en bois polychrome et plastique dont deux avec le balancier en forme de fille à la balançoire. Trois balanciers manquent.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#290
Een 18 karaats geel gouden Liberty munt met een afbeelding van John & Robert Kennedy.
Pièce de monnaie Liberty en or jaune 18 ct représentant John et Robert Kennedy.No longer availableDim. 6,94 gEstimate: € 140 / 160 -
#287Val St. Lambert
Een serie van vijftien witte wijnglazen, vijf rode wijnglazen en zeven champagnefluiten van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Suite de quinze verres à vin blanc, cinq à vin rouge et sept flûtes à champagne en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#688Dinky Toys
“Packard Convertible”. Een miniatuurauto. No.132.
“Packard Convertible”. Voiture miniature. N° 132.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#521Boris
“The mistress of fire”. Bronzen beeldje van een danseres. Onderaan gemerkt.
“The mistress of fire”. Statuette d’une danseuse en bronze. Marque sous la base.No longer availableDim. 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#94N. W. Veenendaal
“Ijspret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“Plaisir d’hiver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1924.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 200